Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

QUOTE(mažulė @ 2009 04 06, 15:13)
ir aš noriu jungtis, o tuos pratimukus kur nors į diską persirašėte ar jau tiesiog mintinai žinote blush2.gif

Aš paleidžiu per youtube tiesiai. Bet tik dėl garso, man patinka, kaip jis ragina biggrin.gif Šiaip jau mintinai pati darau. Ir šiaip nedarau pagal jį, tiesiog į laiką taikau, o greitį reguliuoju pagal save smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAVa @ 2009 04 06, 16:36)
Sveikutes 4u.gif
man mb israse i diska, ziuriu per tv thumbup.gif daug patogiau sportuoti negu ziurint kompiuteryje

niu ir aš galvoju, kad per tv patogiau mirksiukas.gif

QUOTE(naujokė-- @ 2009 04 06, 16:41)
Aš paleidžiu per youtube tiesiai. Bet tik dėl garso, man patinka, kaip jis ragina  biggrin.gif  Šiaip jau mintinai pati darau. Ir šiaip nedarau pagal jį, tiesiog į laiką taikau, o greitį reguliuoju pagal save  smile.gif

na tenai tempas pas jį nemažas, galiu su juo nespėti lotuliukas.gif
Atsakyti
bet jei pasieksiu norimų rezultatų.. yahoo.gif juk norisi vasarą pliaže gražiai atrodyti blush2.gif ,stenkimės dar labiau ! biggrin.gif As sugalvojau kai ka padaryt : ant saldytuvo pasikabint kokios nors merginos IDEALIA figura,kad nelysciau i saldytuva ir siekciau tokiu paciu rezultatu biggrin.gif ,bet galiu ant jos supykt,kad ji turi tokia grazia figura ir is to pykcio specialiai prisivalgyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokė-- @ 2009 04 06, 15:41)
Aš paleidžiu per youtube tiesiai. Bet tik dėl garso, man patinka, kaip jis ragina  biggrin.gif  Šiaip jau mintinai pati darau. Ir šiaip nedarau pagal jį, tiesiog į laiką taikau, o greitį reguliuoju pagal save  smile.gif


drinks_cheers.gif Ir aš taip pat bigsmile.gif Visų pratimų eiliškumą mintinai moku, bet man irgi patinka jo raginimai ir muzika bigsmile.gif

Žuviss, gera idėja thumbup.gif Aš kai pagalvoju apie ateinančią vasarą ir bikinių sezoną, tai man iškart ūpas sportuoti ir neprisivalgyti pakyla smile.gif
Atsakyti
As irgi per youtube darau, nors ir i kompa atsisiuntus turiu. Be garso butu daug sunkiau, nes ir laika paciai reiktu skaiciuoti, ir grazus balsas neragintu nepasiduoti lotuliukas.gif

QUOTE(naujokė-- @ 2009 04 06, 15:41)
Aš paleidžiu per youtube tiesiai. Bet tik dėl garso, man patinka, kaip jis ragina  biggrin.gif  Šiaip jau mintinai pati darau. Ir šiaip nedarau pagal jį, tiesiog į laiką taikau, o greitį reguliuoju pagal save  smile.gif

Atsakyti
Ir aš pradėsiu presą treniruoti ax.gif (nors jau turbūt anksčiau susigriebti reikėjo blush2.gif ), noriu graži būti rolleyes.gif .Tik kažin kaip čia man pavyks g.gif , pilvo lašiakai mano silpnoji vieta blush2.gif , gal priimkit ir mane į lentelę pasižymėti...gal viešai prisižadėjusi sportuoti pasieksiu rezultatų cool.gif
Atsakyti
ir as pradejau daryti tuos pratimukus smile.gif man tai jie liuks thumbup.gif
patinka kojoms, rankoms, dar darau del double chin viena, bet ne is tu 8 minuciu smile.gif, nu bet jau su presu tai vargas man smile.gif vos isstenu smile.gif taip pat pridedu begiojima. ziuresiu, kaip cia gausis, pirma diena visada didziausias noras ir optimizas buna smile.gif o dar orelis lauke thumbup.gif
Atsakyti
Norma aisku pavyks jei dar biski ir maista savo priderinsi smile.gif ir miegosi ne maziau8val kas yra baisiai sudetinga musu ritmu... g.gif
Atsakyti
Manau, kad 8val miegui galima kaip nors rasti, uztat su maistu problemos truputi blush2.gif Ypac kai draugas megsta vakarais uzkandziauti, sunku susilaikyti ax.gif

QUOTE(graksti @ 2009 04 07, 19:44)
Norma aisku pavyks jei dar biski ir maista savo priderinsi smile.gif ir miegosi ne maziau8val kas yra baisiai sudetinga musu ritmu... g.gif

Atsakyti
QUOTE(dynamite @ 2009 04 07, 21:05)
Manau, kad 8val miegui galima kaip nors rasti, uztat su maistu problemos truputi  blush2.gif Ypac kai draugas megsta vakarais uzkandziauti, sunku susilaikyti  ax.gif

Na as irgi daugiausiai vakarais valgau , bet reikia ziuret ka valgai wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Aš jau padarau pilvo presui pratimus labai lengvai, man per mažai jaučiasi, tai padariau jau vieną modifikaciją pasunkinimui, kur yra priešpaskutinis pratimas Alternating curls, tai aš "važiuoju dviračiu" su kojom, o ne kilnoju nuleistas. Kai buvo ten pratimas po vieną šoną, kur koją ištiesia ir pritraukia ir liečia alkūne, tai aš taip kojas kaitalioju nenuleisdama ant žemės. O kadangi sėdmenims pratimus darau rečiau, tai vis dar nepadarau visko doh.gif Nuo šlaunų, klubų ir blauzdų(!) jau 1 cm nukrito thumbup.gif Nuo pilvo pasakyti negaliu, nes nematavau, bet stangrėja ir lyg išlinkimai ties šonais ryškesni atrodo.
Atsakyti
Aš pasileidžiu per kompa tiesiai iš youtube, išdidinu per visą ekraną ir darbuojuosi su komanda kartu visiems linksmiau biggrin.gif , o dar paragina taip ir jėgų daugiau atsiranda bigsmile.gif

O man šiandien tinginiadienis nedariau nieko doh.gif verysad.gif ... tik nevalgiau nuo 6 vakaro, bent tokia paguoda blush2.gif, nuo rydienos vėl kibsiu į sportus
karsta.gif.
Atsakyti