Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

O aš, karvike, ir vėl aptingau doh.gif Ne tai, kad aptingau, bet tos atostogos. Jau maniau - bus daugiau laiko, pasportuosiu. O priešingai. Norisi ilgiau pamiegot, geri orai į miestą ištempia (dažniausiai vakare, kai sportuot reikia). Et... Priverskit mane kas nors susiimt. Noriu kieto subiniuko lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Daryk ryte atsikėlus, bus viskas atlikta ir dieną galėsi daryti, ką nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2009 04 10, 11:21)
O kaip su maistu? Nes keista kad svoris lėtai krenta  smile.gif

su maistu tai atskira versija...nusipirkau lengvas budas sulekneti, saziningai laikiausi nurodymu valgyti tik kai esi alkana ir stengtis tik darzoves, per tuos 3 men nukrito 4 kg ir stovi db... g.gif aisku kartais pasilepinu kokiu nesveiku maistu blush2.gif drauge sake , jog svoris gali nemazeti nes raumenys auga...na ziuresim kaip dabar bus kai begioti pradesiu mirksiukas.gif
Papildyta:
dar apie ta "lengvas budas sulekneti" ..nusipirkau svarstykles elektronines, kur rodo kg ir gr ir kasdien ryte ir vakare sveriuosi, taip galiu stebeti kiek per diena pasunkeju, ir matyti rezultatus rolleyes.gif tik butina svertis ryte nevalgius ir nuogai, tada zinosi tikslu savo svori. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(geewhiz @ 2009 04 10, 12:22)
Daryk ryte atsikėlus, bus viskas atlikta ir dieną galėsi daryti, ką nori mirksiukas.gif

Aš ne mamytė blush2.gif Studentė aš, ryte jau po šešių lekiu į universitetą, o grįžtu kartais net penktą vakare doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokė-- @ 2009 04 10, 13:34)
Aš ne mamytė  blush2.gif  Studentė aš, ryte jau po šešių lekiu į universitetą, o grįžtu kartais net penktą vakare  doh.gif

tai tau ir taip svoris turi kristi, namie nesedi, tai ir uzkandziauti nera kada thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokė-- @ 2009 04 10, 12:34)
Aš ne mamytė  blush2.gif  Studentė aš, ryte jau po šešių lekiu į universitetą, o grįžtu kartais net penktą vakare  doh.gif


O visada reikia taip anksti keltis? unsure.gif Gal galima kelias dienas rytais, kitas vakarais? Beje, niekada nevėlu, galima ir 23 val. sportuoti, jeigu nesi įpratus anksti eiti miegoti. biggrin.gif

Aš tai prisižiūrėjau gražių pilvukų, dar į avatarą įsidėjau, kad primintų, ko siekiu, tai net nebesmagu į savąjį žiūrėti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geewhiz: 10 balandžio 2009 - 12:04
Na, užkandžiaut tai būna pertraukos, tada būna labai džiaugsmas mano riebalams, nes mokaus LŽŪU, o pavalgyt yra tik čeburėkai lotuliukas.gif
O šiaip 23h jau nebegerai sportuot, iki 19h reikia suspėt, nes tada jau organizmui negerai. Šiaip ne visada taip anksti. Na, vėliausiai 7h keliuosi. Bet juk nesikelsiu valanda anksčiau, kad pasportuot, kai ir taip to miego trūksta labai rolleyes.gif
Atsakyti
Nu as kol stoviu,tai mano pilvas nesa kaip jusu avataruose ax.gif
Pilvo forma gamta apdovanojo blush2.gif
bet kai atsisedu,tai iskarto gelbejimo ratas doh.gif verysad.gif

Is pradziu irgi pradejau sia programa,kuria jus darot,
paskui uzsimaniau pilnos treniruotes ir isigijau dvd.
Tai beveik kasdien darau pagal dvd po valanda.Ir elipsa mynu ax.gif
8 men.jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2009 04 10, 14:48)
Is pradziu irgi pradejau sia programa,kuria jus darot,
paskui uzsimaniau pilnos treniruotes ir isigijau dvd.
Tai beveik kasdien darau pagal dvd po valanda.Ir elipsa mynu  ax.gif
8 men.jau  biggrin.gif

o is kur dvd gavai? labai ir as noreciau goss.gif smile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(emlaurija @ 2009 04 10, 13:53)
o is kur dvd gavai? labai ir as noreciau goss.gif  smile.gif ...

parduotuveje nusipirkau biggrin.gif
as Vokietijoje gyvenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2009 04 10, 14:59)
parduotuveje nusipirkau  biggrin.gif
as Vokietijoje gyvenu  ax.gif

aaaaa, aisku tada smile.gif o tai ten pati programa kur ir 8 min? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emlaurija @ 2009 04 10, 14:11)
aaaaa, aisku tada smile.gif o tai ten pati programa kur ir 8 min? smile.gif

ne,emlaurija,ne ta pati ax.gif
bet mane 8 min.prorgrama uzvede.Norejau pilnos programos
su apsilimu,pratimais,tempimais.
Atsakyti