Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(anze20 @ 2009 04 16, 16:01)
sweikos mamytes norejau paklaust o ar ant dangaus zibintu galima paprasyt kad uzdetu vaiko foto ir palinkejimus parasyt?gal kas taip daret?ir zinot kokia kaina btu? rolleyes.gif  g.gif
Papildyta:
ir jai  ka zinot parasykit smile.gif busiu labai dekinga ir gal zinot kur kaune taip daro?

nu abejoju labai nes juos veža iš hong kongo tai nieks vietoj nedaro o jei kažką prikabint bijau kad papildomas svoris žibintų kilimui neigiamai gali atsiliept. Pagalvok ar verta.

QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 16, 16:13)
blush2.gif  ar kas nors skraidins balandzius per krikstynnas? gal tik vestuvems tinka? g.gif

mano nuomone vestuvėms, bet čia jau kaip kam blush2.gif
Atsakyti
Dabar man toks klausimukas - uz ka priklauso sumoket kriskto tevam (arba jiem paruost kitaip sakant)? pvz:
-laikrastukas
-saldainiai
-dovanos sveciam ir pan. g.gif

Tyra situacija -dezutes super! cia bus kaip suprantu sveciam dovanos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 16, 15:09)

mano nuomone vestuvėms, bet čia jau kaip kam  blush2.gif

man irgi tinka vestuvems, kad labiau tinka vestuvems, BET per vestuves nepagalvojau apie juos, o dabar kaimynai balandziu pulka laiko tai gauciau krikstynoms rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 16, 18:22)
Dabar man toks klausimukas - uz ka priklauso sumoket kriskto tevam (arba jiem paruost kitaip sakant)? pvz:
-laikrastukas
-saldainiai
-dovanos sveciam ir pan. g.gif

Tyra situacija -dezutes super! cia bus kaip suprantu sveciam dovanos bigsmile.gif

schmoll.gif Čia jau nuo susitarimo priklauso. Paprastai, kad nesidubliuotų, geriau yra pasitarti su tėvais. O gal jie patys kažką ruošia? Krikšto tėtis paprastai moka už krikštą, o krikšto mama "aprengia" vaikutį (t.y. nuperka jam drabužėlius). Taip priimta, bet ir čia - ne taisyklė. Pavyzdžiui, mūsų krikšto mamytė dar mokosi, tai kaip aš galiu laukti, kad ji drabužėlius pirktų ar iš savo lėšų dovanas svečiams dovanotų? Kiek žinau, ji ruošiasi gražiai vesti vakarą, na, o piniginiai reikalai - čia jau mūsų rūpestis. 4u.gif
Atsakyti
ax.gif Na mano visai kitokia situacija, nes mano sunelio kriksto tevai nemano, kad krikstynos yra labai jau rimta svente, jie tai laiko kaip pareigos atlikima. As nenoriu pasakyti, kad jie blogi zmones, tikrai ne, nes jie be galo myli mano mazyli. Tad greitai jau bus ju dukreles krikstynos, tad as pasiruosiu sia svente padaryti ne eiline, tad visi organizaciniai planai, papuosimai ir dovaneles tik mano reikalas. Beje, turiu klausima ir as: "ar einant i krikstynas kumai turi atsinesti torta?"
Atsakyti
QUOTE(jjurgiukas @ 2009 04 16, 18:32)
ax.gif Na mano visai kitokia situacija, nes mano sunelio kriksto tevai nemano, kad krikstynos yra labai jau rimta svente, jie tai laiko kaip pareigos atlikima. As nenoriu pasakyti, kad jie blogi zmones, tikrai ne, nes jie be galo myli mano mazyli. Tad greitai jau bus ju dukreles krikstynos, tad as pasiruosiu sia svente padaryti ne eiline, tad visi organizaciniai planai, papuosimai ir dovaneles tik mano reikalas. Beje, turiu klausima ir as: "ar einant i krikstynas kumai turi atsinesti torta?"

