Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

va foto nuskanavau...atsiprasau, kad nelabai kokybiskai, bet esme ne kokybeje, o sutanoje, tiesa?
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Migeil @ 2009 04 18, 20:59)
-oo reiks nulekt namams bus bigsmile.gif  kazkaip nuo senu laiku mes esam braskiu seimyna, nors namie neturim nei vienos braskes doh.gif  bent serveteles turesim bigsmile.gif 
--nu jo nuo tokiu smulkmeneliu raibsta akys, tik zinok ka daryt doh.gif


o man patinka, kad sugalvojot viena motyva, pagal kuri vyks viskas... na ta prasme visi papuosimai ir pan...o as tai vis metaus metaus...kokia spalva pasirinkti stalo puosimui melsva+ruzava...ar kokia kitokia isvis neutralia ir tinkancia abiems.. butu braske, butu viskas aisku mirksiukas.gif neimk i galva ka kiti sako, svarbiausia, kad tau taip atrodo grazu.
as tai isvis nesuprantu tokiu zmoniu, kurie ateina i interneta arba pasikoliot, arba savo nuomones isdestyt...matyt neturi namie su kuo pasibart lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 18, 21:59)
-oo reiks nulekt namams bus bigsmile.gif  kazkaip nuo senu laiku mes esam braskiu seimyna, nors namie neturim nei vienos braskes doh.gif  bent serveteles turesim bigsmile.gif 
--nu jo nuo tokiu smulkmeneliu raibsta akys, tik zinok ka daryt doh.gif

pastebėjau iš liniuotės mirksiukas.gif

QUOTE(VANDA-panda @ 2009 04 18, 22:19)
o kur radai  g.gif  visur ieskau, bet nerandu.

kai važiuoji nuo urmo 3 ten kur žuvies fabrikas smile.gif tai suki į dešinę ir kairėj tas pastatas tai 10 eilėj (ar kaip ten) po dešinę yra žvakės, servetėlės ir t.t. ..... drugeliai boružiukai gėlytės lipinamos... rojus ... bet jie nedideli 1 -1,5 cm gal...jei įdomu galiu nufotkyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 18 balandžio 2009 - 20:42
QUOTE(ligita33 @ 2009 04 18, 21:38)
o man patinka, kad sugalvojot viena motyva, pagal kuri vyks viskas... na ta prasme visi papuosimai ir pan...o as tai vis metaus metaus...kokia spalva pasirinkti stalo puosimui melsva+ruzava...ar kokia kitokia isvis neutralia ir tinkancia abiems.. butu braske, butu viskas aisku  mirksiukas.gif neimk i galva ka kiti sako, svarbiausia, kad tau taip atrodo grazu.
as tai isvis nesuprantu tokiu zmoniu, kurie ateina i interneta arba pasikoliot, arba savo nuomones isdestyt...matyt neturi namie su kuo pasibart  lotuliukas.gif

o tu pabandyk kaip nors "sumiksuoti" jei taip galima pasakyti bigsmile.gif yra spec serveteliu lankstymo budu: paimtum sias dvi spalvas ir ka nors sugalvotum mirksiukas.gif einu vakarot, gero vakaro!
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 18, 21:59)
o tu pabandyk kaip nors "sumiksuoti" jei taip galima pasakyti bigsmile.gif  yra spec serveteliu lankstymo budu: paimtum sias dvi spalvas ir ka nors sugalvotum mirksiukas.gif  einu vakarot, gero vakaro!

Nekreipk dėmesio. Man kartais kyla užuojauta žmonėms be polėkio. Alfa, atsiprašau, kad taip išsireiškiau. Pas mus taip pat svarbiausia krikštynos, tačiau visos šventės kad atrodytų gražiai ir skoningai turi turėti tam tikrą motyvą apie kurį jau viską lipdai: pakvietimus, svečių korteles, stalo papuošimus ir t.t. Čia jau kaip kam kieno fantazijos pakanka...

Aš jau trečia para "gimdau" Krikštuką. Baigiu nupušti, bet manau vaisius bus vertas to darbo kurį įdėjau. Liko dar trys atvartai.... O kur dar drabužėliai ir siuvinėjami metrikai.... blink.gif

Va mano gražuolis su kepuryte:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 18, 23:33)
Va mano gražuolis su kepuryte:

Vau bigsmile.gif Tikriausiai šitam gražuoliui ir mano dekoruota taupyklėlė ax.gif
Rytoj į savo temą jau įkelsiu ir dėžutę Jūsų dukterėčiai, padirbėjau šiandien prie jos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 04 18, 22:50)
Vau  bigsmile.gif  Tikriausiai šitam gražuoliui ir mano dekoruota taupyklėlė  ax.gif
Rytoj į savo temą jau įkelsiu ir dėžutę Jūsų dukterėčiai, padirbėjau šiandien prie jos  rolleyes.gif

