Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(jurgutex @ 2009 04 19, 20:02)
Laba diena,

mes irgi labai noretume pakrikstyti mazyte liepos menesi, ir toks klausimas iskilo, ar visiems tevams reik lankyt kazkokius kursus?


Mum nereikia ax.gif Bet čia nuo kunigo priklauso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 04 19, 21:02)
Laba diena,

mes irgi labai noretume pakrikstyti mazyte liepos menesi, ir toks klausimas iskilo, ar visiems tevams reik lankyt kazkokius kursus?

čia kiekvienoj parapijoj skirtingai reikia klausti kunigo.
Atsakyti
QUOTE(Vaidux @ 2009 04 19, 19:45)
Iskilo toks klausimukas...
Berniukas turetu buti baznycioj su ruzavu akcentu, o tada kaip sventes vieta puosti? Ruzavai ar grizti prie standartines berniukiskos spalvos melsvos?
Aciu uz info.

del to kad berniukas turi buti su ruzavu akcentu o mergaite su melsvu as labai domejausi situo klausimu tai kiek issiaiskinau tai cia jau siais laikais toks dalykas sugalvotas o anksciau to nebudavo smile.gif tai suneliui akcentas ant skraistes bus zydras o ant kriksto dukrytes ruzavas, na man taip graziau... blush2.gif (kaipjau minejau pas mus bus dviubos krikstynos).nors del skonio nesigincijima... ax.gif kaip mamytei graziau atrodo taip ir daryk mirksiukas.gif

QUOTE(jurgutex @ 2009 04 19, 20:02)
Laba diena,

mes irgi labai noretume pakrikstyti mazyte liepos menesi, ir toks klausimas iskilo, ar visiems tevams reik lankyt kazkokius kursus?

cia nuo kunigo priklauso...kai mes ejom i viena baznycia uzrasineti krikstynoms tai sake kad jokiu kursu nera o kitoje baznycioje kurioje ir krikstysim kursai yra bet tikrai niekas nevers i jjuos eiti jeigu kas nors is teveliu ar krikstateviu negali...mano sesuo bus maziaus krikstamote o ji gyvena londone ir gris tik diena pries krikstnas tai kunigas sake kad viska jai papasakosim ka sake per kursus mes biggrin.gif
Atsakyti
labutes 4u.gif
jau beveik viska is savo puses baigiu susiplanuot...bet truksta keltos posmu...gal kas galite ar turite ka pasakyti eiliuoto seneliui dar vienam (vienam radau kazkur temoj), o ka sakyt kitam???
ir dar nesugalvoju ka pasakyt mociutems uzrisant prijuostes ir iteikiant grazu isdeginta sauksta kosei virti???
na, dar laiko turiu apie 3 savaites... gal dar ir pati kur nors rasiu... bet jei kas turite kokiu graziu zodziu, o gal; ir šmaiksciu, tai gal galite pasidallinti???

o sale (tiksliau daugiausia stala) puosti uzsakiau pas floristus... maciau jie te visa ko turi... tai vienas rupestis man nukrito ax.gif
Atsakyti
sveikutes, mano dukrytes krikstynos bus rugpjuti, tai duomiuosi blush2.gif , sakykit, gal kurios susidure buvot su tokia problemele - busimai kriksto mamai dar nebus 16 m., mane cia prigasdino, kad butinai turi buti 16 m., tai kaip cia dabar viskas iseis net nezinau. doh.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 20 balandžio 2009 - 00:47
QUOTE(zazuna @ 2009 04 20, 00:46)
sveikutes, mano dukrytes krikstynos bus rugpjuti, tai duomiuosi  blush2.gif , sakykit, gal kurios susidure buvot su tokia problemele - busimai kriksto mamai dar nebus 16 m., mane cia prigasdino, kad butinai turi buti 16 m., tai kaip cia dabar viskas iseis net nezinau. doh.gif  g.gif

