Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

Labas mamytes,

Kokia sauni tema thumbup.gif Mes taip pat pradejom galvoti apie krikstynas.. zadam birzeli velniukus isvaryt lotuliukas.gif Labai daug ideju cia radau... deja kol kas pati nieko negaliu pasidalint nes tik siandien pradejau dometis blush2.gif Saunuoles 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Labia dziaugiuosi suradus sia temele thumbup.gif Mes irgi birzeli planuojam savo princeses krikstynas... bus Rumsiskese smile.gif Manau drauge planuojant bus lengviau igyvendinti planus ax.gif esu visko prisimascius tik kad laiko uztektu ... jau esu pradejus daryti pakvietimus: as juos siuvyneju, paskui desiu i remeli, manau gal pavyks pabaigti per si men smile.gif tai tada butinai parodysiu kaip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(P-e-r-l-i-u-k-e @ 2009 03 17, 20:13)
Sveikutes smile.gif

Labia dziaugiuosi suradus sia temele  thumbup.gif  Mes irgi birzeli planuojam savo princeses krikstynas... bus Rumsiskese smile.gif Manau drauge planuojant bus lengviau igyvendinti planus  ax.gif  esu visko prisimascius tik kad laiko uztektu ... jau esu pradejus daryti pakvietimus: as juos siuvyneju, paskui desiu i remeli, manau gal pavyks pabaigti per si men smile.gif tai tada butinai parodysiu kaip atrodo  rolleyes.gif

bet tu šaunuolė, auksarankė rolleyes.gif gal kokią foto turi akies krašteliu žvilgtelt? blush2.gif
Atsakyti
Kaip gerai,kad tokia temute radau bigsmile.gif .Mes irgi pupas krikstysim liepos men.Darysim kuklias krikstynas,bet pasiruosti visvien reikia,norisi gi sventes rolleyes.gif .Kazin,ar sunku paciai pasidaryt girlianda is balionu g.gif Gal kas esat dariusios?Ir ka zadat dovanoti kriktateviams?Niekaip neismastau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indrius78 @ 2009 03 17, 20:56)
Kaip gerai,kad tokia temute radau  bigsmile.gif .Mes irgi pupas krikstysim liepos men.Darysim kuklias krikstynas,bet pasiruosti visvien reikia,norisi gi sventes rolleyes.gif .Kazin,ar sunku paciai pasidaryt girlianda is balionu g.gif Gal kas esat dariusios?Ir ka zadat dovanoti kriktateviams?Niekaip neismastau doh.gif

o kur svesit? smile.gif manau kad nesunku girlioanda pasidaryti...manau pabandyk ant vielos uzkabinti balionus tai galesi bet kaip ta girlianda lankstyti smile.gif as krikstateviams dovanosiu issiuvinetus ranksluoscius ir krikstasunio isakymus smile.gif o daugiau informacijos gali rast cia mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...=12911&st=0
oi kaip smagu pas jus dvynukes 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donata87: 17 kovo 2009 - 20:46
Jungiuosi ir aš į Jūsų būrį ax.gif
Krikštynas pradėjau planuoti tik šiandien. Sutariau su Rumšiškių kunigu 05.09d. laiko ne perdaugiausiai, pupai bus 6 mėn. tad reik ieškoti suknelės.
O labai norėčiau savo mergaites aprengti vienodai tik kad spalvos skirtusi, mažyle baltai, o viresnėlę kita spalva ax.gif
Gal galit patart,kur ieškot suknelių, tinkamų pavasariui gegužės mėn. ax.gif

nuo rytojaus pradėsiu kvietimus daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LT @ 2009 03 17, 22:14)
Jungiuosi ir aš į Jūsų būrį  ax.gif
Krikštynas pradėjau planuoti tik šiandien. Sutariau su Rumšiškių kunigu 05.09d. laiko ne perdaugiausiai, pupai bus 6 mėn. tad reik ieškoti suknelės.
O labai norėčiau savo mergaites aprengti vienodai tik kad spalvos skirtusi, mažyle baltai, o viresnėlę kita spalva  ax.gif
Gal galit patart,kur ieškot suknelių, tinkamų pavasariui gegužės mėn.  ax.gif

nuo rytojaus pradėsiu kvietimus daryti  doh.gif

man tai patiko suknytes muminukas.lt wub.gif ten viena tokia graziia nuziurejau busimai krikstadukrai wub.gif sekmes besiruosiant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indrius78 @ 2009 03 17, 21:56)
Kaip gerai,kad tokia temute radau  bigsmile.gif .Mes irgi pupas krikstysim liepos men.Darysim kuklias krikstynas,bet pasiruosti visvien reikia,norisi gi sventes rolleyes.gif .Kazin,ar sunku paciai pasidaryt girlianda is balionu g.gif Gal kas esat dariusios?Ir ka zadat dovanoti kriktateviams?Niekaip neismastau doh.gif


Sveika prisijungus 4u.gif balionų girliandą galima pačiam pasidaryt "Balionų šaly" yra specialūs balionai su uodegėlėm. Tai juos pripūti ir riši: vieno uodegėlė su kito "užrišimo galu"ir t.t.
Demosntruoju:
user posted image
Būtų smagu jei pasidalintum savo idėjomis ir darbeliais, arba vizijom ax.gif pvz kvietimų.
Įdedu dar naudingų foto (beja jų daugiau yra fotki.com mirksiukas.gif )
user posted image
user posted image
QUOTE(LT @ 2009 03 17, 23:14)
Jungiuosi ir aš į Jūsų būrį  ax.gif
Krikštynas pradėjau planuoti tik šiandien. Sutariau su Rumšiškių kunigu 05.09d. laiko ne perdaugiausiai, pupai bus 6 mėn. tad reik ieškoti suknelės.
O labai norėčiau savo mergaites aprengti vienodai tik kad spalvos skirtusi, mažyle baltai, o viresnėlę kita spalva  ax.gif
Gal galit patart,kur ieškot suknelių, tinkamų pavasariui gegužės mėn.  ax.gif

nuo rytojaus pradėsiu kvietimus daryti  doh.gif

Jum labai tiktų lininis variantas jei rumšiškėse krikštysit, turiu omeny buities muziejų. O šiaip tai "Kotryna" sakė kovo gale turės naują kolekciją, aišku kainos ten didelės, bet gal ir mažesniuose taškuose bus pigesnių variantų pvz. vaikų mieste.
Atsakyti
QUOTE(indrius78 @ 2009 03 17, 20:56)
Kaip gerai,kad tokia temute radau  bigsmile.gif .Mes irgi pupas krikstysim liepos men.Darysim kuklias krikstynas,bet pasiruosti visvien reikia,norisi gi sventes rolleyes.gif .Kazin,ar sunku paciai pasidaryt girlianda is balionu g.gif Gal kas esat dariusios?Ir ka zadat dovanoti kriktateviams?Niekaip neismastau doh.gif

mirksiukas.gif Krikstateviams galite padovanoti: mirksiukas.gif
sampana
padekos rasta

taisykles skirtas krikstateviams

isakymus krikstateviams

ir kita
Atsakyti
O zinokit as tuos balionus su uodegelem radau "Pas stanislova" tokioj parduotuvej. Didesniuose miestuose nera, bet jei neklystu yra Telsiuose, Mazeikiuose, Klaipedoj, Silutej, Siauliuose, Plungej. TAi gal ir dar kokiose kitose parduotuvese yra. ZIurejau as i tuos balionus ir nesupratau kam skirti doh.gif Dabar jau zinosiu smile.gif Dekui uz info wink.gif O beje, toj parduotuvej jie visai nebrangiai kainavo.. Gal po 40 ct..
Atsakyti
Ziuriu kad to skrikstynos vo sne kaip vestuves doh.gif Ar tikjrai tiek visko reikia???????????????? g.gif g.gif g.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 03 17, 23:53)
(beja jų daugiau yra fotki.com  mirksiukas.gif )


o gal galima butu prisijungimo duomenis suzinoti fotki.com? ax.gif
Atsakyti