senovei kumai priklause svecius vaisinti pyragu, dabar perka tortus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 16, 19:35)
man irgi tinka vestuvems, kad labiau tinka vestuvems, BET per vestuves nepagalvojau apie juos, o dabar kaimynai balandziu  pulka laiko tai gauciau krikstynoms  rolleyes.gif


jei už dyką tai gal imk cool.gif


Merginos, kur pirksit sau rūbus???????? ir ką???????kostiumėlį ??? suknelę???? šviesių spalvų, margus, tamsius???????? patarkit..
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 16, 20:34)
1.jei už dyką tai gal imk  cool.gif
2.Merginos, kur pirksit sau rūbus???????? ir ką???????kostiumėlį ??? suknelę???? šviesių spalvų, margus, tamsius???????? patarkit..

1. pasitarsiu su krikstamote ax.gif
2.man ir rupi sis klausimas g.gif noreciau suknytes. smile.gif bet tamsiai tipo negalima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -zuvedra-: 16 balandžio 2009 - 20:59
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 16, 22:57)
1. pasitarsiu su krikstamote  ax.gif
2.man ir rupi sis klausimas g.gif  noreciau suknytes. smile.gif bet tamsiai tipo negalima  ax.gif

Aš svajoju apie lininius šviesius rūbelius visai šeimai rolleyes.gif Sau norėčiau lengvai krintančios vasariškos suknelės, o vyrams bent jau kelnių ir švarkelių lininių smile.gif Ir dalis krikštynų atributų būtų su lino kompozicijomis, kol kas viskas - tik vizija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgiukas @ 2009 04 16, 19:32)
Beje, turiu klausima ir as: "ar einant i krikstynas kumai turi atsinesti torta?"

kuma savo pyraga gali iteikti,kai buna kumu spaustuves.

Ikeliu keleta sakinuku is mano krikstynu scenarijaus:
Krikštatėviai turi sedėti vienas šalia kito, o visi svečiai iš šonų turi juos kuo tvirčiau suspausti, dainuodami
'girdėjau kūmute, miestely buvai, miestely buvai, pyragą pirkai"ir taip dainuoti 2 kartus.
Sveteliai pradeda juos spausti, o mama pradeda dainuoti (sveteliai pritaria)ir tuomet krikšto mama atneša savo tortą. Po to dainuoja krikšto tėveliui 'girdėjau kūminėli, miestely buvai, miestely buvai, užsigerti pirkai".Ir po 2 dainos pakartojimų ,atneša šampano butelį užklijuota su vaikelio etikete. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 16, 21:34)
jei už dyką tai gal imk  cool.gif
Merginos, kur pirksit sau rūbus???????? ir ką???????kostiumėlį ??? suknelę???? šviesių spalvų, margus, tamsius???????? patarkit..

Zadu pirkti Gariunuos koki kostiumeli ax.gif Man tinkancios spalvos-raudona ir melyna arba juoda(optiskai lieknina blush2.gif ).

QUOTE(-zuvedra- @ 2009 04 16, 21:57)
2.man ir rupi sis klausimas g.gif  noreciau suknytes. smile.gif bet tamsiai tipo negalima  ax.gif

