Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

na aš niekaip neatrandu laiko pratimukams daryti doh.gif verysad.gif o taip norisi ax.gif bet va dirbu, po darbo su vaikučiu pora valandu lauke, po to vakarienė ir jau laikas miegoti ir taip nepradedu daryti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 04 27, 13:10)
na aš niekaip neatrandu laiko pratimukams daryti  doh.gif  verysad.gif  o taip norisi  ax.gif  bet va dirbu, po darbo su vaikučiu pora valandu lauke, po to vakarienė ir jau laikas miegoti ir taip nepradedu daryti blink.gif


Galbūt atsirastų 40min ryte. smile.gif kai labai nori, visada laiko atsiranda, manau smile.gif

O aš jau po sporto thumbup.gif ei, o jūs duomenis prisiduodat? Ir aš noriu!
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2009 04 27, 14:47)
Galbūt atsirastų 40min ryte. smile.gif kai labai nori, visada laiko atsiranda, manau smile.gif

O aš jau po sporto  thumbup.gif  ei, o jūs duomenis prisiduodat? Ir aš noriu!

turėčiau keltis 6 ryte doh.gif žinau,kad teisintis negalima, bet miegas manirgi svarbus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 04 27, 14:16)
turėčiau keltis 6 ryte doh.gif  žinau,kad teisintis negalima, bet miegas manirgi svarbus ax.gif


Na taip smile.gif
Atsakyti
As irgi ryte anksciau negaliu atsikelti doh.gif
O vakarais vis maziau ir maziau laiko, kai taip silta lauke cool.gif
O dar kompas sugedo, kaip as dabar be berniuko darysiu? verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Merkina, grazus vaizdai is tavo keliones wub.gif

As gal10d nesportuoju blush2.gif doh.gif tai mmm, tai savaitgaliai gamtoje, zodziu bijau apimtis matuoti biggrin.gif
Sportavau jau kuri laika be kompanijos, kazkaip man daug geriau, as darau pati tiek sekundziu, kiek jie ten daro, o kai nematau ju ir tu taskiuku zaliu ekrane biggrin.gif man greiciau sportas praeina ax.gif Ryt manau pradesiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAVa: 27 balandžio 2009 - 14:49
Sveikutės, man ryte irgi ne visada išeina pasportuot, laaabai jau reikia prisiversti. Nors kai prisiverčiu-ne tas žodis kaip savim didžiuojuosi, nes jaučiuosi žvali bigsmile.gif
Artėja prisidavimo (matavimosi) diena. Kazkaip baisoka paciai, sportuot tai sportuoju tik, kad va svorio nemetu. Gal su maistu reikia kažkaip dar griežčiau, bet kaip nemėgstu dietų schmoll.gif Ir vakarais nevalgau, išskyrus išeigines blush2.gif Oj kaip reikia valios g.gif
P.S
Ačiū visoms už nuotraukų vertinimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merkina: 27 balandžio 2009 - 18:21
QUOTE(Merkina @ 2009 04 27, 19:15)
Artėja prisidavimo (matavimosi) diena.


Ir aš norėčiau prisijungti, bet man niekas nepasako, kas ir kaip..
Atsakyti
nu ka ir as ka tik po sporto, vajetau kaip sunkiai kojos kilnojosi unsure.gif , bloga savijauta po menesio pertraukos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2009 04 27, 19:49)
Ir aš norėčiau prisijungti, bet man niekas nepasako, kas ir kaip..

2 puslapyje yra visi duomenys kaip ieiti i lentele bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAVa @ 2009 04 27, 22:01)
2 puslapyje yra visi duomenys kaip ieiti i lentele bigsmile.gif


doh.gif doh.gif kažkada čia visą temą perverčiau kad surast.. Ir neradau 2 psl esančios info?? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2009 03 06, 00:50)
Priėjimas prie lentelės
Bandom šitaip
Prisijungimo vardas: sssupermamos@gmail.com
Slaptažodis:bandymas
Pabandykite keisti lentelę ir išsaugoti

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti