Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(alfa159 @ 2009 04 21, 16:09)
Apie Gulbinienes tortus girdejau negeru atsiliepimu (viename gimtadienyje su jos tortu teko sudalyvauti, tai patylesiu...). Manau, gera mintis uzsakyti pas zmogu. Kad ir SM yra super kepeju, tik paieskoti reikia. Cypciukas kepa, kiek pastebejau, gal dar kas...

Del tortu is Gulbinienes-nezinau, bet simtalapiai jos neatsivalgomi wub.gif Mes krikstynom kaip tik siandien viena paemem thumbup.gif O torta uzsakinejam pas moterele namu gamybos rolleyes.gif

O as pergyvenu del kitko-krikstynos jau si savaitgali, o oras doh.gif Klausimas-gal mums ta vaika nestis i baznycia su kombinezonu? unsure.gif Galvojom, kad susisuksim jau baldu moheriniu megztiniu ant baltu rubeliu, bet dabar matau, kad nelabai... O persaldinti nesinori. Taip dziaugiuosi, kad sveikas dabar.
Patarkit-ka daryti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 21 balandžio 2009 - 15:50
QUOTE(Onelė @ 2009 04 21, 14:26)
Tyra Situacija, parašiau Jums dėl laikraštuko į až. g.gif


Onele, laiškutį gavau, dabar reikia Krikštuką man į pdf failus suspausti ir tada jua galėsiu siųsti, kadangi to dar nepadariau, dėl to neparašau. Šiandien pažadu atsiųsti mirksiukas.gif

QUOTE(alfa159 @ 2009 04 21, 16:09)
Ideja bendramintem. Vietoj torto galima kepti dideli, blekos ar dvieju bleku dydzio plokscia pyraga, gal kekso teslos, gal kokio idomesnio biskvito ar meduolio, gal sokoladini, gal su aguonom ar riesutais (pagal savo ar sveciu skoni). Tada ta visa plokstaini papuosti- galima aptepti sokoladu ar glajumi, pridelioti marcipaniniu figureliu vaikams (gales nusirinkti ir valgyti, nereikes jiems saves prievartauti tais kreminiais tortais, vaikai juk nemegsta tortu dazniausiai...), prismaigstyti miniatiuriniu veliaveliu (galima veliaveles kokias idomias sugalvoti, padaryti ant dantu krapstuku ar smulkuciu mediniu iesmuku), galima apdelioti BRASKEMIS  mirksiukas.gif , galima saldainiukais, galima is to plokstainio padaryti kaip paveiksla, kaip zemelapi koki apie vaiko megiamas vietas ir namukus (ant plokstainio is meduoliuku padaryti mininamuku- seneliu namukai, teveliu namukai, kriksto tevu namukai, darzelis...). Na, cia fantazijai yra kur pasireiksti- susigalvoji, kokia idomybe- ir pirmyn.


Alfa, labai superinė idėja, man patinka. Aš ruošiuosi užsakyti Alkavoje tortą, kuris stovės ant stalo ir jį puoš (aišku, būtų gerai kad ir skanus būtų), o pati vaikams iškepsiu arba padarysiu savo tortą iš savų produktų, kad žinočiau ką valgo. Plius dar mano tėvai pažadėjo šimtalapį atvežti, o vyro mama savo meduolinį iškepti. Taip kad tortų tikrai netruks.
Atsakyti
Sena pazistama, gal turi koki silta voka, kur i vezimus ar i roges dedamas, gal toks padetu?

Mano patirtis su tuo tortu buvo tokia, kad pirma, kazkokio supermeno galva buvo akivaizdziai tiap-liap (tevai atsiimdami pakele shkandala, kad staigiuoju budu taisytu, tai kai ka pataise...), o kai ja prapjove, tai viduje kazkoks jovaliukas. Suprantu, kad kai tokia torto forma, tai tvarkinga vidu padaryti sunku, bet juk tokie tortai pakainuoja, tai turetu pasistengti. O ten visi nelygumai buvo uzliopinti cukrais-kremais, o blynai sleivi kazkokie....

Na ka as zinau, man norisi kazkokios estetikos is torto...

Dabar galvoju, ar neapsneku nekalto zmogaus... Cia Kaune tokia istorija buvo. Gulbininene Kaune dirba?
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 04 21, 16:17)
Klausimelis: o kada ragaujamas sirsiu medus, ar jis is vis neragaujamas? Kokia jo paskirtis? Ir gal kas recepta gali pasakyti?  4u.gif

yra plane krikštynų, paversk keletą puslapių atskiras punktas Širšių medus yra, ten ir receptas.
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 21, 17:09)


Tyra Situacija, man tai tam plokstainiui idealiai tinka elementarusis "Negriukas". Jis lengvesnis, nei keksas. Iskyla daumaz tolygiai. Vaikams patinka. mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif Merginos HELP. Visiskai susipainiojau. Savo suneli krikstysiu geguzes 9 d. Tad sprendziu dilema. Jeigu suneli, kuriam bus lygiai 9 menesiukai, rengsiu kostiumeliu, t.y. balti marskinukai, kelnes su kantu, svarkelis, o tai ka jam ant galvytes uzdeti???????? Visgi orai bus galbut vesus, o gal silti, bet fotkinsimes gamtoje g.gif. Bus vejelis, bijau kad neperpustu ausyciu. I baznycia uzdeciau kepuryte ir tiek. Sakau gal kokia nerta kepuryte nusipirkti, vis sis tas. Prasau jusu pagalbos ir patarimo ax.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgiukas @ 2009 04 21, 21:01)
g.gif Merginos HELP. Visiskai susipainiojau. Savo suneli krikstysiu geguzes 9 d. Tad sprendziu dilema. Jeigu suneli, kuriam bus lygiai 9 menesiukai, rengsiu kostiumeliu, t.y. balti marskinukai, kelnes su kantu, svarkelis, o tai ka jam ant galvytes uzdeti???????? Visgi orai bus galbut vesus, o gal silti, bet fotkinsimes gamtoje  g.gif. Bus vejelis, bijau kad neperpustu ausyciu. I baznycia uzdeciau kepuryte ir tiek. Sakau gal kokia nerta kepuryte nusipirkti, vis sis tas. Prasau jusu pagalbos ir patarimo  ax.gif  blush2.gif  ax.gif

Mes birželį krikštijamės, tai kadangi buvau primiršusi kaip nerti, tai pirmą nėriau kepurytę. Būsime su ja ir bažnyčioj ir kiek mano aukselio kantrybė leis lauke.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 04 21, 18:09)
Sena pazistama, gal turi koki silta voka, kur i vezimus ar i roges dedamas, gal toks padetu?

Maniskis jau metuku, kur tu ji voke nulaikysi biggrin.gif Nu ziuriu prognozes, sako, kad sils, mazu tikrai issivyniosim su megztuku? g.gif

QUOTE(jjurgiukas @ 2009 04 21, 21:01)
g.gif Merginos HELP. Visiskai susipainiojau. Savo suneli krikstysiu geguzes 9 d. Tad sprendziu dilema. Jeigu suneli, kuriam bus lygiai 9 menesiukai, rengsiu kostiumeliu, t.y. balti marskinukai, kelnes su kantu, svarkelis, o tai ka jam ant galvytes uzdeti????????

Buna pirkti labai grazios baltos atlasines kepurytes su raistukais-ausytes puikiai apsaugo. Vis tik mano patarimas-pasaugokit vaikuti 4u.gif Kas is to, jei po tokios sventes soksit per nakti su ausu uzdegimu.
Atsakyti
Labas rytas

QUOTE(Onelė @ 2009 04 21, 14:26)
bigsmile.gif Na tortai superiniai! Tik dėl jo į Visaginą tikrai nevažiuosime, ieškosim kur arčiau. Kur kaunietės mamytės žada užsisakyti? Aš savo vyresnėlės gimtadieniams vis užsakydavau "Alkavoje", bet pastebėjau, kad Gulbinienės pigesni ir ne ką pratesni, tad perėjau prie jos tortų. Kažin, ar ten iš nuotraukų padaro tortus?
Tyra Situacija, parašiau Jums dėl laikraštuko į až. g.gif


Šiandien arba ryt važiuosiu pas Gulbinienę ir į Bijolą pažiūrinėt tortų. Dukrai prieš du metus iš Gulbinienės ėmėm, tikrai skanus ir gražus buvo, tokie du batukai padaryti buvo, tai vienas batukas vieno skonio buvo kitas kitokio. O va sesuo vestuvėms iš jų pirko, tai sukrito visas jaunosios tortas doh.gif . Gal nuo pamainos priklauso. Vakar buvau VP ir Alkavoj, tai VP -35 lt/kg, Alkavoj-37 lt/kg.

QUOTE(sena pažįstama @ 2009 04 21, 16:42)
Del tortu is Gulbinienes-nezinau, bet simtalapiai jos neatsivalgomi wub.gif Mes krikstynom kaip tik siandien viena paemem thumbup.gif O torta uzsakinejam pas moterele namu gamybos rolleyes.gif

O as pergyvenu del kitko-krikstynos jau si savaitgali, o oras doh.gif Klausimas-gal mums ta vaika nestis i baznycia su kombinezonu? unsure.gif Galvojom, kad susisuksim jau baldu moheriniu megztiniu ant baltu rubeliu, bet dabar matau, kad nelabai... O persaldinti nesinori. Taip dziaugiuosi, kad sveikas dabar.
Patarkit-ka daryti 4u.gif


Nemačiau kur gyveni, Kaune Draugystės g. yra litexo parduotuvė, tai ten yra atraižų medžiagų, pirkau už 10 lt. tokios storokos baltos medžiagos gabalą, viduryje prakirpau tokią kaip skylę, ir apkantavau ją balta juostele, gavosi labai fainas šiltas per galvą užmaunamas dalykėlis,na kaip pončas. Pravertė ir bažnyčioj, o ir lauke jai vėjas didelis. Ir sūnui dabar pasiimsim.

QUOTE(jjurgiukas @ 2009 04 21, 21:01)
g.gif Merginos HELP. Visiskai susipainiojau. Savo suneli krikstysiu geguzes 9 d. Tad sprendziu dilema. Jeigu suneli, kuriam bus lygiai 9 menesiukai, rengsiu kostiumeliu, t.y. balti marskinukai, kelnes su kantu, svarkelis, o tai ka jam ant galvytes uzdeti???????? Visgi orai bus galbut vesus, o gal silti, bet fotkinsimes gamtoje  g.gif. Bus vejelis, bijau kad neperpustu ausyciu. I baznycia uzdeciau kepuryte ir tiek. Sakau gal kokia nerta kepuryte nusipirkti, vis sis tas. Prasau jusu pagalbos ir patarimo  ax.gif  blush2.gif  ax.gif


Mūsų kostiumas taip pat be kepurės yra, tai nupirkau atskirai baltą trikotažinę kepurytę su "kazirkiuku" ir raišteliais. Ir lauke tiks ir bažnyčioj.

Gal ir man būtų galima laikraštuko pvz: į jurgakatalogas@yahoo.com Didelis AČIŪ būtų.
Atsakyti
kas galvojat apie VIP saldumynus,t ai uzsakinekit ne per parduotuves, bet tiesigiai is cecho - kainu skirtumas (bent jau pries gerus metus) buvo apie 5-15 litu kilogramui
Atsakyti
Sveikos mamytes,
pagaliau perskaiciau visa temele ir aciu visoms uz nuostabias idejas!!!
Savaji pupuli krikstysim rugpjucio 29d.- dar daug laiko, bet noriu viska is anksto suplanuot ir pasiruost.
perskaiciau viska, bet neradau fotografo kainu. Pasidalinkit prasom, kiek kuri mokat uz fotografa. Ar vaziuosit i studija ar fotografuos visa ceremonija?
Atsakyti
QUOTE(nefisa @ 2009 04 22, 10:15)
Sveikos mamytes,
pagaliau perskaiciau visa temele ir aciu visoms uz nuostabias idejas!!!
Savaji pupuli krikstysim rugpjucio 29d.- dar daug laiko, bet noriu viska is anksto suplanuot ir pasiruost.
perskaiciau viska, bet neradau fotografo kainu. Pasidalinkit prasom, kiek kuri mokat uz fotografa. Ar vaziuosit i studija ar fotografuos visa ceremonija?

per mano gimtadieny jusu svente biggrin.gif bigsmile.gif 4u.gif


MAno sunelis bus papuostas smokingu, tikiuosi kad bus geras oras nes kepures jokio nenoriu deti , o beto ir nesiderintu.
Atsakyti