Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(Emmy @ 2009 04 17, 17:58)
kažkaip man atrodo ten be atlasinių dalykų nieko originalesnio nebus...arba jau pasiuvimas tokio vyresnio amžiaus moterims  unsure.gif  urme gal panašiai bet kažkaip viltis miršta paskutinė  biggrin.gif

Apginsiu Gariunus, nes lankausi kas antra savaitgali-nebemaciau jokiu atlasiniu sukneliu gal simtas metu biggrin.gif Ir originaliu yra, ir tikrai graziu, ir net lininiu, ir klasikiniu, ir siutu lietuvaiciu, ir atveztu is kinieciu ar turku, net baltarusu gaminiu sociai(beje, perku sliauztinius vaikui tik baltarusiskus-ir 100 proc medvilne, ir spalvos ryskios, gyvos, ir nepamazintos, ir kaina sliauztu -15lt thumbup.gif )
Viena beda ten tik doh.gif Jei esat liekna-sukneliu nuostabiausiu rasit ir uz kaina padoria, ivairiu spalvu... Bet jei esat apkunesne(kaip as, kuri neilendu kaip Alfa i pries 10 metu kostiumeli lotuliukas.gif )-tai vargti tikrai reiks doh.gif Nes rubai tikrai bobiski, reikia zinoti vietas, kur veza ten rubus jaunatviskus ir pilnesnem moterim.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 04 17, 19:46)
Aaa, City, tai mielai prasom  biggrin.gif - siandien maciau ten grazia suknele, tikrai galima pirkti. Kaina 999.  biggrin.gif


aš nemačiau savo figūrai g.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2009 04 17, 22:25)
Apginsiu Gariunus, nes lankausi kas antra savaitgali-nebemaciau jokiu atlasiniu sukneliu gal simtas metu biggrin.gif Ir originaliu yra, ir tikrai graziu, ir net lininiu, ir klasikiniu, ir siutu lietuvaiciu, ir atveztu is kinieciu ar turku, net baltarusu gaminiu sociai(beje, perku sliauztinius vaikui tik baltarusiskus-ir 100 proc medvilne, ir spalvos ryskios, gyvos, ir nepamazintos, ir kaina sliauztu -15lt thumbup.gif )
Viena beda ten tik doh.gif Jei esat liekna-sukneliu nuostabiausiu rasit ir uz kaina padoria, ivairiu spalvu... Bet jei esat apkunesne(kaip as, kuri neilendu kaip Alfa i pries 10 metu kostiumeli lotuliukas.gif )-tai vargti tikrai reiks doh.gif Nes rubai tikrai bobiski, reikia zinoti vietas, kur veza ten rubus jaunatviskus ir pilnesnem moterim.

nu jo aš prie tų ne 90x60x90 ..... tokių išmatavimų ir pardėse gražių rast jaučiu galima cool.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 17, 19:55)
urme maciau begaaaalee sukneliu  bigsmile.gif


kur tas urmas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LT @ 2009 04 17, 14:34)
Gali surašyti ir dalyvaujančių svečių vardų kilmes.  ax.gif

Tikrai gi! Per tuos darbus buvau tokį variantą užmiršusi. Labai ačiū! aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(Mytee @ 2009 04 17, 22:28)
kur tas urmas?  ax.gif

Taigi Kaune, Urmo bazė.
Atsakyti
Nusipirkau ir as suknele krikstynoms- juoda- silkine, aptempta iki keliu- laabai grazi, elegantiska

Bet

pradejau dvejoti- vasara, kaip as atrodysiu su ta juoda suknele, nes ir vyro iseiginis kostiumas sviesus,o ji priverst nusipirkti kita kostiuma bus sunku, verciau jau man 10 nauju sukneliu biggrin.gif

Uztai vyresnelei nupirkau tokia suknele vos ne jai krikstyt thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

jungiuosi ir aš į planuojančių būrį friends.gif mūsų dukrytės krikštynos liepos mėn ax.gif

