Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(ROSE @ 2009 04 09, 11:58)
Vakar is UK uzsisakiau 20 zibintu, tai sumokejau 95 litus, cia jau su atsiuntimu, kas dazniau is ten perka tai moka ir nusidereti ir pigesniu variantu pagaudyti. Man zadejo atsiusti per dvi savaites ilgiausiai, bet kadangi krikstynos tik liepa tai laiko yra ir tikiuosi gauti laiku  bigsmile.gif

schmoll.gif O kokiu adresu juos galima taip pigiai užsisakyti? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 10, 00:12)
Dar ieškau tokių žodelių, na kur subalansuota tėvams bet tinka ir vaikams, ar kažkaip panašiai, ten juoko forma tokia. Man labai patiko... Gal kuri turite išsisaugojusi?

Ačiū už pagyrimus...  blush2.gif

g.gif Gal šitų jums reikia?
Vaikų auklėjimo taisyklės[B]
(subalansuota tėvams, bet tinka ir kitiems)

1.Kai baigsite žaisti su vaiku, padėkite jį ten, iš kur paėmėte.
2. Visi vaikai mėgsta žaisti slėpynių, bet tėvai nenori prisidėti - atseit labai užsiėmę. Pamėginkite suderinti darbą ir žaidimą. Pasislėpkite nuo vaiko, tarkime, komandiruotėje, ir jis jūsų ieškos visą savaitę.
3. Ką daryti, jei vaikas įlipo į medį ir nebegali išlipti? Jokiu būdu nemėginkite purtyti medžio ar mėginti numušti išdykėlio pagaliu. Rudenį vaikas prinoks ir nukris pats. Arba jį pakąs pirmosios šalnos.
4.Jei nebeturite ką pasakyti vaikui, pritrūkote žodžių, liepkite jam eiti praustis.
5. Jei vaikas žagsi, užsikimškite ausis. Taip kurį laiką atsikratysite žagsulio.
6.Jei vaikas neturi apetito, paruoštus pietus išmėtykite po visą kambarį ir įleiskite ten savo brangutį. Mažylis būtinai ims nuo žemės visokią bjaurastį ir kiš burnon. Greit jis bus sotus – ir lėkščių plauti nereikės.
7. Kad geriau suprastumėte savo vaiką, galvokite ir jauskite kaip jis. Pamėginkite parūkyti slapčia nuo savęs cigaretę ir iškulkite laidyne porą trejetą langų.
8. Priežasčių, kodėl vaikas neklauso, gali būti daugybė: jis blogai girdi,
jūs tyliai kalbate, jūs patys nesuprantate, ką kalbate, ir t.t. Ką daryti? Laimė, yra priemonė: per užpakalį, per užpakalį ir dar kartą per užpakalį.
9. Jei vaikas ilgai verkia ir negali nusiraminti, liaukitės jį mušti, ir nutils.
10.Kad neįvarytumėte vaikui nevisavertiškumo komplekso, niekada nerodykite esantys viršesni: kalbėdamiesi su juo rimtomis temomis, šnairuokite į šonus, krapštykite nosį ir seilėkitės.
11. Jūsų vaikas niekada neras uogienės stiklainio, jei jį užrakinsite, o raktą padėsite muilinėje po muilu.
12. Jei jūsų vaiko itin bjaurus neįskaitomas raštas, ruoškite jį tapti gydytoju.
13. Jei norite, kad vaikas jus išgirstų, pamėginkite kalbėti tyliai su kuo nors kitu.
14. Yra geras būdas išmokyti vaiką netempti iš mokyklos dvejetų. Reikia pasiimti diržą ir prilupti mokytoją.
15. Jei vaikas zyzia nupirkti jam dviratį, pirkite. Juk nespėsite apsidairyti,
ir vaikas suaugs, o dviratis liks jums.
16.Jei pastebėjote, kad vaikas rūko, neskubėkite jo bausti. Gal jam jau kur kas daugiau nei dvidešimt. biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,planuotojos turiu prašymuką KAUNIETĖMS

gal kuri galit pasakyt TIKSLIĄ informaciją apie gražaus popieriaus parduotuvę KAUNE (adresą,pavadinimą ir pan.)


