Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(Emmy @ 2009 04 17, 10:42)
gal rumšiškėse darot? tai nerealu lininiai visi,o man sudėtingiau, jokių atlasinių suknių aš nenoriu  doh.gif  noriu kažko ne per daug iškilmingo ir kartu šiuolaikiško. Radau juodą kostiumėlį rodos idealus bet juodas...ir nežinau ką daryt

Ne, ne Rumšiškėse, bet aplinka panaši. O juodas kostiumėlis, mano nuomone, netinka tokiai šventei, reikėtų rinktis lengvų audinių, nevaržantčius, plazdančius vėjy smile.gif
Atsakyti
tipo tamsus rubai -tai bus ir vaiko tamsus gyvenimas.noreciau sukneles, nes retaii proga pasitaiko. turiu juoda bet ieskosiu pirkti kazko sviesaus.o juodas kostiumelis man atrodo labiau tinka laidotuvems ar kokiam dalykiskui susitikimui. tik neisizeisk. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Na tikrai nepersudykit su rubu tamsiom spalvom. As pasipuosiu su silkiniais rausvais marskinukais ir juodu klasikiniu kostiumeliu, nes krikstynos bus geguzes pirma diena. Jeigu bus silta, valio, nusimausiu svarkeli, o jei salta, tai busiu su svarkeliu. Neteks melinuoti is salcio. Manau, kad sveikata svarbiausia ir gera nuotaika.
Beje, baznycia dar bus neisilusi po ziemos, manau teks patirteti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jjurgiukas: 17 balandžio 2009 - 10:06
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 17, 10:50)
tipo tamsus rubai -tai bus ir vaiko tamsus gyvenimas.

lotuliukas.gif Vadinasi, vaiko gyvenimas bus vis tiek juodas, nes kunigas, kuris turi didele galia(sventins vaika ir krikstys ji, atleisdamas nuodemes), irgi bus juodai pasipuoses biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tiksliai pastebeta lotuliukas.gif
Atsakyti
bet is kitos puses, jei tevai apsirengia juodai o vaikas baltai tai labai graziai graziai isryskeja.
cia taigi ne as sugalvojau o toks prietaras blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -zuvedra-: 17 balandžio 2009 - 10:22
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 17, 11:18)
bet is kitos puses, jei tevai apsirengia juodai o vaikas baltai tai labai graziai graziai siryskeja.
cia taigi ne as sugalvojau o toks prietaras  blush2.gif

As manat taip-kad jei jau krikstijat vaika, vadinasi, perimat krikscionybes tiesas, vadinasi, pagonybes atsisakot, o kartu ir visu prietaru, susijusiu su pagonybes laikais 4u.gif
Sita dalyka man kunigas irgi isaiskino, kai klausiau, vis tik kokios spalvos turi buti skraiste-balta su melynais kaspinais, ar balta su raudonais(berniukui). ax.gif Atsake, kad nustotumem tiketi visokiais prietarais ir sureiksmintume kriksto esme, o ne rubus.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 04 17, 10:23)
As manat taip-kad jei jau krikstijat vaika, vadinasi, perimat krikscionybes tiesas, vadinasi, pagonybes atsisakot, o kartu ir visu prietaru, susijusiu su pagonybes laikais 4u.gif
Sita dalyka man kunigas irgi isaiskino, kai klausiau, vis tik kokios spalvos turi buti skraiste-balta su melynais kaspinais, ar balta su raudonais(berniukui). ax.gif Atsake, kad nustotumem tiketi visokiais prietarais ir sureiksmintume kriksto esme, o ne rubus.

as tais prietarais ir netikiu, bet mano nuomone tokia kad juodai rengtis per krikstynas netinka.
o kokius kriksto vardus isrinkote?
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 17, 11:37)
as tais prietarais ir netikiu, bet mano nuomone tokia kad juodai rengtis per krikstynas netinka.
o kokius kriksto vardus isrinkote?

Kadangi mažojo vardą išrinkau aš, tai vyrui pavedžiau išrinkti šventą vardą. smile.gif Kol kas juokais ar nelabai liekame prie Jono.
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 17, 11:37)
o kokius kriksto vardus isrinkote?

Jokio. Mano triju sunu vardai, pasirodo, sventi. Juos ir paliksim.
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 17, 11:50)
tipo tamsus rubai -tai bus ir vaiko tamsus gyvenimas.noreciau sukneles, nes retaii proga pasitaiko. turiu juoda bet ieskosiu pirkti kazko sviesaus.o juodas kostiumelis man atrodo labiau tinka laidotuvems ar kokiam dalykiskui susitikimui. tik neisizeisk. blush2.gif   ax.gif

aš tai neįsižeidžiu, bet jei dėčiausi šviesų ant savo figūrėlės tai geriau slėptis po lapais, o aš noriu atrodyt gražiau lotuliukas.gif

man pvz gražu
Ingridos dukrelės krikštynos

QUOTE(jjurgiukas @ 2009 04 17, 12:04)
Na tikrai nepersudykit su rubu tamsiom spalvom. As pasipuosiu su silkiniais rausvais marskinukais ir juodu klasikiniu kostiumeliu, nes krikstynos bus geguzes pirma diena. Jeigu bus silta, valio, nusimausiu svarkeli, o jei salta, tai busiu su svarkeliu. Neteks melinuoti is salcio. Manau, kad sveikata svarbiausia ir gera nuotaika.
Beje, baznycia dar bus neisilusi po ziemos, manau teks patirteti  ax.gif

aš irgi galvoju kad šilta nebus, o kai šilta ras nusimeti švarką ir graži šviesi bliuzelė ax.gif


Tyra_Situacija, ką tu darysi su perliniu popierium?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 17 balandžio 2009 - 11:45
QUOTE(anze20 @ 2009 04 16, 14:01)
sweikos mamytes norejau paklaust o ar ant dangaus zibintu galima paprasyt kad uzdetu vaiko foto ir palinkejimus parasyt?gal kas taip daret?ir zinot kokia kaina btu?



as kai skambinejau del balionu tai berods i baliomanija bet nesu tikra, paskambinus suzinojau, kad jie ant balionu gali piesini ar ka jau ten pageidausim uzdeti, tai gal gali ir at angaus zibintu reikia pasidometi g.gif

O kas del balandziu, tai manau, kad ir krikstynom jie labai tinka, nes balandis yra Sventosios Dvasios simbolis ir manau, kad jei tik yra proga tai butina ja pasinaudoti bigsmile.gif
Atsakyti