Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(Donata87 @ 2009 03 16, 06:37)
thumbup.gif  jei nepyksi kelias idejas pasisemsiu ir as... blush2.gif


Semkis i sveikata, as taip pat buciau sunkiau ir ilgiau galvojusi jei ne sis forumas. Tai ir pati del to dalinuosi. smile.gif Jei ko reikes parasyk i a.z. emailo adresa atsiusiu ka turiu padaryta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2009 03 15, 22:46)
Niu va atbuvom vakar labai smagiose krikstynose, kurias mamytei padejau suorganizuoti. Labai pagelbejo muzikantas, todel tikrai siulau viska su juo derinti. Trumpai apie viska.
1. Susirinkom visi prie baznycios. Vyko ceremonija.Po jos isdalinau balionus su heliu teveliams, broliui krikstijamos mergaites, seneliams, kriksto tevams. Pasakiau, kad palinketu mintyse visko ko geriausio Jogilei ir paleistu balionus tiesiai Dievuliui i ausi.
2. Atvykus i sventes vieta visiems isegiau rozinius kaspinelius, sakydama "Sekite kaireje puseje ir nesiokite Vardas visada savo sirdeleje". Is tikruju visai grazu buvo visi vienodu kazkokiu akcentu.
3. Prie stalo papasakojau istorija apie angelus. Tik vietoj vieno angelo, padariau du, ir ju vardai buvo Tevelis ir Mamyte. Tikriausiai zinot visos ta istorija. Paskui padovanojau albuma teveliams su isakymais iklijuotais pirmame puslapyje. Sakiau kad prisimintu kartas nuo karto pavartytu.
4. Krikstateviai pasizadejo po vaiko isakymu, iteikiau juos iremintus, kad prisimintu.
5. I mociutes pakelem seneliu zmonas. Jos pasizadejo. Dovanojom manu kruopu ir medines menteles su lelyte priklijuota, kad nepamirstu jog reikia virti kose ir vaisinti anuke.
6. O kad seneliai nepamirstu savo pareigu, tai dovanojom taupykles su priklijuotom svajoniu masinom ir tegu taupo jom smile.gif
7. Dariau zaidima "Busima profesija". Isdalinau lapelius paruostus, kuriuose tekstas" As manau, kad Vardas profesija bus ............................., nes...................... Tvirtinu ......................." Visi uzrase ir tuomet pasiunciau buteliuka leliuko, kad i ji sudetu tuos lapelius.
8. Pasizadejimai. Surasiau visus ant lapeliu su paveiksliukais. I kaspinukus susukau akmenelius dekoratyvinius ir prie ju prisiuvau tuos pasizadejimus. Visiems pasakiau, kad kiekvienas pasikabins ant kaklo po akmeneli, kuri reiks nesti.
9. I sakoti idejau saldainius Nomeda ir Jovaras. Teveliai trauke ir spejo busimo vaiko lyti, nes kai lankiau pirma karta naujagime, tai tetis prasitare - oi nors ir dabar dar viena biggrin.gif
10. Kadangi buvo dar ir tecio jubiliejus, tai dareme zaidima JUBILIEJUS. Is kiekvienos raides buvo po daikta, kas atspeja, koks tai daiktas tas laimi ji. Manau, kad galima ir KRIKSTYNOS padaryt zaidima.
11. Dar pries svente padareme laikrastuka, kuri "atnese gandras" apie krykstuke.
12. Ant butelio su padaryta krikstynu etikete uzkabinau uzrasu knygute i kuria visi rase palinkejimus 18 gimtadienio proga. Kadangi, ko gero ne visi jau susirinks per ta gimtadieni, tai kad butu prisiminimas.

Na ir tiek atrodo. Svente praejo puikiai. Viskas pavyko ir lyg tais visi liko patenkinti smile.gif Zodziu, sekmes jums ruosiant savo svente. Jei kam reikes kokiu maketu parasykit, galiu atsiusti pasizadejimu korteles ar profesijos.

Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2009 03 16, 14:03)
Semkis i sveikata, as taip pat buciau sunkiau ir ilgiau galvojusi jei ne sis forumas. Tai ir pati del to dalinuosi. smile.gif Jei ko reikes parasyk i a.z. emailo adresa atsiusiu ka turiu padaryta smile.gif

o gal vieną kitą nuotraukytę būtų galima žvilgtelt ax.gif pauošimą salės ar dar ką ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na as taip pat noriu jungtis prie jusu musu vaikiuko krikstynos liepos 25d. biggrin.gif
sveciu bus apie 25,o db didziausias galvos skausmas kur jas atsvesti doh.gif
Atsakyti
gal galit kas parasyt ka reikia kviesti i vaiko krikstynas, kazkaip pirma karta tai net nezinau, kam labiausiai priklauso dalyvauti? schmoll.gif
Atsakyti
Labiausiai priklauso tėvams ir krikštatėviams biggrin.gif Sakyčiau krikštynos yra šeimos šventė. Tai ir kvieskit senelius, močiutes ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eligint @ 2009 03 16, 16:08)
Labiausiai priklauso tėvams ir krikštatėviams biggrin.gif Sakyčiau krikštynos yra šeimos šventė. Tai ir kvieskit senelius, močiutes ir pan. mirksiukas.gif

krizės laiku nemanau kad reiktų kviest iš pareigos rolleyes.gif na kaip būna REIKTŲ... aš namau tik tuos su kuo malonu bendrauti ir bendrauji, o ne tam kad "o gal supyks jei nepakviesi"...

tėvai, krikštatėviai, seneliai, o visa kita priklauso nuo kišenės ir noro matyt....
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2009 03 15, 23:46)
3. Prie stalo papasakojau istorija apie angelus. Tik vietoj vieno angelo, padariau du, ir ju vardai buvo Tevelis ir Mamyte. Tikriausiai zinot visos ta istorija. Paskui padovanojau albuma teveliams su isakymais iklijuotais pirmame puslapyje. Sakiau kad prisimintu kartas nuo karto pavartytu.

negirdejusi as sios istorijos g.gif gal galima placiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 03 16, 16:36)
negirdejusi as sios istorijos  g.gif  gal galima placiau  ax.gif

rolleyes.gif Manau, kad kalbama apie šitą:

Pasakėlė "Iš kur atsiranda vaikai"

Danguje gyveno vaikutis ir ruošėsi netrukus gimti. Vieną dieną jis paklausė Dievo:
- Man sako, kad tu rytoj ketini mane nusiųsti į žemę, bet kaip aš ten gyvensiu, būdamas toks mažytis ir bejėgis?
- Iš daugelio angelų aš išrinkau vieną tau. Jis lauks tavęs ir tavimi rūpinsis, - atsake Dievas.
- Bet juk čia, danguje, man nieko netrūksta, ir čia tos dainos ir šypsenos...man jų reikia, kad būčiau laimingas..
- Tavo angelas tau dainuos ir šypsosis kiekvieną dieną. Tu jausi jo meilę ir būsi laimingas.
- Bet, - neatlyžo mažasis, - kaip aš suprasiu, kai sumanim kalbės, juk aš nemoku žmonių kalbos?
- Tai paprasta, tavo angelas kalbės tau pačius gražiausius ir šilčiausius žodžius, kokių tu dar nesi girdėjęs, ir su didžiule kantrybe bei rūpesčiu jis mokys tave kalbėt.
Vaikutis pakėlė į Dievą akis:
- O ką aš darysiu, kai norėsiu pasikalbėti su tavimi? g.gif
Dievulis nusišypsojo:
- Tavo angelas suglaus tavo delniukus ir mokys tave maldų.
- O aš girdėjau, kad žemėje yra blogų žmonių. Kas mane apsaugos ir gins?
Dievas apkabino vaikutį:
- Tavo angelas tave gins, net jeigu grės pats didžiausias pavojus.
Ir staiga mažutis nusiminė:
- Bet aš visą laiką būsiu nelaimingas, nes daugiau tavęs nebepamatysiu...
Dievas pakėlė vaikutį ir tarė:
- Tavo angeliukas visą laiką kalbėsis su tavimi apie mane ir mokys kelio, kad galėtum pas mane sugrįžti. Netgi jei aš visą laiką būsiu šalia tavęs.
Tuo metu buvo taip gera ir ramu danguje, bet žemėje jau girdėjosi balsai, ir vaikutis paskubomis švelniai paklausė:
- Dievuli, jeigu jau man reikia tave palikti, prašau pasakyti man, kuo mano angelas vardu?
- Tavo angelo vardas nėra svarbus, tu jį tiesiog vadink mamyte. thumbup.gif
Atsakyti
KRIKŠTYNŲ PLANAS