ROSE, o nebus muito ir PVM siunčiant iš Hong Kongo? Pranešk kai gausi ar papildomai nieko nemokėjai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 14 balandžio 2009 - 08:20
Labuka smile.gif

Info:
1.UAB "Popieriaus salonas" M.Daukšos g. 43-10

2.Kaunakiemo g. 5, 44351 Kaunas
(įvažiavimas iš Karaliaus Mindaugo pr.)
Tel. (37) 202 445
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 14, 10:34)
Labuka smile.gif

Info:
1.UAB "Popieriaus salonas" M.Daukšos g. 43-10

2.Kaunakiemo g. 5, 44351 Kaunas
(įvažiavimas iš Karaliaus Mindaugo pr.)
Tel. (37) 202 445

va čia tai operatyvumas thumbup.gif dėkui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 14, 09:37)
va čia tai operatyvumas  thumbup.gif  dėkui  rolleyes.gif

ner uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas zinote, kur Vilniuj yra sidrabriniu sauksteliu (su zodiako zenklu), pigesniu nei 100 lt ax.gif
Atsakyti
KRIKŠTYNŲ PLANAS

1. Svečių sąrašas

2. Svečių kvietimai

UAB "Popieriaus salonas" M.Daukšos g. 43-10
Kaunakiemo g. 5, 44351 Kaunas
(įvažiavimas iš Karaliaus Mindaugo pr.)
Mylida-popieriaus pasaulis - gražus popierius pakvietimams
elstera
zavinga1
orient
invitation shop
kvietimai
brush
CD kvietimai
Dizaino galerija

3. Stalo kortelės

UAB "Popieriaus salonas" M.Daukšos g. 43-10
Kaunakiemo g. 5, 44351 Kaunas
(įvažiavimas iš Karaliaus Mindaugo pr.)
Mylida-popieriaus pasaulis, grežus popierius kortelėms
elstera

4. Krikštynų data

5. Bažnyčia

Bažnyčių sąrašas

6. Šventės vieta

Stirnių malūnas
Namija Trakų raj.
Sodybų paieška
Riviera
Viešbutis Naujasis Vilnius stiklo salė
Restoranas Dalia

7. Salės, bažnyčios papuošimai

DITĖ
Baliomanija
DEideja
Vilbalas
Balionų šalis
DABA
Dekobalis
Drakonita
Pramogu gama
balionų centras
x decor

8. Apranga (tėvų)

9. Apranga krikštuko (rūbai, skraistė, batai, žvakė)

drabužėliai
nerti rūbeliai
SM auksarankių kurti rūbeliai
Krikšto rūbai
Muminukas krikšto rūbai
Žvakės (sakė raižo vardus ir datas)

10. Žaidimai

Viskas krikštynoms žaidimai
SM žaidimų tema
Tindi rindi krikštynų žaidimų tema
Žavinga1 atributika žaidimams


11. Fejerverkai, dangaus žibintai, vandens žibintai.

e-bay pigūs
Helio dujos
Laivelis
Specefektai
Ramios bitės
Baliomanija
Balionų šalis
Balionu šalis nuomoja aparatą pūsti balionams oru.
PIRO LT vandens žibintai
dangaus žibintai
didysis vestuvių katalogas dangaus žibintai
vandens žibintai
Hestia fejerverkai, žibintai
dovana lt vandens žibintai
Balionų centras - dangaus žibintai
santuoka.lt dangaus žibintai
švęskime.lt dangaus ir vandens žibintai
superprekės dangaus žibintai
balti balandžiai, vandens, dangaus žibintai

12. Laikraštukas, įsakymai ir pan.

DEŠIMT (jūsų vaiko vardas) ĮSAKYMŲ TĖVAMS:
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs su mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip pat reikia "atostogų" be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.

Laiškas tėveliams, sesutei, broliukui, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta.Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviesta, širdimi ir sąžine palaiminta, Jūsų raukšlėm išsaugota, šypsena pakylėta... Auginkit mane! Auginkit mane tokią, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingą auginkit. Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu. O jei neužaugsiu - auginkit dar kartą.