Estete, ačiū labai. Taip, čia šitam dykūnui ta taupyklėlė smile.gif Labai laukiu dėžutės ir aišku informacijos kur ir kaip atsiimti, o kai atvyksiu pas jus ir viską apžiūrėsiu tai dar įtariu ir arbatos dėželei susigundysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 18, 23:59)
Estete, ačiū labai. Taip, čia šitam dykūnui ta taupyklėlė smile.gif Labai laukiu dėžutės ir aišku informacijos kur ir kaip atsiimti, o kai atvyksiu pas jus ir viską apžiūrėsiu tai dar įtariu ir arbatos dėželei susigundysiu smile.gif

Rytoj pirmą dienos pusę viską parašysiu ir bus galima atvažiuot daiktelių smile.gif Gaila, kad ne kažin ką turiu, nes daugumos darbų likę tik foto, o jie patys iškeliavę pas šeimininkus rolleyes.gif Bet motyvų segtuvus ir dėžių sandėlį pažadu parodyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 18, 22:33)
Nekreipk dėmesio. Man kartais kyla užuojauta žmonėms be polėkio. Alfa, atsiprašau, kad taip išsireiškiau. Pas mus taip pat svarbiausia krikštynos, tačiau visos šventės kad atrodytų gražiai ir skoningai turi turėti tam tikrą motyvą apie kurį jau viską lipdai: pakvietimus, svečių korteles, stalo papuošimus ir t.t. Čia jau kaip kam kieno fantazijos pakanka...

Aš jau trečia para "gimdau" Krikštuką. Baigiu nupušti, bet manau vaisius bus vertas to darbo kurį įdėjau. Liko dar trys atvartai.... O kur dar drabužėliai ir siuvinėjami metrikai....  blink.gif

Va mano gražuolis su kepuryte:
user posted image

tikrai grazuoliukas! bigsmile.gif Beja jau kabai bus smalsu tavo krisktuka pamatyt kai tokia kuribinga esi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 18, 21:33)

Va mano gražuolis su kepuryte:
user posted image

wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 18, 22:33)
Nekreipk dėmesio. Man kartais kyla užuojauta žmonėms be polėkio.



Kad gavau, tai gavau. lotuliukas.gif Ziuriu, ko mano oponentems niekad nepritruksta- tai ekstrasensiniu polekiu. thumbup.gif O kad cia baruosi todel, kad namuose neturiu su kuo pasibart- zinot, gal ir teisybe. Namuose tikrai neturiu su kuo pasibart. wub.gif Polekiu tema irgi, nes turim pilna sutarima su visa komanda kreatyvu. biggrin.gif

Migeil, sekmes su braskem. As gi nepiktai. mirksiukas.gif Aisku, daug geriau atrodo, kai suzinojau, kad sveciams nereikes puostis braskiu tema, o vaikiukas nebus i baznycia nesamas braskiu kostiumu. biggrin.gif Nesusipratimas del terminologijos. Tema ir motyvas- skirtingi dalykai. Nors ir tureciau prie ko prikibti, bet einam pro sali...

Del baznycios puosimo- kada ta daryti? Maciau baznycios knygoje, kad iki musu bus trejos vestuves. Tai mastau- jei vestuvininkai bus atsinese savo papuosimus- tai liept jiems viska susirinkt skubiuoju budu ir delioti savo? blink.gif Paziurejau, kad mano kitu vaiku krikstynose baznycios aplinka visai nekrenta i akis. Tai nepuosim, nes vaznios daugiau, nei naudos ar grozio.

Turesim gera fotografa (reklamu profa), tai jei ka- pripaisys tu gelyciu. lotuliukas.gif (cia juokauju, jei ka...).

Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 04 19, 10:54)

Migeil, sekmes su braskem. As gi nepiktai.  mirksiukas.gif Aisku, daug geriau atrodo, kai suzinojau, kad sveciams nereikes puostis braskiu tema, o vaikiukas nebus i baznycia nesamas braskiu kostiumu.  biggrin.gif Nesusipratimas del terminologijos. Tema ir motyvas- skirtingi dalykai. Nors ir tureciau prie ko prikibti, bet einam pro sali...



Jatus tu nepergyvenk gi taip: taves nieks i sitas krisktynas nekviecia ir tuo labiau tavo nuomones neklausia ar patinka ar ne. Sekmingo TRADICINIO krisktynu planavimo! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 18, 22:41)
kai važiuoji nuo urmo 3 ten kur žuvies fabrikas  smile.gif  tai suki į dešinę ir kairėj tas pastatas tai 10 eilėj (ar kaip ten) po dešinę yra žvakės, servetėlės ir t.t. ..... drugeliai boružiukai gėlytės lipinamos... rojus ... bet jie nedideli 1 -1,5 cm gal...jei įdomu galiu nufotkyt

tai kiek supratau cia urmo bazeje g.gif . Jei alima foto ax.gif 4u.gif
Atsakyti