2. Svečių kvietimai
Mylida-popieriaus pasaulis - gražus popierius pakvietimams
elstera
zavinga1
orient
invitation shop
kvietimai
brush
CD kvietimai
Dizaino galerija
3. Stalo kortelės
Mylida-popieriaus pasaulis, grežus popierius kortelėms
elstera
7. Salės, bažnyčios papuošimai
DITĖ
Baliomanija
DEideja
Vilbalas
Balionų šalis
DABA
Dekobalis
Drakonita
Pramogu gama
Žoržikas
balionų centras
x decor
8. Apranga (tėvų)
9. Apranga krikštuko (rūbai, skraistė, batai, žvakė)
SM auksarankių kurti rūbeliai
Krikšto rūbai
Muminukas krikšto rūbai
Žvakės (sakė raižo vardus ir datas)
10. Žaidimai
11. Fejerverkai, dangaus žibintai, vandens žibintai.
Laivelis
Specefektai
Ramios bitės
Baliomanija
Balionų šalis
PIRO LT vandens žibintai
dangaus žibintai
didysis vestuvių katalogas dangaus žibintai
vandens žibintai
Hestia fejerverkai, žibintai
dovana lt vandens žibintai
Balionų centras - dangaus žibintai
santuoka.lt dangaus žibintai
švęskime.lt dangaus ir vandens žibintai
superprekės dangaus žibintai
balti balandžiai, vandens, dangaus žibintai
12. Laikraštukas, įsakymai ir pan.
une art
13. Dovanos
Siuvinėti rankšluoščiai UAB UNĖ Šiauliai
Valgoma nuotrauka
t idėjos užrašai ant marškinėlių
foto ant daiktų
printshop - foto ant puodelių
vitaliux siuviniai
C&D style
3D stikle
Jolanta deginti šaukštai
suvenyrai su nuotraukom
užrašai ant marškinėlių
užrašams frazės
14. Širšių medus, košelės ir pan.
ŠIRŠIŲ MEDUS
5 tryniai
stiklinė cukraus pudros
kondensuoto pienelio indelis
100gr spirito/brendžio, likerio
15. Papročiai
16. Scenarijus
17. Tortas, saldainiai
valgoma nuotrauka
BIJOLA
Maxima LT
alkava
mažoji ragainė
18. Foto, video
yeahva iš sm ieva 862796738
fotostudija
Eva Miliūnienė
sviecia iš sm Kaunas
skėtis fotografavimui
foto
fotografė Greta
Felikso studija
DEideja

Naudingos nuorodos:
Viskas krikštynoms
Krikštynų atributika
dekoravimas rojaus sodai
Krikštynų atributika
Šventinė atributika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 16 kovo 2009 - 18:52
QUOTE(Onelė @ 2009 03 16, 18:49)
rolleyes.gif  Manau, kad kalbama apie šitą:

Pasakėlė "Iš kur atsiranda vaikai"


kaip grazu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
merginos, reik jusu patarimo.galvojam krikstyti balandzio 18d.bet ar jau imanoma fotografuotis gamtoje? blush2.gif
Atsakyti