O kodel tamsiu negalima? blink.gif Trecia vaika krikstyju ir pirma karta ta isgirdau... Kokie cia prietarai?
Tai galiu patikinti, kad joks tamsus rubas itakos vaiko laimei neturi biggrin.gif Pirma vaika krikstyjau balandzio pradzioj, salta buvo, is viso apsirengem visi tamsiom striukem... Antra vaika krikstyjau vasara, vyras-tamsus kostiumas, as-tokia tamsia juoda suknele trumpom rankovem..Trecias va bus krikstytas kita savaitgali-kas zino tuos orus, vyras vel bus su tamsiu kostiumu, o as-ka tinkancio man rasiu. Jei nerasiu-turiu grazu ilga juoda sijona bei tamsia bordo iliemenuota gipiurine bliuzele ax.gif
Mano nuomone, svarbu visas krikstynu pateikimas, o ne tevu rubu spalvos 4u.gif Aciu Emmy uz visa susisteminta tema bei kitom aciu uz idejas, pasinaudosiu ir tikiu, kad svente bus grazi 4u.gif
Dar, Emmy, gali irasyti prie punkto, kur svesti, Belmonta 4u.gif Buvom uzsake Dalios restorana, ale vakar uzsakyma atsauke blink.gif Tipo, uzsidarineja... Apvaziavau daug restoranu paskutine diena, galiu pasidalinti informacija, gal kam pravers 4u.gif
Marcipanas-man pasirode labai jauki, sviesi vieta. Bet kai suzinojo, kad krikstynose dalyvaus ir vaiku, tai atsisake priimti blink.gif Supykau, nes negi galvoja, kad vaikai tie nugriaus nama rastini? Siaip minejo, kad kaina ten 80lt zmogui.
Zalgirio sodai-internete prisiskaiciau, kad tai zalia, grazi vieta(o as butent ir ieskojau kazko pavasarisko, gaivaus, kai oras neaiskus koks bus). Nuvykom. Gyvos geles ant palanges, kitos dirbtines. Vienas akvariumas. Keli pinti suolai. Stalai apsiure. Zodziu, valgykla. Nesidomejau kainom.
Uzupio sodai-kazkada buvusi irgi nuostabi vieta, dabar arklide.
Dvarkiemis-vasar kitaip, bet dabar patalpa nesildoma, amzinas isalas ir niuruma, tamsa ir dregme, gaila man tu meniu, nes jei taip toliau-supelys viskas. Tikina, kad prie uzsakyma tas menes pasildo. Siaip interjeras toks dvariskas, baldai nuostabus, bet primena man Traku pili-salta, niuru kaip kape. Yra vaiku zaidimo kambarys, bet jis rusy, stebejausi, kaip gyvena saltyje ir tamsoje papugeles... Nors kaina patraukli-zmogui 60lt, ieina salti, karsti, saldus ir gerimai, bei alkoholio po 100gr. Galima veztis savo alkoholi bei tortus.
Belmontas-tikejausi, kad mane "uzmus" kainos, ale nustebau bigsmile.gif Krikstynos man kainuos po 35lt zmogui thumbup.gif Aisku, yra ten daug komplekse ir restoranu, mes kreipemes i karciama, ir as ten nebuciau dalyvavus, nes pati karciama irgi tamsi ir niuri, akmenuota... Bet man pasiule svesti lodzijoje stiklineje, kur pakabintos gyvos geles ir sviesu, jauku, silta thumbup.gif O ir kaina nuostabi. Aisku, alkoholis neiskaiciuotas, o veztis jo negalima, o kaina ten...siaubas(vyno butelis 50lt, sampanas-250 blink.gif ), bet kadangi ruosiames tik pietauti, tai mums neaktualu, nebent po taure. Saldumynus ir vaisius galima veztis savo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 17 balandžio 2009 - 08:54
QUOTE(estetė @ 2009 04 16, 23:20)
Aš svajoju apie lininius šviesius rūbelius visai šeimai  rolleyes.gif Sau norėčiau lengvai krintančios vasariškos suknelės, o vyrams bent jau kelnių ir švarkelių lininių smile.gif Ir dalis krikštynų atributų būtų su lino kompozicijomis, kol kas viskas - tik vizija smile.gif

gal rumšiškėse darot? tai nerealu lininiai visi,o man sudėtingiau, jokių atlasinių suknių aš nenoriu doh.gif noriu kažko ne per daug iškilmingo ir kartu šiuolaikiško. Radau juodą kostiumėlį rodos idealus bet juodas...ir nežinau ką daryt
Atsakyti