Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(Vijuke @ 2009 04 22, 11:07)
kas galvojat apie VIP saldumynus,t ai uzsakinekit ne per parduotuves, bet tiesigiai is cecho - kainu skirtumas (bent jau pries gerus metus) buvo apie 5-15 litu kilogramui


O kur tas cechas randasi, ir aš tą patį girdėjus esu, bet dar neišbandytas variantas.
Atsakyti
QUOTE(nefisa @ 2009 04 22, 11:15)
Sveikos mamytes,
pagaliau perskaiciau visa temele ir aciu visoms uz nuostabias idejas!!!
Savaji pupuli krikstysim rugpjucio 29d.- dar daug laiko, bet noriu viska is anksto suplanuot ir pasiruost.
perskaiciau viska, bet neradau fotografo kainu. Pasidalinkit prasom, kiek kuri mokat uz fotografa. Ar vaziuosit i studija ar fotografuos visa ceremonija?

bigsmile.gif Mes Į studiją nevažiuosim, užsisakėm fotografą. Krikštysim Rumšiškėse, tai ten fotografuos, o po to dar palydės ir į bažnyčią. Kiek teko domėtis, 2-3 val. darbo - 300 Lt. Bet čia jau reikia tartis asmeniškai. 4u.gif
Atsakyti
aš užklausiau kainos vienos fotografės iš klaipėdos, Rūtos Dokšienės, tai gavau toki atsakymą:Krikstynu fotografavimo kaina - 1000 lt . I ja ieina: fotografavimas ( ~ 3-4 val.), 50 redaguotu nuotrauku ( 15 nuotr. formatas 15x21, 35 nuotr. - 10x15) fotoalbumas ir CD. I kaina neieina kuro islaidos.
man pasirodė daugoka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 04 22, 12:08)
aš užklausiau kainos vienos fotografės iš klaipėdos, Rūtos Dokšienės, tai gavau toki atsakymą:Krikstynu fotografavimo kaina - 1000 lt . I ja ieina: fotografavimas ( ~ 3-4 val.), 50 redaguotu nuotrauku ( 15 nuotr. formatas 15x21, 35 nuotr. - 10x15) fotoalbumas ir CD.  I kaina neieina kuro islaidos.
man pasirodė daugoka ax.gif


Fotografe tikrai puiki! 4u.gif Nuosirdziai rekomenduoju!
kaina gal ir nera maza bet siulyciau gerai apsvarstyti ir suderinti savo galimybes ir norus. Jeigu ikandate - tikrai verta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sviecia: 22 balandžio 2009 - 11:55
QUOTE(mardže @ 2009 04 22, 11:34)
O kur tas cechas randasi, ir aš tą patį girdėjus esu, bet dar neišbandytas variantas.

Perlojos gatvej, jeigu neklystu, ten Zemuosiuose Sanciuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 04 22, 11:48)
bigsmile.gif Mes Į studiją nevažiuosim, užsisakėm fotografą. Krikštysim Rumšiškėse, tai ten fotografuos, o po to dar palydės ir į bažnyčią. Kiek teko domėtis, 2-3 val. darbo - 300 Lt. Bet čia jau reikia tartis asmeniškai.  4u.gif


Jeigu krikstynos vyksta vasara kol silta ir sviesu - nematau tikslo vaziuoti i fotostudija (nebent lietus, audra, dar kas nors)!
Taigi tokia nuostabi pavasario, vasaros, ankstyvo rudens gamta, baznycioje dazniausiai pasakiska sviesa buna... Uzsakant profesionalu fotografa, net banali ergve tampa puikiu fonu ir suteikia nuotraukai neatkartojama nuotaika 4u.gif Ir nebijokit apsiniaukusiu dienu! Fotografiniu poziuriu tai net geriau us kaitria ir "astria" vidudienio saule.
Tikiuosi mano komentarai jums bus naudingi smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gulbinienes tortus visad perkam ir mums jie labai patinka 4u.gif

O del fotografu, tai 1000 lt labai nebrangu, nes mes mokejom 1500 lt ir musu fotografe atsiunte kokius 10 pvz el pastu (tai buvo pries 4 metus), tipo pakoreguos, ir ****** uzmete, nei prisikambint nei surast ja kur. Likom be nuotrauku doh.gif tik su tom keliom. Nervavaus nervavaus, bandziau ja rasti, bet kur tau.. Vyras sako- uzmirskim ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2009 04 22, 14:45)
Sveikutes,

Gulbinienes tortus visad perkam ir mums jie labai patinka 4u.gif

O del fotografu, tai 1000 lt labai nebrangu, nes mes mokejom 1500 lt ir musu fotografe atsiunte kokius 10 pvz el pastu (tai buvo pries 4 metus), tipo pakoreguos, ir ****** uzmete, nei prisikambint nei surast ja kur. Likom be nuotrauku  doh.gif tik su tom keliom. Nervavaus nervavaus, bandziau ja rasti, bet kur tau.. Vyras sako- uzmirskim ir tiek.



blink.gif na cia tai siaubinga...
Atsakyti
QUOTE(nefisa @ 2009 04 22, 12:15)
Sveikos mamytes,
pagaliau perskaiciau visa temele ir aciu visoms uz nuostabias idejas!!!
Savaji pupuli krikstysim rugpjucio 29d.- dar daug laiko, bet noriu viska is anksto suplanuot ir pasiruost.
perskaiciau viska, bet neradau fotografo kainu. Pasidalinkit prasom, kiek kuri mokat uz fotografa. Ar vaziuosit i studija ar fotografuos visa ceremonija?

300 lt/val
Atsakyti
Sveikos,
o as uzsakiau si fotografa, gal kuri zino atsiliepimu apie ji?
http://www.rkstudija...krikstynos.html
mes sutarem uz 300Lt, fotografuos baznycioje, gamtoje, nuotraukas atiduos CD jau paruostas spausdinimui.
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2009 04 22, 14:45)
Sveikutes,

Gulbinienes tortus visad perkam ir mums jie labai patinka 4u.gif

O del fotografu, tai 1000 lt labai nebrangu, nes mes mokejom 1500 lt ir musu fotografe atsiunte kokius 10 pvz el pastu (tai buvo pries 4 metus), tipo pakoreguos, ir ****** uzmete, nei prisikambint nei surast ja kur. Likom be nuotrauku  doh.gif tik su tom keliom. Nervavaus nervavaus, bandziau ja rasti, bet kur tau.. Vyras sako- uzmirskim ir tiek.

blink.gif blink.gif blink.gif oho ir taip ramiai viska palikot pinigelius sumokeje blink.gif
o pinigelius gi moketi reiktu tik gavus visas foto...

O siaip patarimas ieskancioms tiek fotografo, tiek filmuotojo - tai ieskokit ju likus kelioms savaitems likus iki krikstynu, tuo met galit rasti tikrai gerai atliekanciu savo darba zmoniu, tik uz mazesne kaina smile.gif todel, kad dauguma vasara tikisi vestuviu uzsakymu, is kuriu uzdirba daugiau wink.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif na prie mano kRIKSTYNU PLANAVIMO PRISIDEJO RUPESTIS DEL FOTOGRAFO... kadangi gyvename Birzuose, tai cia pasirinkimas nedidelis... tas fotografas, kur geresnis, neina i baznycia, daro foto tik studijoje, o tas, pas kuri uzsisakem (tiksliau MB usake)...nuejau ir pavarciau ju fotoalbuma... tai radau is viso kokias 3-4 skirtingas uzsklandas , t.y. fonus ir visus panasius kadrus.. turi viena kita idomesni daikciuka ir viskas doh.gif uzstata dave MB 50 lt... bet tiek viska organizuoju, tiek viskas daug kainuos... o fotografas sad.gif
tai gal galit parekomenduot ka nors, kas i BIrzus atvaziuotu? aisku ir fantazijos kruopelyte turi??? Krikstynos geguzes 16d. (galit ir save siulyti mirksiukas.gif )
Atsakyti