Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(-zuvedra- @ 2009 03 10, 01:35)
labas vakaras, as ir planuoju sunelio krikstynas.
kiek planuojat isleisti krikstynoms jei ne paslaptis? norejau dideliu krikstynu su muzikantais ir pan.bet krize prispaude  blush2.gif
kokias planuojat?kiek zmoniu?kur svesit?

aš dar tiksliai nežinau bet švęsim 30 žmonių sodyboje su nakvyne, jaučiu be 7000 neišsisuksiu tikrai. Vien nuoma 2500, o maistas, alkoholis...
Atsakyti
Cia dar viena nuoroda i sarasiuka ax.gif
Prie kriksto rubeliu :
Kriksto rubeliai
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2009 03 10, 13:36)
Cia dar viena nuoroda i sarasiuka  ax.gif
Prie kriksto rubeliu :
Kriksto rubeliai

manau šita tema čia irgi būtų naudinga mirksiukas.gif

SM auksrankių rūbeliai krikštynoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 03 10, 13:50)
manau šita tema čia irgi būtų naudinga  mirksiukas.gif

SM auksrankių rūbeliai krikštynoms   mirksiukas.gif



NETGI LABAI NAUDINGA thumbup.gif

Įvairiausia šventine atributika galima rasti čia:
http://public.fotki....ntineAtributika
Atsakyti
QUOTE(kristiniuke @ 2009 03 09, 14:42)
Sveikos mamytes, norejau paklausti, ar reikia 5 metu vaikui deti,per krikstynas ta balta skraiste, kazkaip susimasciau, nes pati savo vaikus krikstyjau mazus, tai dejau, o tokiem jau didesniem ar dedama? ax.gif

4u.gif taip, tikrai deda.
pavyzdeliu galit pamatyti čia:
www.krikstorubai.visiems.lt 4u.gif
Atsakyti
KRIKŠTYNŲ PLANAS


2. Svečių kvietimai
Mylida-popieriaus pasaulis - gražus popierius pakvietimams
elstera
zavinga1
orient
invitation shop
kvietimai
brush
CD kvietimai
Dizaino galerija
3. Stalo kortelės
Mylida-popieriaus pasaulis, grežus popierius kortelėms
elstera
7. Salės, bažnyčios papuošimai
DITĖ
Baliomanija
DEideja
Vilbalas
Balionų šalis
DABA
Dekobalis
Drakonita
Pramogu gama
Žoržikas
balionų centras
x decor
8. Apranga (tėvų)
9. Apranga krikštuko (rūbai, skraistė, batai, žvakė)
SM auksarankių kurti rūbeliai
Krikšto rūbai
Muminukas krikšto rūbai
Žvakės (sakė raižo vardus ir datas)
10. Žaidimai
11. Fejerverkai, dangaus žibintai, vandens žibintai.
Laivelis
Specefektai
Ramios bitės
Baliomanija
Balionų šalis
PIRO LT vandens žibintai
dangaus žibintai
didysis vestuvių katalogas dangaus žibintai
vandens žibintai
Hestia fejerverkai, žibintai
dovana lt vandens žibintai
Balionų centras - dangaus žibintai
santuoka.lt dangaus žibintai
švęskime.lt dangaus ir vandens žibintai
superprekės dangaus žibintai
balti balandžiai, vandens, dangaus žibintai
12. Laikraštukas, įsakymai ir pan.
une art
13. Dovanos
Valgoma nuotrauka
t idėjos užrašai ant marškinėlių
foto ant daiktų
printshop - foto ant puodelių
vitaliux siuviniai
C&D style
3D stikle
Jolanta deginti šaukštai
suvenyrai su nuotraukom
užrašai ant marškinėlių
užrašams frazės
14. Širšių medus, košelės ir pan.
15. Papročiai
16. Scenarijus
17. Tortas, saldainiai
valgoma nuotrauka
BIJOLA
Maxima LT
alkava
mažoji ragainė
18. Foto, video
foto
fotografė Greta
Felikso studija
DEideja

