Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 14, 14:50)

Aplenkei mane, buvau ten šiandien, turi labai fantastiško popieriaus, apsiprekinau žiauriai smile.gif Dabar tik rankas reikia prie jo prikišti. Taip pat šiandien natūraliai išdžiūvo mano pačios gamintas popierius, parodysiu kas gavosi. Reikės dar pabandyti, nes minčių koks milijonas. Ir dar reikia mezginių nepamiršti... Na vienu žodžiu, pramušta galva...

o kokios kainos maždaug?
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 14, 17:22)
o kokios kainos maždaug?

nėra visai pigu, popierius priklausomai nuo faktūros storio ir t.t. kainuoja nuo 1 lt iki 3 lt. vienas lapas. Aš išleidau 34 lt., nusipirkau ir permatomo perlinio atspalvio lapų ir storesnio faktūrinio, ir iš plaušelių padaryto... Na man tai labai labai patiko ta parduotuvė, tikrai ten verta eiti pasidairyti.
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 14, 19:47)
nėra visai pigu, popierius priklausomai nuo faktūros storio ir t.t. kainuoja nuo 1 lt iki 3 lt. vienas lapas. Aš išleidau 34 lt., nusipirkau ir permatomo perlinio atspalvio lapų ir storesnio faktūrinio, ir iš plaušelių padaryto... Na man tai labai labai patiko ta parduotuvė, tikrai ten verta eiti pasidairyti.

pas mus paprastas lapas apie 3,50 lt o šampaninis gal kaip du a3 9,50 lt atrodo yra irpo 12,50. ax.gif o ant to su plaukeliu man kažkaip atsispausdindavo neryškiai, nepasiteisino.
Atsakyti
Pasidalinsiu mintim, gal dar kas ka patars. kandangi krikstynu tema braskes, sugalvojom kad pakvietimus daryt tokios stiliaus: supakuot tikras kelias braskes, ir prisegt kaip lapuka su paciu kvietimu. Kaip ideja? g.gif

Beja gal kas zinot kur galima gaut medziagos su braskem ar bent kazka panasaus bigsmile.gif noriu uzdet sveciam saldaines- soskes ant sniurelio su braskem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 14, 18:53)
pas mus paprastas lapas apie 3,50 lt o šampaninis gal kaip du a3 9,50 lt atrodo yra irpo 12,50.  ax.gif o ant to su plaukeliu man kažkaip atsispausdindavo neryškiai, nepasiteisino.


Na tai brangiau vadinasi sostinėje. Aš vat parodysiu ką nusipirkau:

Permatomas smėlinis ir perliniai popieriaus lapai:
user posted image

Storesnis faktūrinis popierius smėlio spalvos:
user posted image

Popierius su plaušeliais (baltas, rožinis ir smėlinis):
user posted image

O čia mano pirmasis bandymas pasigaminti rankų darbo popierių:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 14, 20:17)
Pasidalinsiu mintim, gal dar kas ka patars. kandangi krikstynu tema braskes, sugalvojom kad pakvietimus daryt tokios stiliaus: supakuot tikras kelias braskes, ir prisegt kaip lapuka su paciu kvietimu. Kaip ideja? g.gif

Beja gal kas zinot kur galima gaut medziagos su braskem ar bent kazka panasaus bigsmile.gif  noriu uzdet sveciam saldaines- soskes ant sniurelio su braskem smile.gif

o nesuteps braškės pakvietimo transportojant? unsure.gif

galiu dar kai ko su braškėm įdėt, reikia? ax.gif

user posted image

kito neduoda įkelt tai galiu e-mailu, bet laaaabai gražus rėmelis, žaidimams būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 14 balandžio 2009 - 19:00
QUOTE(MagnolijaB @ 2009 03 10, 18:29)
Mes prisijungsim prie planuojančių krykštynas vasara.
Kolkas turiu tik vieną mintį, noriu po krykštynų pasidaryti nuotraukų knygą sau, Ir krikštatėviams dovanų po nuotraukų knygą nuo dukriuko gimimo, bet... kažkur forume tikrai mačiau temukę su nuorodom apie šias paslaugas ir niekaip nerandu, gal dar kuriai užkliuvo tokia tema?

Laba diena, as maketuoju knygas, esu profesionali dizainere, baigus Vilniaus Dailes Akademija, galiu sumaketuoti knyga su jusu pasirinktomis nuotraukomis, ikomponuoti ivairiu paveiksleliu, parasyti prierasu, prisiminimu ir t.t. Jei domina mano paslaugos rasykite i az.
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 14, 19:54)
o nesuteps braškės pakvietimo transportojant? unsure.gif

galiu dar kai ko su braškėm įdėt, reikia?  ax.gif

user posted image

kito neduoda įkelt tai galiu e-mailu, bet laaaabai gražus rėmelis, žaidimams būtų.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nea, nes patys iteikinesim, visi salia smile.gif ale kai paskaiciau tai toks smagus juokas paeme biggrin.gif
ooo visko noriu jei atsiustum butu smagu ax.gif meila i az parasysoi mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Tyra_Situacija,2009 04 14, 19:26]
Labai gražų popierių pagaminote! thumbup.gif O ką žadate toliau su juo daryti ? Įdomu būtų pamatyti galutinį rezultatą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 04 14, 22:29)
Labai gražų popierių pagaminote!  thumbup.gif O ką žadate toliau su juo daryti ? Įdomu būtų pamatyti galutinį rezultatą. g.gif

Kur jį panaudosiu dar nežinau, šiuo metu ne tuo užsiėmiau (ruošiu dabar maketus paveikslėlių, kuriuos dėsiu ant degtukų dėžučių su užrašu Gusto ugnelė). Rytoj pabandysiu pagaminti baltą popierių su vilnos gijomis ir rožių lapais. Planuoju naudoti krikštatėvių įsakymams ruošti ir atviručiams seneliams su padėka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyra_Situacija: 14 balandžio 2009 - 22:44
Labukas smile.gif
Noriu parodyti su aušra gimusią krikštynų dėžutę mažam šauniam vyrukui, kurio krikštynos vyks nuostabiojoje Nidoje smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 14, 11:43)
draugės vyras e-bay dažnai perka ir aš išsirinkau iš uk, paprašiau kad nupirktų tai sakė ten iš hong kongo,nors rašo uk mančesteris atrodo...tai va  unsure.gif pabijojau



g.gif g.gif Dabar labai susimasciau, bet kai pirkau, tai tie kurie is Hong kongo tai taip ir buvo parasyta, o kur as issirinkau tai buvo UK??? g.gif Na bet dabar jau saukstai po pietu, keliauja pas mane tie zibintai. Parasysiu kai gausiu ar primokejau ka ar ne
Atsakyti