Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

Siaip merginos aisku reikia ziureti ka tu valgai o ypac vakarais smile.gif
tarkim faktiskai viska (saldumynai, picos, bandeles ir t.t.) geriausiai valgyti iki12val. dienos, paskui viska stegntis derinti ir su draugais vakarais galima susilaikyti jei pacios gaminat uznkandzius arba padazus:) na kartais gi galima save palepinti ir suvalgyti ka nors nesveiko,nes antraip organizmas vistiek isreikalaus to skanesto bet jau su didesniais nuostuoliais biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mielosios,skaitau ir skaitau ir negaliu atsidziaugti ,kad yra tokiu ryztingu ir stpriu motiriskos lyties atstoviu siekianciu savo tikslo , pabai noreciau prisijungti prie jusu smile.gif nes nebegaliu unsure.gif unsure.gif unsure.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif po mano oda atrauktas gelbejimosi ratas lotuliukas.gif lotuliukas.gif zianu juokingai skamba...bet tokia realybe, tikiuosi mane palaikysite , nes man lb reikia kokio stipraus palaikymo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kleora @ 2009 04 09, 23:51)
sveikos mielosios,skaitau ir skaitau ir negaliu atsidziaugti ,kad yra tokiu ryztingu ir stpriu  motiriskos lyties atstoviu siekianciu savo tikslo , pabai noreciau prisijungti prie jusu smile.gif nes nebegaliu  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif po mano oda atrauktas gelbejimosi ratas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  zianu juokingai skamba...bet tokia realybe, tikiuosi mane palaikysite , nes man lb reikia kokio stipraus palaikymo  wub.gif

Kleora ,jungis drasiai ,priimame visas norincias grazinti savo kuna thumbup.gif
Zinom be sunkaus darbo nebus ir rezultatu ,bet jau pradzia padaryta ,stiprus noras ir pasiryzimas pades siekti uzsibrezto tikslo bigsmile.gif
Tad imk visus tris balionus 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,o ryt prie darbo fitness4.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
Labas, jau dvi dienas iš eilės ryte sportuoju laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2009 04 10, 10:17)
Labas, jau dvi dienas iš eilės ryte sportuoju laugh.gif

Tu tikra saunuole Kaktuse thumbup.gif , o as visai aptingau blush2.gif ax.gif ,tos buvusios grazios dienos pamaise man sportintis blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, as kolkas nauja cia blush2.gif . norejau apie 8 min parasyti, sportuoju pagal sia programa jau 3 menesius, svoris labai pamazu krenta, bet apimtys mazeja thumbup.gif , po 1- 2 cm per menesi. labai sutirtejo rankos ir pilvas, bet pastebejau, jei ilgesni laika nesportuoju, tai raumenukai labai atsipalaiduoja. g.gif nusprendziau pradeti begioti, ziuresiu kas gausis
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Saunu, kad musu kompanija dideja thumbup.gif O kai dar rezultatai matosi tai thumbup.gif
As sportuoju jau rytais(seniau vis kai uzmigdavo turtas) tai pastebejau, kad zymiai geriau ryte thumbup.gif
Pasimatavau apimtis po10d, tai kai kur visu cm sumazeje, kitur tas pats, kitur puse cm thumbup.gif O nevengiu ir saldumynu, ir daugiau pavalgyti kartais blush2.gif Plius ne kasdiena dariau si men blush2.gif Cia gal ta taisykle "sugrojo", kad antram men labiau pradeda matytis rezultatai bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(emlaurija @ 2009 04 10, 09:42)
sportuoju pagal sia programa jau 3 menesius, svoris labai pamazu krenta


O kaip su maistu? Nes keista kad svoris lėtai krenta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emlaurija @ 2009 04 10, 09:42)
nusprendziau pradeti begioti, ziuresiu kas gausis

efektas bus dar didesnis thumbup.gif
Atsakyti
saunuoles jus visos! 4u.gif
as irgi bandau isitraukti i sporta smile.gif jau dvi dienas begioju ir tris dienas darau tuos pratimus smile.gif skauda kojas lotuliukas.gif
viskas butu gerai, bet jau apetitas man pavasari kad nubudo doh.gif
apsisukdama valgau smile.gif nors realiai tai sportuoju ne del svorio, nors galetu vienas kg nukrist, arba du blush2.gif bet norisi stangraus kuno...
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2009 04 06, 23:48)
Aš kai pagalvoju apie ateinančią vasarą ir bikinių sezoną, tai man iškart ūpas sportuoti ir neprisivalgyti pakyla smile.gif

drinks_cheers.gif man irgi
ir kai pagalvoju,kad uzsidejus suknele norisi,kad kojos dailiau
atrodytu,sportuoju kaip uzsivedus biggrin.gif
Atsakyti
nju va turiu problemele , bet man tos lenteles neatidaro sad.gif verysad.gif
Atsakyti