Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(alfa159 @ 2009 04 17, 17:28)
Dar galvojau rasyt ar ne, bet parasysiu. Jei kokia artima drauge man sakytu, kad sugalvojo sventes tema- braskes (ar piratai, ar Afrikos gyvunai), tai as jai pirsta prie smilkinio pasukiociau. O jei kokia tolimesne drauge, tai mandagiai pabandyciau atkalbeti...

Manau, krikstynu tema yra...krikstynos. Gali buti senobines krikstynos, retro krikstynos, modernios krikstynos, jei jau labai norisi, bet gal tuo ir baikim.  g.gif

pasuk mamuk pirsteli, pasuk, gal pasidarys lengviau.. gerbiu kiekvieno nuomone, nes ji gali but skirtinga, bet taip issireiksti g.gif plius: nezinai esmes nesakyk: kodel braskes, ar viskas bus tik su tuom susije ir pan. I tema ieina: pakvietimai, papuosimai ir smulkmena sveciui. Tikiuosi tau lengviau ir jau nesinori sukiot pirsto..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migeil: 18 balandžio 2009 - 10:32
o mano tema bus krikstynu Angeliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 18, 11:19)
pasuk mamuk pirsteli, pasuk, gal pasidarys lengviau.. gerbiu kiekvieno nuomone, nes ji gali but skirtinga, bet taip issireiksti g.gif plius: nezinai esmes nesakyk: kodel braskes, ar viskas bus tik su tuom susije ir pan. I tema ieina: pakvietimai, papuosimai ir smulkmena sveciui. Tikiuosi tau lengviau ir jau nesinori sukiot pirsto..


Parasiau taip todel, kad gal geriau tas saltas dushiukas is anonimo internete, nei is savu... mirksiukas.gif Ner ko pykti, pasvarstykim.

Na, gal mano fantazija ne tokia laki, bet niekaip neisivaizduoju, kaip padaryti KRIKSTYNU tema braskes, kad tai neatrodytu, kaip cia pasakius....

Ok, skaiciau, kad prie pakvietimu bus braskes. Berods, po kelias dezuteje. Kaip tai padaryti? Braskes jokiu budu ne i popierine dezute, nes tos palike raudonos demes, o jei dar persigers... doh.gif Ok, sakykim, kad dezute plastikine- uf....Na, sakykim, kokio laminuoto popieriaus. g.gif Sakykim, sugebesi gauti ypatingo sviezumo braskes ir jas pristatyti kvieciamiems tokio pat sviezumo (nes gauti kelias antradienes-treciadienes braskes navarotnoj dezutej, tai irgi uf...). Is esmes, pasaulyje yra kazkas panasaus smile.gif , pvz., Swedbankas privatiems klientams svarbiausiu svenciu proga atsiuncia koki idomiai aprengta pasiuntini su sokolado ar riesutu siuntiniu. Bet braskiu dar negavom... g.gif Manau, kad priezastis- tokio siuntinio logistika turetu buti labai jau sofistikuota....Na neisivaizduoju, kaip tai padaryti estetiskai ir nekvailai.

O siaip, idealus metas teminiams vakareliams yra gimtadieniai. Na, vardadieniai dar. Bet Krikstynos? blink.gif g.gif


Papildyta:
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 18, 12:43)
o mano tema bus krikstynu Angeliukas  wub.gif


Angeliukas- ne tema, angeliukas yra motyvas. Naturaliai susijes su Krikstynu tema. drinks_cheers.gif Sitos sventes tema yra krikstynos. Laikykit mane ribota, bet kitos temos nematau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 18 balandžio 2009 - 14:13
man idomu ar ketinate ppuosti baznycia ir kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 04 18, 15:12)
Parasiau taip todel, kad gal geriau tas saltas dushiukas is anonimo internete, nei is savu... mirksiukas.gif  Ner ko pykti, pasvarstykim.

Na, gal mano fantazija ne tokia laki, bet niekaip neisivaizduoju, kaip padaryti KRIKSTYNU tema braskes, kad tai neatrodytu, kaip cia pasakius....

Ok, skaiciau, kad prie pakvietimu bus braskes. Berods, po kelias dezuteje. Kaip tai padaryti? Braskes jokiu budu ne i popierine dezute, nes tos palike raudonos demes, o jei dar persigers... doh.gif Ok, sakykim, kad dezute plastikine- uf....Na, sakykim, kokio laminuoto popieriaus.  g.gif Sakykim, sugebesi gauti ypatingo sviezumo braskes ir jas pristatyti kvieciamiems tokio pat sviezumo (nes gauti kelias antradienes-treciadienes braskes navarotnoj dezutej, tai irgi uf...). Is esmes, pasaulyje yra kazkas panasaus  smile.gif , pvz., Swedbankas privatiems klientams svarbiausiu svenciu proga atsiuncia koki idomiai aprengta pasiuntini su sokolado ar riesutu siuntiniu. Bet braskiu dar negavom... g.gif Manau, kad priezastis-  tokio siuntinio logistika turetu buti labai jau sofistikuota....Na neisivaizduoju, kaip tai padaryti estetiskai ir nekvailai.

