Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(sena pažįstama @ 2009 04 17, 11:16)
lotuliukas.gif Vadinasi, vaiko gyvenimas bus vis tiek juodas, nes kunigas, kuris turi didele galia(sventins vaika ir krikstys ji, atleisdamas nuodemes), irgi bus juodai pasipuoses biggrin.gif

irnesakyk.gif Va čia tai netiesa. Specialiai pasiėmiau pasižiūrėti vyresnėlės krikštynų nuotraukas: kunigas pasipuopšęs nuostabiai gražiu baltu drabužiu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 17, 12:42)

Tyra_Situacija, ką tu darysi su perliniu popierium?


Kol kas dar nežinau, gal spausdinsiu padėkas, kad svečiai atėjo palinkėti Gustui gražaus krikščioniško gyvenimo. Beje tas žaidimas, kur "pasižadu, kad..." galima padaryti ant gražių popieriaus kortelių, kurias paskui galima surinkti ir sudėti į dėžutę ir paskui pasižiūrėti kas ką prisižadėjo ir ar savo pažadą ištesėjo.
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 04 16, 11:53)
Mergaitės, kurios ruošiate laikraštuką, gal galite patarti, ką dar galima įdėti į puslapį, kuriame rašoma apie vaikelio vardą? Aš parašiau, kokia vardo kilmė (t.y., ką reiškia vardas), kaip vadiname vaikelį (na, pvz., Rusnele, Rusnyte, Rusniuku).  Gal turite kokių idėjų?

Gali surašyti ir dalyvaujančių svečių vardų kilmes. ax.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus apie gratazu popieriu. Tai ka, teks vaziuoti Kaunan. unsure.gif

Del sventes vietos, vat man irgi kyla itarimu, kad iki musu sventes gali numatyti restoranai uzsilenkti... Nemanau, kad bus mustynes del restoranu artejant sventei, ai, uzsakysim pries kokia savaite.

Del apsirengimo. Nesibaidau tamsiu spalvu, bet mano vaiko krikstynos vasara, tai norisi ko sviesaus. Nersiau per internetines parduotuves, nersiau..., bet paskui atradau, kad graziausia suknele jau 10 m. kabo mano spintoje. biggrin.gif Nuo to patapus vos ne vintage, kad dabar madoj. lotuliukas.gif Tai tik nusipirkau prie jos nepigu papuosala (ne is auksu, tiesiog originalia nuostabiai grazia silkine gele)...

Mergyte bus su apraengta baltais drabuziais su nedaug tamsiai melynos spalvos. bandysiu vyresniam berniukui uzdeti marskinius ta proga biggrin.gif , o vyriausiai dukrai jau nebepaaiskinsi, kaip rengtis- cia jau ji sprendzia. g.gif


Dar galvojau rasyt ar ne, bet parasysiu. Jei kokia artima drauge man sakytu, kad sugalvojo sventes tema- braskes (ar piratai, ar Afrikos gyvunai), tai as jai pirsta prie smilkinio pasukiociau. O jei kokia tolimesne drauge, tai mandagiai pabandyciau atkalbeti...

Manau, krikstynu tema yra...krikstynos. Gali buti senobines krikstynos, retro krikstynos, modernios krikstynos, jei jau labai norisi, bet gal tuo ir baikim. g.gif


Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 16, 20:34)
Merginos, kur pirksit sau rūbus???????? ir ką???????kostiumėlį ??? suknelę???? šviesių spalvų, margus, tamsius???????? patarkit..


uoj kaip aktualu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 04 17, 18:28)
1.Nesibaidau tamsiu spalvu, bet mano vaiko krikstynos vasara, tai norisi ko sviesaus. Nersiau per internetines parduotuves, nersiau..., bet paskui atradau, kad graziausia suknele jau 10 m. kabo mano spintoje.  biggrin.gif Nuo to patapus vos ne vintage, kad dabar madoj.  lotuliukas.gif Tai tik nusipirkau prie jos nepigu papuosala (ne is auksu, tiesiog originalia nuostabiai grazia silkine gele)...


2. Dar galvojau rasyt ar ne, bet parasysiu. Jei kokia artima drauge man sakytu, kad sugalvojo sventes tema- braskes (ar piratai, ar Afrikos gyvunai), tai as jai pirsta prie smilkinio pasukiociau. O jei kokia tolimesne drauge, tai mandagiai pabandyciau atkalbeti...

Manau, krikstynu tema yra...krikstynos. Gali buti senobines krikstynos, retro krikstynos, modernios krikstynos, jei jau labai norisi, bet gal tuo ir baikim.  g.gif

1. tau gerai kad telpi man dėja taip nesiseka verysad.gif o turiu toooookį gražų kostiumėlį šviesų unsure.gif

2. lotuliukas.gif aš kažkaip net nepagalvojau, bet pas mane pvz bus balionai, angeliukai, rožinės ir šampaninės spalvos bet kažkaip manau kad tai visai tinka. ax.gif
Atsakyti
as noriu sukneles ir tikrai sviesios, nes turiu balta svarkeli, o maziukui uzsakiau pasiuti balta linini kostiumeli ax.gif bet sau kur pirkti kolkas neisivaizduoju, nieko gero niekur nemaciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytee: 17 balandžio 2009 - 16:49
QUOTE(Mytee @ 2009 04 17, 18:46)
uoj kaip aktualu  biggrin.gif

a ko taip juokinga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif irgi matyt blaškaisi? Aš jau visus PC išbraidžiau Vilniuj ir kauno akropolį ryt varysiu į Urmą, negi reiks klaipėdoj rūbų ieškot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 17, 16:50)
a ko taip juokinga  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif irgi matyt blaškaisi?


tikrai taip doh.gif siustis kazkaip baisu nesimatavus, o musu parduotuvese kolkas nieko gero nemaciau rolleyes.gif
Papildyta:
gerai cia kazkas parase apie Gariunus biggrin.gif buvau uzmirsus kad tokie yra, simta metu nebuvau, gal reikes vaziuot ten ieskot doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2009 04 17, 18:54)
tikrai taip  doh.gif  siustis kazkaip baisu nesimatavus, o musu parduotuvese kolkas nieko gero nemaciau  rolleyes.gif
Papildyta:
gerai cia kazkas parase apie Gariunus  biggrin.gif  buvau uzmirsus kad tokie yra, simta metu nebuvau, gal reikes vaziuot ten ieskot  doh.gif  lotuliukas.gif

kažkaip man atrodo ten be atlasinių dalykų nieko originalesnio nebus...arba jau pasiuvimas tokio vyresnio amžiaus moterims unsure.gif urme gal panašiai bet kažkaip viltis miršta paskutinė biggrin.gif

City kaune mačiau švarkiuką bet 42 dydis tik unsure.gif ai dar juodas.... nu bet yra bent į ką pažiūrėt...
Atsakyti
Aaa, City, tai mielai prasom biggrin.gif - siandien maciau ten grazia suknele, tikrai galima pirkti. Kaina 999. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 17 balandžio 2009 - 17:46
QUOTE(Emmy @ 2009 04 17, 16:50)
a ko taip juokinga  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif irgi matyt blaškaisi? Aš jau visus PC išbraidžiau Vilniuj ir kauno akropolį ryt varysiu į Urmą, negi reiks klaipėdoj rūbų ieškot  lotuliukas.gif

urme maciau begaaaalee sukneliu bigsmile.gif
Atsakyti