Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(estetė @ 2009 04 15, 09:32)
Labukas smile.gif
Noriu parodyti su aušra gimusią krikštynų dėžutę mažam šauniam vyrukui, kurio krikštynos vyks nuostabiojoje Nidoje smile.gif


Estete, nerealu... Superinė dėžutė...
Atsakyti
Tyra situacija kaip su savo darytu pop sekasi? ka gaminsi?
As tai buvau popieriaus salone, nusipirkau popieriaus su angeliukais bigsmile.gif pati taip kaip tu nepadarysiu ax.gif
Beja laikrastuka baigineju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 15, 14:54)
Tyra situacija kaip su savo darytu pop sekasi? ka gaminsi?
As tai buvau popieriaus salone, nusipirkau popieriaus su angeliukais bigsmile.gif  pati taip kaip tu nepadarysiu ax.gif
Beja laikrastuka baigineju thumbup.gif

Super, šaunuolė, aš prie laikraštuko dar neprisėdau. Beje man labai patiko tavo idėja su šviežiomis braškėmis ir kvietimais thumbup.gif O su savu popierium kol kas nieko nedarau, tas raudonas man ne prie širdies, jeigu kam reikia jo tokio, galiu perleisti, šiandien bandysiu gaminti šviesesnį. Dabar jau baiginėju gaminti "Gusto ugneles". Kai pabaigsiu įmesiu parodyti.
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 15, 16:07)
Super, šaunuolė,  aš prie laikraštuko dar neprisėdau. Beje man labai patiko tavo idėja su šviežiomis braškėmis ir kvietimais  thumbup.gif  O su savu popierium kol kas nieko nedarau, tas raudonas man ne prie širdies, jeigu kam reikia jo tokio, galiu perleisti, šiandien bandysiu gaminti šviesesnį. Dabar jau baiginėju gaminti "Gusto ugneles". Kai pabaigsiu įmesiu parodyti.

oh tu barbe devindarbe.. bus mazajam Gustukui svente mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 15, 15:54)
Tyra situacija kaip su savo darytu pop sekasi? ka gaminsi?
As tai buvau popieriaus salone, nusipirkau popieriaus su angeliukais bigsmile.gif  pati taip kaip tu nepadarysiu ax.gif
Beja laikrastuka baigineju thumbup.gif


kaip braškės ar atidarė? gražus ane?

duok pažiūrėt į popierių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 15, 16:55)
kaip braškės ar atidarė? gražus ane?

duok pažiūrėt į popierių?  ax.gif

aha, pamirsau padekot. Labai aciu, kaip grazu! 4u.gif

o popieriukas toks:
user posted image
tikiuosi matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 15, 18:06)
aha, pamirsau padekot. Labai aciu, kaip grazu! 4u.gif

o popieriukas toks:
user posted image
tikiuosi matosi smile.gif

čia daugšos g. nurovei? kokia kaina? ar buvo kitokių spalvų/
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 15, 15:54)
Tyra situacija kaip su savo darytu pop sekasi? ka gaminsi?
As tai buvau popieriaus salone, nusipirkau popieriaus su angeliukais bigsmile.gif  pati taip kaip tu nepadarysiu ax.gif
Beja laikrastuka baigineju thumbup.gif

Ir as siendiena buvau popieriaus parduotuveje bigsmile.gif , na kiek ten gerio yra bigsmile.gif , net pasimeciau ko noriu. Su angeliukais ir as galvojau pirkti, bet man spalvos netiko, raudona pamenu, taip pat pilka, o as ieskojau melsvo. Taip pat tenai galima voku rasti visokiu formu, spalvu thumbup.gif . Na ka darisiu kvietimus siandiena thumbup.gif .Tik vienos mamos angeliukus pasiskolinsiu blush2.gif (Tyra_Situacija), tikiuosi nepiks, nes man jie tokie grazus ax.gif
Atsakyti
Jo čia iš to Popieriaus Salono, Daukšos gatvėje. Jeigu nepameluosiu jis kainuoja apie 2,50 lt, o spalvytės raudonos (bordo), sidabrinės ir auksinės.

Jau pabaigiau degtukų dėžutes. Pavargau biškiuką smile.gif Motyvai, va tokie:
user posted image

Vėliau nufotografuosiu ir įmesiu parodyti kaip atrodo realybėje, nes atspausdinau ant blizgaus šampaninio popieriaus, tai atrodo pakankamai prabangiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyra_Situacija: 15 balandžio 2009 - 16:57
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 04 15, 17:49)
Na ka darisiu kvietimus siandiena  thumbup.gif .Tik vienos mamos angeliukus pasiskolinsiu  blush2.gif (Tyra_Situacija), tikiuosi nepiks, nes man jie tokie grazus  ax.gif


Tau gal kaip nors atsiųsti juos didesnius? Parašyk jeigu reikia į až man savo e-mail adresą.
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 15, 18:56)
Vėliau nufotografuosiu ir įmesiu parodyti kaip atrodo realybėje, nes atspausdinau ant blizgaus šampaninio popieriaus, tai atrodo pakankamai prabangiai.

o spausdinasi gerai ant to poperiaus? g.gif Su lazeriniu printeriu?
Na ir jus man "blondinei" pasakykit, kam tie degtukai? g.gif blush2.gif

QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 15, 19:11)
Tau gal kaip nors atsiųsti juos didesnius? Parašyk jeigu reikia į až man savo e-mail adresą.

Na radau as tuos angeliukus per google, pabandysiu, jei niekas nesigaus tai butinai paprasysiu taves 4u.gif . Dekui labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 04 15, 18:24)
o spausdinasi gerai ant to poperiaus? g.gif Su lazeriniu printeriu?
Na ir jus man "blondinei" pasakykit, kam tie degtukai? g.gif  blush2.gif
Na radau as tuos angeliukus per google, pabandysiu, jei niekas nesigaus tai butinai paprasysiu taves  4u.gif . Dekui labai  4u.gif

Mes spausdiname su rašaliniu, mano ir kvietimai ir degtukai padaryti su juo, tai aš labai patenkinta. Žinoma, ryškumas ne toks kaip ant balto popieriaus kad būtų, tačiau man tas ir patinka, tarsi sendinti ir švelniai blizgantys. Kaip ir sakiau, svarbiausia kad labai originaliai ir nepigiai atroodo.

O degtukai su užrašu "(Vardas) ugnelė" naudojami kaip nedidelės dovanėlės svečiams. Kadangi iš bažnyčios vaikutis parsineša šventą ugnelę, tai čia su šia dovanėle tarsi padovanoji svečiams krikšto ugnelės. Galima nusinešti tas dėžutes į bažnyčią, kad jos "sudalyvautų" krikštijimo procese, tada manau, jos pasidarytų dar vertingesnės smile.gif Na čia aš sugalvojau tokį paaiškinimą...
Atsakyti