Visu pirma labai malonu tiek demesio is taves susilaukt. Turi laiko tiek man thumbup.gif Antra, DAR KARTA KARTOJU-NEZINAI-NESAKYK! Niekam nieko nepristatinesim pastu, visi sveciai gyvena vietoj, nedesim i jokias dezes...
Atsakyti
Merginos, prašau nesipykti, dėl skonio nesiginčyjama, o be to kažkokia tema geriau negu padrikumas arba 10 temų viename.

P.S. Beja RIMI mačiau servetėles su braškėm ax.gif


Buvom Kaune aplėkiau URMĄ ir Megą ir atrodo teks lėkt į klaipėdą verysad.gif bet radau mažų klijuojamų angeliukų ir šiaip tiiiieeeeeeek viskokių mažmožių dekorui yra - akys raibsta ax.gif
Papildyta:
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 18, 21:32)
man idomu ar ketinate ppuosti baznycia ir kaip? ax.gif

aš nepuošiu unsure.gif ai kažkaip čia ne vestuvės, kažkaip manau bažnyčioj ir taip savotiška ir gražu, o be to nenoriu papildomo darbo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 18 balandžio 2009 - 19:53
QUOTE(Emmy @ 2009 04 18, 20:56)
-P.S. Beja RIMI mačiau servetėles su braškėm  ax.gif
--bet radau mažų klijuojamų angeliukų ir šiaip tiiiieeeeeeek viskokių mažmožių dekorui yra - akys raibsta  ax.gif

-oo reiks nulekt namams bus bigsmile.gif kazkaip nuo senu laiku mes esam braskiu seimyna, nors namie neturim nei vienos braskes doh.gif bent serveteles turesim bigsmile.gif
--nu jo nuo tokiu smulkmeneliu raibsta akys, tik zinok ka daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 18, 20:42)
Visu pirma labai malonu tiek demesio is taves susilaukt. Turi laiko tiek man  thumbup.gif Antra, DAR KARTA KARTOJU-NEZINAI-NESAKYK! Niekam nieko nepristatinesim pastu, visi sveciai gyvena vietoj, nedesim i jokias dezes...

Tai jūs vieną kartą viską paaiškinkit kas, kur ir kaip su tom braškėm ir tada kitoms nekils jokių klausimų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eligint: 18 balandžio 2009 - 20:04
QUOTE(Eligint @ 2009 04 18, 21:03)
Tai jūs vieną kartą viską paaiškinkit kas, kur ir kaip su tom braškėm ir tada kitoms nekils jokių klausimų mirksiukas.gif

siaip jei idomu paaiskinciau, bet kazkaip sioj situacijoj jauciu lyg tureciau teisintis nors nera del ko g.gif Na paaiskinu:
~kvietimas - tikros braskes: kokios trys, su lapeliu pakvietimu. Vesim patys is akrt nupirke, nes visi salia gyvena. NESIUSIM...
~Daugiau bus tik papuosimai menki braskytes
~ir magnetas: varle laikanti braske- sveciam. Manau praktiska ir orginalu. VSIO!

Na tema sugadinta tokiais nereikalingais pokalbiais.. doh.gif


Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 18, 21:56)
Buvom Kaune aplėkiau URMĄ ir Megą ir atrodo teks lėkt į klaipėdą  verysad.gif  bet radau mažų klijuojamų angeliukų ir šiaip tiiiieeeeeeek viskokių mažmožių dekorui yra - akys raibsta  ax.gif

o kur radai g.gif visur ieskau, bet nerandu.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 04 17, 11:16)
lotuliukas.gif Vadinasi, vaiko gyvenimas bus vis tiek juodas, nes kunigas, kuris turi didele galia(sventins vaika ir krikstys ji, atleisdamas nuodemes), irgi bus juodai pasipuoses biggrin.gif


hmmm...bandziau kompe ant greituju rast savo dickio Krisktynu foto..deja... nu bet man pries akis stovi auksines spalvos Kunigo sutana. juk sventems jie turi spec rubus. nu kai paraset, kad juoda tai tikrai labai suabejojau. nu mamytes,kurios jau pakrikstyjot savo vaikucius, nu pasakykit... einu albumo ieskot... idomu visgi pasidare
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 04 18, 22:24)
hmmm...bandziau kompe ant greituju rast savo dickio Krisktynu foto..deja... nu bet man pries akis stovi auksines spalvos Kunigo sutana. juk sventems jie turi spec rubus. nu kai paraset, kad juoda tai tikrai labai suabejojau. nu mamytes,kurios jau pakrikstyjot savo vaikucius, nu pasakykit... einu albumo ieskot... idomu visgi pasidare

na kiek teko girdeti, tai kunigas pagal "poreikius" turi ruba, vestuvems-krikstynom, tai sviesus rubas, laidojimo metudeda tamsu, taip pat svenciu metu vel kazkokia spalva. g.gif
Atsakyti