Vaikų auklėjimo taisyklės
(subalansuota tėvams, bet tinka ir kitiems)

1.Kai baigsite žaisti su vaiku, padėkite jį ten, iš kur paėmėte.
2. Visi vaikai mėgsta žaisti slėpynių, bet tėvai nenori prisidėti - atseit labai užsiėmę. Pamėginkite suderinti darbą ir žaidimą. Pasislėpkite nuo vaiko, tarkime, komandiruotėje, ir jis jūsų ieškos visą savaitę.
3. Ką daryti, jei vaikas įlipo į medį ir nebegali išlipti? Jokiu būdu nemėginkite purtyti medžio ar mėginti numušti išdykėlio pagaliu. Rudenį vaikas prinoks ir nukris pats. Arba jį pakąs pirmosios šalnos.
4.Jei nebeturite ką pasakyti vaikui, pritrūkote žodžių, liepkite jam eiti praustis.
5. Jei vaikas žagsi, užsikimškite ausis. Taip kurį laiką atsikratysite žagsulio.
6.Jei vaikas neturi apetito, paruoštus pietus išmėtykite po visą kambarį ir įleiskite ten savo brangutį. Mažylis būtinai ims nuo žemės visokią bjaurastį ir kiš burnon. Greit jis bus sotus – ir lėkščių plauti nereikės.
7. Kad geriau suprastumėte savo vaiką, galvokite ir jauskite kaip jis. Pamėginkite parūkyti slapčia nuo savęs cigaretę ir iškulkite laidyne porą trejetą langų.
8. Priežasčių, kodėl vaikas neklauso, gali būti daugybė: jis blogai girdi,
jūs tyliai kalbate, jūs patys nesuprantate, ką kalbate, ir t.t. Ką daryti? Laimė, yra priemonė: per užpakalį, per užpakalį ir dar kartą per užpakalį.
9. Jei vaikas ilgai verkia ir negali nusiraminti, liaukitės jį mušti, ir nutils.
10.Kad neįvarytumėte vaikui nevisavertiškumo komplekso, niekada nerodykite esantys viršesni: kalbėdamiesi su juo rimtomis temomis, šnairuokite į šonus, krapštykite nosį ir seilėkitės.
11. Jūsų vaikas niekada neras uogienės stiklainio, jei jį užrakinsite, o raktą padėsite muilinėje po muilu.
12. Jei jūsų vaiko itin bjaurus neįskaitomas raštas, ruoškite jį tapti gydytoju.
13. Jei norite, kad vaikas jus išgirstų, pamėginkite kalbėti tyliai su kuo nors kitu.
14. Yra geras būdas išmokyti vaiką netempti iš mokyklos dvejetų. Reikia pasiimti diržą ir prilupti mokytoją.
15. Jei vaikas zyzia nupirkti jam dviratį, pirkite. Juk nespėsite apsidairyti,
ir vaikas suaugs, o dviratis liks jums.
16.Jei pastebėjote, kad vaikas rūko, neskubėkite jo bausti. Gal jam jau kur kas daugiau nei dvidešimt.
une art

13. Dovanos

estetė iš SM
Fotofabrikas - idėjos dovanoms
Pinigėliai sidabriniai - Kaune bazėje sendaikčių parduotuvėje.
Siuvinėti rankšluoščiai UAB URTĖ Šiauliai
Valgoma nuotrauka
t idėjos užrašai ant marškinėlių
foto ant daiktų
printshop - foto ant puodelių
vitaliux siuviniai
C&D style
3D stikle
Jolanta deginti šaukštai
suvenyrai su nuotraukom
užrašai ant marškinėlių
užrašams frazės
Muiliukai su užrašais ir nuotraukom

14. Širšių medus, košelės ir pan.