Naudingos nuorodos:
Viskas krikštynoms
dekoravimas rojaus sodai
Krikštynų atributika
Šventinė atributika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 10 kovo 2009 - 15:18
Gal kas žinot kiek kainuoja krikštynų video?
Atsakyti
Mes prisijungsim prie planuojančių krykštynas vasara.
Kolkas turiu tik vieną mintį, noriu po krykštynų pasidaryti nuotraukų knygą sau, Ir krikštatėviams dovanų po nuotraukų knygą nuo dukriuko gimimo, bet... kažkur forume tikrai mačiau temukę su nuorodom apie šias paslaugas ir niekaip nerandu, gal dar kuriai užkliuvo tokia tema?
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 03 08, 02:34)
KRIKŠTYNŲ PLANAS


2. Svečių kvietimai
elstera
zavinga1
orient
invitation shop
kvietimai
brush
CD kvietimai
Dizaino galerija
3. Stalo kortelės
elstera
7. Salės, bažnyčios papuošimai
DITĖ
Baliomanija
DEideja
Vilbalas
Balionų šalis
DABA
Dekobalis
Drakonita
Pramogu gama
Žoržikas
balionų centras
x decor
8. Apranga (tėvų)
9. Apranga krikštuko (rūbai, skraistė, batai, žvakė)
Žvakės (sakė raižo vardus ir datas)
10. Žaidimai
11. Fejerverkai, dangaus žibintai, vandens žibintai.
Specefektai
Ramios bitės
Baliomanija
Balionų šalis

12. Laikraštukas, įsakymai ir pan.
13. Dovanos
C&D style
3D stikle
14. Širšių medus, košelės ir pan.
15. Papročiai
16. Scenarijus
17. Tortas, saldainiai
18. Foto, video
DEideja

Naudingos nuorodos:

Viskas krikštynoms
dekoravimas rojaus sodai


sakykit mielos mamos, o tuos zaidimus turi kriksto mama sugalvoti ir igyvendinti ar cia is sveciu kazkas daro?klausiu todel kad nesu buvusi krikstynose, o liepos menesi bus mano brolio dvynuku krikstynos ir vienam is vaiku busiu kuma ax.gif galvoju butu smagu sveciams surengti kokia atrakcija rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2009 03 10, 18:29)
Mes prisijungsim prie planuojančių krykštynas vasara.
Kolkas turiu tik vieną mintį, noriu po krykštynų pasidaryti nuotraukų knygą sau, Ir krikštatėviams dovanų po nuotraukų knygą nuo dukriuko gimimo, bet... kažkur forume tikrai mačiau temukę su nuorodom apie šias paslaugas ir niekaip nerandu, gal dar kuriai užkliuvo tokia tema?

knyga dar kažkur mačiau tuoj paieškosiu
brukne
QUOTE(mamuks25 @ 2009 03 10, 19:35)
sakykit mielos mamos, o tuos zaidimus turi kriksto mama sugalvoti ir igyvendinti ar cia is sveciu kazkas daro?klausiu todel kad nesu buvusi krikstynose, o liepos menesi bus mano brolio dvynuku krikstynos ir vienam is vaiku busiu kuma ax.gif galvoju butu smagu sveciams surengti kokia atrakcija rolleyes.gif  rolleyes.gif

būtų labai smagu kad pasiruoštum ir manau ne tik žaidimų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 10 kovo 2009 - 17:40
Prisijungiu ir as prie planuojanciu, krikstynos musu geguze gale. Krikstynos bus nedideles, tik patys artimiausi zmones, tai kazkur 10-12 zmoniu. Zaidimais zadu pasirupinti pati (nes siaip visada stengiuosi neuzkrauti papildomu rupesciu kitiems), nebet kriksto tevai zada ka nors sugalvoti. Dariau profesijos bei pasizadu korteles. Kvietimu ideju prisiziurejau internete pilna. Siaip labai patiko viename psl., kur yra minkstas meskutis, o jam po kaklu tekstas ant popieriaus uzrasytas. Tik reikia paaieskot meskuciu, gal pigiau gautusi. Cia kartu ir dovanele atminimui butu smile.gif

Pradejau daryti krikstynu laikrastuka, zadejau uzsakineti cia sm, bet pamaniau, kad pati pasidarysiu taip kaip man patinka. Nors tam yra atskira tema, bet toms, kurios zada darytis pacios, sumetu kelis standartinius tekstus, kad nereiketu perrinkineti:

įsakymai tėveliams

1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį.
2. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
3. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
4. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
5. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną.
6. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
7. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo
veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi ir drauskite mane su ypatinga meile.
8. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
9. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
10. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, ateityje nelyginkite manęs su mano broliu, seserimi.
11. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
12. Būkite man dvasiniais vadovais. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.

Vaikų auklėjimo taisyklės

1. Kai baigsite žaisti su vaiku, padėkite jį ten, iš kur paėmėte.
2. Visi vaikai mėgsta žaisti slėpynių, bet tėvai nenori prisidėti - atseit labai užsiėmę. Pamėginkite suderinti darbą ir žaidimą. Pasislėpkite nuo vaiko, tarkime, komandiruotėje, ir jis jūsų ieškos visą savaitę.
3. Jei nebeturite ką pasakyti vaikui, pritrūkote žodžių, liepkite jam eiti praustis.
4. Jei vaikas žagsi, užsikimškite ausis. Taip kurį laiką atsikratysite žagsulio.
5. Jei vaikas retkarčiais nušvilpia iš jūsų pinigų, nerėkite ant jo, kad netraumuotumėte psichikos. Geriausia surengti linksmą kratą vaiko kambaryje, o po to visai šeimai kartu pažaisti teismą arba sušaudymą.
6. Kad geriau suprastumėte savo vaiką, galvokite ir jauskite kaip jis. Pamėginkite parūkyti slapčia nuo savęs cigaretę ir iškulkite laidyne porą trejetą langų.
7. Priežasčių, kodėl vaikas neklauso, gali būti daugybė: jis blogai girdi, jūs tyliai kalbate, jūs patys nesuprantate, ką kalbate, ir t.t. Ką daryti? Laimė, yra priemonė: per užpakalį, per užpakalį ir dar kartą per užpakalį.
8. Kad neįvarytumėte vaikui nepilnavertiškumo komplekso, niekada nerodykite esantys viršesni: kalbėdamiesi su juo rimtomis temomis šnairuokite į šonus, krapštykite nosį ir seilėkitės.
9. Jei vaikas ilgai verkia ir negali nusiraminti, liaukitės jį mušti, ir nutils.
10. Jei dėl vaiko patekote į aklavietę, pastatykite jį į kampą. Niekada nekelkite rankos prieš vaiką - taip paliekate neapsaugotą saulės rezginį.
11. Jei jūsų vaiko itin bjaurus neįskaitomas raštas, ruoškite jį tapti gydytoju.
12. Jei norite, kad vaikas jus išgirstų, pamėginkite kalbėti tyliai su kuo nors kitu.
13. Yra geras būdas išmokyti vaiką netempti iš mokyklos dvejetų. Reikia pasiimti diržą ir prilupti mokytoją.
14. Jei vaikas zyzia nupirkti jam dviratį, pirkite. Juk nespėsite apsidairyti, ir vaikas suaugs, o dviratis liks jums.

isakymai krikšto tėvams

Mylėkite ir branginkite krikštasūnį kaip savo vaiką.
Padėkite tėveliams dorai užauginti vaiką.
Patarkite iškilus problemoms meilės reikaluose.
Kartą per pusmetį praleiskite dieną su savo krikštasūniu, nes ir vaikui riekia atostogų nuo tėvelių.
Nesišvaistykite pažadais, nes juos reikės ištesėti.
Prireikus padėkite paruošti pamokas.
Šventes švęskite kartu.
Nelepinkite saldumynais, nes gausite sąskaitą už dantų gydymą.
Nepamirškite, kad mėgsta ir laukia dovanų.
Nepykite už iškrėstas išdaigas.

Galima pasikoreguoti, kam ko reikia. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Sjonas @ 2009 03 10, 20:38)
Prisijungiu ir as prie planuojanciu, krikstynos musu geguze gale. Krikstynos bus nedideles, tik patys artimiausi zmones, tai kazkur 10-12 zmoniu. Zaidimais zadu pasirupinti pati (nes siaip visada stengiuosi neuzkrauti papildomu rupesciu kitiems), nebet kriksto tevai zada ka nors sugalvoti. Dariau profesijos bei pasizadu korteles. Kvietimu ideju prisiziurejau internete pilna. Siaip labai patiko viename psl., kur yra minkstas meskutis, o jam po kaklu tekstas ant popieriaus uzrasytas. Tik reikia paaieskot meskuciu, gal pigiau gautusi. Cia kartu ir dovanele atminimui butu smile.gif

šaunuolė thumbup.gif puikiai padirbėjai thumbup.gif o gal įmestum korteles pasižiūrėjimui ax.gif
Atsakyti