Domėjausi ir aš šiuo dalyku, nes mes norėjom (tiksliau MB), kad krikšto tėvu būtų MB brolis, kuriam yra 14m. Mūsų miestelio kunigas pasakė griežtą ne, nes būtinai turi būti 16. Mano močiutė klausė pas save kaimely kunigo, tai sakė jis pakrikštytų. Turbūt čia priklauso nuo paties kunigo, kiek jis yra lankstus nustatytai tvarkai 4u.gif
Atsakyti
[quote=ligita33,2009 04 19, 21:33]
labutes 4u.gif
jau beveik viska is savo puses baigiu susiplanuot...bet truksta keltos posmu...gal kas galite ar turite ka pasakyti eiliuoto seneliui dar vienam (vienam radau kazkur temoj), o ka sakyt kitam???
ir dar nesugalvoju ka pasakyt mociutems uzrisant prijuostes ir iteikiant grazu isdeginta sauksta kosei virti???

Manau, kad nesikartosiu:

Senelis eina pamažu.
Senelis kalba - man gražu.
Kalba kalbelė -prakilni,
Žodelių muzika švelni.
Nešauks, nerėks balsu žvarbiu.
Senelį myliu ir gerbiu.


Gal pravers apie senelę:
Kas gera, šilta - močiutė.
Kas glosto, kas glaudžia - močiutė.
Močiutė - mamytės mama.
Močiutė - namų šiluma.


Ir dar apie senelius:
Jums, seneliai, ryto saulė
Uždega šviesas anksti.
Vos prašvitus, laša saujon
Saulės spinduliai karšti.

Jums, seneliai, pievų gėlę
Vėjas glosto sparneliu.
Čiulba ulba vyturėliai
Virš miškų, laukų žalių.


Atsakyti
QUOTE(♠Aušra♠ @ 2009 04 20, 08:18)
Domėjausi ir aš šiuo dalyku, nes mes norėjom (tiksliau MB), kad krikšto tėvu būtų MB brolis, kuriam yra 14m. Mūsų miestelio kunigas pasakė griežtą ne, nes būtinai turi būti 16. Mano močiutė klausė pas save kaimely kunigo, tai sakė jis pakrikštytų. Turbūt čia priklauso nuo paties kunigo, kiek jis yra lankstus nustatytai tvarkai 4u.gif

oi tie kunigeliai kunigai doh.gif , na jai musu parapijos kunigas nesutiks, tai reikes ait tol, kol rasim, kuris sutiktu. manau jie cia truputi persudo (pvz., as kriksto mama tapau 13 m., na ir nematau cia nieko blogo), juk ne amzius nulemia, o zmogaus nusiteikimas tapti krikstateviu ir jo atsidavimas tam vaikiukui. mirksiukas.gif
aciu tau uz info mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano patarimas dar vienas-kai parasysit scenariju, duokit kokiam artimam zmogui, dalyvausianciam krikstynose, perskaityti 4u.gif Mat as cia tiek prisigraibiau, tiek prisidejau, kad paskaiciusi mama tuoj puse ismete, kaip per daug pompastiska g.gif Jos akimis ziurint visos nuplagijuotos eiles is interneto yra labai nenuosirdu, svetima ir mazai kas klauso. Kadangi jos specialybe seniau buvo su renginiu vedimu, tad nuomones klausau ir gerbiu. 4u.gif Jos patarimas butu toks-vietoj tu nuvalkiotu eiliu, kurias kas klausys, kas praleis pro ausis geriau savo zodziais pasveikinti mociutes/senelius/krikstotevelius/tevelius, gal papasakoti koki trumpa epizoda is to vaikelio laukima, o ne balbatuoti liezuviu kelias valandas is popieriaus. blush2.gif
Kad ir nubliovusi posma(nes labai gaila savo sugaista laiko) vis tik supratau, kad ji teisi ir liksiu tik prie isakymu, mociuciu/seneliu pasizadejimu bei isakymu krikstotevams. Sitie dalykai ir jai patiko, o visa kita, sako, duoti sveciam zodi, o ne skaityti is lapu.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 04 20, 13:26)
Mano patarimas dar vienas-kai parasysit scenariju, duokit kokiam artimam zmogui, dalyvausianciam krikstynose, perskaityti 4u.gif Mat as cia tiek prisigraibiau, tiek prisidejau, kad paskaiciusi mama tuoj puse ismete, kaip per daug pompastiska g.gif Jos akimis ziurint visos nuplagijuotos eiles is interneto yra labai nenuosirdu, svetima ir mazai kas klauso. Kadangi jos specialybe seniau buvo su renginiu vedimu, tad nuomones klausau ir gerbiu. 4u.gif Jos patarimas butu toks-vietoj tu nuvalkiotu eiliu, kurias kas klausys, kas praleis pro ausis geriau savo zodziais pasveikinti mociutes/senelius/krikstotevelius/tevelius, gal papasakoti koki trumpa epizoda is to vaikelio laukima, o ne balbatuoti liezuviu kelias valandas is popieriaus. blush2.gif
Kad ir nubliovusi posma(nes labai gaila savo sugaista laiko) vis tik supratau, kad ji teisi ir liksiu tik prie isakymu, mociuciu/seneliu pasizadejimu bei isakymu krikstotevams. Sitie dalykai ir jai patiko, o visa kita, sako, duoti sveciam zodi, o ne skaityti is lapu.