Kolkas dar daugiau klausimų nei atsakymų doh.gif bet gerai, kad SM galima rasti apie viską ir išsamiai thumbup.gif

nuveiktų darbų sąrašas dar gerokai trumpesnis nei planuojamų darbų rolleyes.gif bet man smagūs tokie rūpestėliai 4u.gif

QUOTE(Mytee @ 2009 04 17, 17:48)
as noriu sukneles ir tikrai sviesios, nes turiu balta svarkeli

maziukui uzsakiau pasiuti balta linini kostiumeli 

Kadangi bus vidurvasaris ir noriu tikėti, kad oras bus būdingas tam laikui mastau.gif, tai norėčiau šviesių rūbelių blush2.gif dar turiu vilties, kad spintos revizija gali pataisyti situaciją cool.gif

o jei ne paslaptis pas ką užsakei? ax.gif man labai gražu lininiai rūbeliai krikštynoms, bet ta forumietė, kuri siuva superines suknutes jau nebepriima užsakymų... verysad.gif

P.S. vos neišvirtau iš klumpių išgirdusi Belmonto kainas bigsmile.gif kilo mintis, kad beveik apsimokėtų iš vidurio Lietuvos ten važiuoti pietauti po ceremonijos... hihihi.gif nes mūsų "maitintojai" nepraleidžia nei vienos progos pasipelnyti bash.gif
Atsakyti
Beje, šiandien tame Daukšos popieriaus salone palikau 52lt, bet jau prisipirkau yahoo.gif assa.gif 3 rūšių popieriaus, vokų, juostelės, boružėlių 2 dydžių karsta.gif telieka prisėsti prie šitų grožių blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuse: 17 balandžio 2009 - 22:51
QUOTE(linuse @ 2009 04 17, 21:51)
Beje, šiandien tame Daukšos popieriaus salone palikau 52lt, bet jau prisipirkau yahoo.gif assa.gif 3 rūšių popieriaus, vokų, juostelės, boružėlių 2 dydžių karsta.gif  telieka prisėsti prie šitų grožių blush-anim-cl.gif

Na zinokit, as ir sergu sia atviruciu liga- nesenai dariau pakvietimus i savo trisdesimtmeti- prisipirkau daaug popieriu- , visokiu niekuciu- ka pati karpiau- gavosi 15 skirtingu pakvietimu- pati savimi didziavausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2009 04 17, 23:31)
P.S. vos neišvirtau iš klumpių išgirdusi Belmonto kainas bigsmile.gif kilo mintis, kad beveik apsimokėtų iš vidurio Lietuvos ten važiuoti pietauti po ceremonijos... hihihi.gif nes mūsų "maitintojai" nepraleidžia nei vienos progos pasipelnyti bash.gif

Tai čia išeina pigu pas juos?
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2009 04 17, 18:48)
as noriu sukneles ir tikrai sviesios, nes turiu balta svarkeli, o maziukui uzsakiau pasiuti balta linini kostiumeli  ax.gif bet sau kur pirkti kolkas neisivaizduoju, nieko gero niekur nemaciau  doh.gif

Aš irgi norėčiau sužinot pas ką užsakinėjot mažiukui lininius rūbelius blush2.gif
QUOTE(alfa159 @ 2009 04 17, 19:46)
Aaa, City, tai mielai prasom  biggrin.gif - siandien maciau ten grazia suknele, tikrai galima pirkti. Kaina 999.  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2009 04 17, 22:31)
o jei ne paslaptis pas ką užsakei?  ax.gif 


QUOTE(estetė @ 2009 04 18, 07:07)
Aš irgi norėčiau sužinot pas ką užsakinėjot mažiukui lininius rūbelius  blush2.gif



va cia uzsisakiau, nes kiek uzklausimu buvau nusiuntusi, beveik visos atsake, kad jau uzsakumu nepriima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2009 04 18, 10:14)
va cia uzsisakiau, nes kiek uzklausimu buvau nusiuntusi, beveik visos atsake, kad jau uzsakumu nepriima  doh.gif

Ačiū, nuostabaus grožio krikštynų rūbeliai wub.gif
Atsakyti