Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

[quote=addicted,2009 04 13, 11:33]
Dar iki siol kratomes biggrin.gif
Svarbiausia yra susireguliuot mityba.

Turiu pora pratimu,kurie sonine gerai tirpdo.

Klubus nuleist ir pakelt,10 kartu pakartot ir gale
1 min.palaikyt.Tada pakeist puse

dariau siuos pratimukus ,patikekit ui ,ui kaip nelengva karsta.gif ,pakelus laikyt dar puse velnio,bet kai reikia kilnot ziauriai sunku doh.gif ,bet raumenys taip itemti ,kieti kaip akmenys,manau kad tai veiksminga mirksiukas.gif thumbup.gif

Atsakyti
nelabai isivaizduoju kaip poto pakelus klubus galima puses pakeist?
Atsakyti
padarai prartimukus ant vieno sono su 10 pakartojimu(pakeli ,nuleidi klubus),paskui darai ant kito sono mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2009 04 13, 08:29)
Per kiek laiko atsikratėte tos "šoninės"? smile.gif ar darėte dar ką nors, ar padėjo tik 8 minutes pratimukai? smile.gif


mazdaug uz 6 savaiciu mano "sonine" buvo dingus visai. galejau ramiai sedeti, ir nebijoti, kad rinkes iskris. dariau tik siuos pratimus, bet labai saziningai, i diena po kelis kartus. O va padariau pertrauka, ir vel "sonine" krenta doh.gif
Atsakyti
Sveikutės visos, su Šv.Velykom praėjusiom ax.gif Jau po atostogų kimbu toliau į pratimukus. Bet galiu pasigirti per atostogas neapsileidau ir tvarkingai kas antrą dieną dariau pratimukus iš atminties. Dar pradėjau sukti lanką smile.gif žiūrėsiu kaip bus šį mėnesį rezultatai smile.gif
Atsakyti
Šaunuolė 4u.gif
O aš tai apsileidus buvau ,įmečiau į lentelę rezultatus ir balandžio mėnesį nei sykio beveik nesportavau,tik bėgiojau..O pastarąją savaitę net pabėgioti nesugebėjau doh.gif biggrin.gif
Bet šiandien susigriebiau ir pasportavau, juk nenoriu balandžio gale prisiduoti su pliusais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina @ 2009 04 15, 20:24)
Šaunuolė 4u.gif
O aš tai apsileidus buvau ,įmečiau į lentelę rezultatus ir balandžio mėnesį nei sykio beveik nesportavau,tik bėgiojau..O pastarąją savaitę net pabėgioti nesugebėjau doh.gif  biggrin.gif
Bet šiandien susigriebiau ir pasportavau, juk nenoriu balandžio gale prisiduoti su pliusais ax.gif

Ir pabėgiojimas pagirtinas mirksiukas.gif Pavasarį vistiek daugiau judesio. Aš ir darbe jei kur reikia lėkt kiek įmanoma (proto ribose) stengiuosi eiti pėstute. O laisvalaikiu ir dviračių sezonas prasideda smile.gif
Atsakyti
Sveika ,sugrizusi Merkina imk 4u.gif ,kaip atostogos vacation4.gif ,smagu turbut buvo
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 04 16, 08:47)
Sveika ,sugrizusi Merkina imk  4u.gif ,kaip atostogos  vacation4.gif ,smagu turbut buvo

Ačiū smile.gif Atostogos visada labai gerai thumbup.gif Smagu atostogauti bet smagu ir grįžti ypač į tokią smagią sportuojančių kompaniją mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif mastau prisijungti prie jusu ir pradeti ryta manksta smile.gif
Atsakyti
NU tai ir liuks thumbup.gif ,o as sporta biskiuka buvau apleidusi ,bandau atitaisyti klaida ax.gif
Atsakyti
Merkina imesk nuotrauku nuotaikai pagerinti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Brigita0329 @ 2009 04 16, 09:26)
labukas  4u.gif  mastau prisijungti prie jusu ir pradeti ryta manksta  smile.gif

Prasom prasom, kuo daugiau graziu mamyciu tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti