Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

Aš 4 dienas nesportavau, nes Lietuvoje buvome, bet tik grįžusi atsigriebiau - ir sportuoju, ir gėlynuose kapstausi, ir lauke daugiau būname, vaikštau nemažai ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2009 04 16, 13:42)
Aš 4 dienas nesportavau, nes Lietuvoje buvome, bet tik grįžusi atsigriebiau - ir sportuoju, ir gėlynuose kapstausi, ir lauke daugiau būname, vaikštau nemažai ir t.t.  mirksiukas.gif

pasivaikciojimas pats geriausias sportas mirksiukas.gif
Atsakyti
as zadu su dviratuku biski pasivazinet biggrin.gif siandien jau prisivaiksciojau biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Inesssija,2009 04 16, 10:58]Merkina imesk nuotrauku nuotaikai pagerinti  mirksiukas.gif
Papildyta:

Prasom prasom, kuo daugiau graziu mamyciu tuo geriau  thumbup.gif
[/qu
ote]

Bandysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merkina: 16 balandžio 2009 - 15:25
Po pertraukos kelias dienas jau darau, tai visi raumenys skauda. bigsmile.gif bet kai prisimenu, kokie rezultatai buvo, tai visai tas skausmas nebaisus biggrin.gif
Atsakyti
Darau, sportuoju, o ir rezultatai yra jau, iš padangos tik lankas beliko thumbup.gif Tik vat per šventes aptingus buvau rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien jau po pratimukų smile.gif
Keletas nuotraukyčių iš Lanzarotes. Geros dienos smile.gif

Kažkodėl negaliu įkelti nuotraukų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merkina: 17 balandžio 2009 - 12:09
QUOTE(Merkina @ 2009 04 17, 14:06)
Šiandien jau po pratimukų smile.gif
Keletas nuotraukyčių iš Lanzarotes. Geros dienos smile.gif

Kažkodėl negaliu įkelti nuotraukų  doh.gif


gaila verysad.gif ,Merkina pabandyk dar ,gal iseis ax.gif
Atsakyti
Sveikutes bigsmile.gif

Merkina, tu tiesiogiai dedi ar per saita? Geriausiai gal i koki fotki.com saita sukrauti 4u.gif
Laukiam 4u.gif

Mergytes, gal kuri turi tas "jojiko kelnes" doh.gif kaip su ju plonejimu, gal galite pasidalinti patirtimi. Pas mane viena slaunis mazeja, o kitoje toks ryskus standus kalnas, kai sportuoju, matau tarsi toki lopineli issokusi, jis kietas, niekaip nesusilygina su kita puse doh.gif ir apimtis tos slaunies vietos didesne uz kitos. Nesuprantu kame cia esme g.gif
Atsakyti
Na gal ir nlb į temą, bet sukėliau nuotraukas į fotki.com nuotaikos paskaidrinimui smile.gif http://public.fotki....kina/lanzarote/
Čia tik truputis nuotraukų, nes mano internetas mobilus, stringa nerealiai...Prie progos sukelsiu dar mirksiukas.gif
P.S
Šiandien sportavau vėlai, bet visiek prisiduodu smile.gif
Atsakyti
Buvusi sesyte naują vardą turi dabar bigsmile.gif

Merkina, vaizdai kokie nuostabūs. Įsivaizduoju, kad realybėje dar gražiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisla @ 2009 04 20, 22:53)
Buvusi sesyte naują vardą turi dabar bigsmile.gif

Merkina, vaizdai kokie nuostabūs. Įsivaizduoju, kad realybėje dar gražiau mirksiukas.gif

Smagu susipažinti iš naujo 4u.gif

Atsakyti