drinks_cheers.gif su Jūsų mama. Aš apskritai ruošiuosi nieko neskaityti, tiesiog paruošiu seneliams padėkas, visokius įsakymus, jau va ir "Krikštuką" pabaigiau, o skaityti prie stalo nieko nežadu, tiesiog pasakysiu keletą žodžių nuo savo šeimos, o visi kiti jeigu norės galės pasireikšti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 20, 14:49)
drinks_cheers.gif  su Jūsų mama. Aš apskritai ruošiuosi nieko neskaityti, tiesiog paruošiu seneliams padėkas, visokius įsakymus, jau va ir "Krikštuką" pabaigiau, o skaityti prie stalo nieko nežadu, tiesiog pasakysiu keletą žodžių nuo savo šeimos, o visi kiti jeigu norės galės pasireikšti smile.gif

Pritariu dėl kalbų už stalo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 04 20, 09:38)
[
Manau, kad nesikartosiu:

Senelis eina pamažu.
Senelis kalba - man gražu.
Kalba kalbelė -prakilni,
Žodelių muzika švelni.
Nešauks, nerėks balsu žvarbiu.
Senelį myliu ir gerbiu.


Gal pravers apie senelę:
Kas gera, šilta - močiutė.
Kas glosto, kas glaudžia - močiutė.
Močiutė - mamytės mama.
Močiutė - namų šiluma.


Ir dar apie senelius:
Jums, seneliai, ryto saulė
Uždega šviesas anksti.
Vos prašvitus, laša saujon
Saulės spinduliai karšti.

Jums, seneliai, pievų gėlę
Vėjas glosto sparneliu.
Čiulba ulba vyturėliai
Virš miškų, laukų žalių.


Gražu, vaikystėj juos mokėjauir per Kalėdas seneliams sakydavau. ax.gif

QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 20, 13:49)
drinks_cheers.gif  su Jūsų mama. Aš apskritai ruošiuosi nieko neskaityti, tiesiog paruošiu seneliams padėkas, visokius įsakymus, jau va ir "Krikštuką" pabaigiau, o skaityti prie stalo nieko nežadu, tiesiog pasakysiu keletą žodžių nuo savo šeimos, o visi kiti jeigu norės galės pasireikšti smile.gif

Pritariu aš ir taip pat palnuoju. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitad: 20 balandžio 2009 - 13:23