ŠIRŠIŲ MEDUS
5 tryniai
stiklinė cukraus pudros
kondensuoto pienelio indelis
100gr spirito/brendžio, likerio

15. Papročiai

supermama
Senieji papročiai
papročiai

16. Scenarijus

SM tema

17. Tortas, saldainiai

valgoma nuotrauka
BIJOLA
Maxima LT
alkava
mažoji ragainė

18. Foto, video

andrius grigaliunas
Fotojūra
nuotraukos ir fotografai
yeahva iš sm ieva 862796738
fotostudija
Eva Miliūnienė
sviecia iš sm Kaunas
skėtis fotografavimui
foto
fotografė Greta
Felikso studija
DEideja


19. Žodžiai krikštynoms, tostai

žodžiai

Naudingos nuorodos:

Viskas krikštynoms
Krikštynų atributika
dekoravimas rojaus sodai
***Krikštynoms skirta atributika***
Šventinė atributika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 14 balandžio 2009 - 10:43
Sveikutes visos mamytes:)

Uzklydau cia pas Jus i namucius ir pamaniau gal galeciau pasiulyti Jums savo pagalba.

Esu rengyniu organizatore, vedybu planuotoja, sventes koordinatore. Puikiai zinau kaip yra sunku ir atsakinga suorganizuoti ispudinga svente, kad ji suzavetu visus svecius ir artimuosius. Todel jeigu yra besidominciu mamyciu, kurioms reiketu kokios nors pagalbos organizuojant Svente Jusu mazyliui, galite kreiptis. Galiu pasiulyti partneriu paslaugas su ipatingomis nuolaidomis 4u.gif
Atsakyti

Onele>>>>pirkau zibintus is www.ebay.com paskui pasirenki United Kingdom.

Emmy>>>>man atsius zibintus is UK, tai muito ir PVM nebus (kai gausiu dar patikslinsiu) bet jei is Honkongo tai tada muitas bus (cia mano giminaiciu patirtis) Todel labiau apsimoka pirkti is Europos.
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 04 14, 13:24)
Onele>>>>pirkau zibintus is www.ebay.com paskui pasirenki United Kingdom.

Emmy>>>>man atsius zibintus is UK, tai muito ir PVM nebus (kai gausiu dar patikslinsiu) bet jei is Honkongo tai tada muitas bus (cia mano giminaiciu patirtis) Todel labiau apsimoka pirkti is Europos.

draugės vyras e-bay dažnai perka ir aš išsirinkau iš uk, paprašiau kad nupirktų tai sakė ten iš hong kongo,nors rašo uk mančesteris atrodo...tai va unsure.gif pabijojau
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 04 13, 23:30)
g.gif  Gal šitų jums reikia?
Vaikų auklėjimo taisyklės[B]
(subalansuota tėvams, bet tinka ir kitiems)
   


Ačiū Onele, taip būtent šitų man reikėjo, nes turiu tik su 10 punktų, o jų čia kur kas daugiau yra smile.gif

QUOTE(Emmy @ 2009 04 14, 09:19)
Sveikutės,planuotojos turiu prašymuką KAUNIETĖMS

gal kuri galit pasakyt TIKSLIĄ informaciją apie gražaus popieriaus parduotuvę KAUNE (adresą,pavadinimą ir pan.)


M.Daukšos 34, Kaunas smile.gif

QUOTE(Migeil @ 2009 04 14, 09:34)
Labuka smile.gif

Info:
1.UAB "Popieriaus salonas" M.Daukšos g. 43-10

2.Kaunakiemo g. 5, 44351 Kaunas
(įvažiavimas iš Karaliaus Mindaugo pr.)
Tel. (37) 202 445


Aplenkei mane, buvau ten šiandien, turi labai fantastiško popieriaus, apsiprekinau žiauriai smile.gif Dabar tik rankas reikia prie jo prikišti. Taip pat šiandien natūraliai išdžiūvo mano pačios gamintas popierius, parodysiu kas gavosi. Reikės dar pabandyti, nes minčių koks milijonas. Ir dar reikia mezginių nepamiršti... Na vienu žodžiu, pramušta galva...
Atsakyti
Laba diena,

QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 08, 10:37)
Pasižadu išmokyti tai žaidimas kai iš krepšio yra traukiami maži daikteliai, kas ką ištraukia, interpretuoja ir sako: Pasižadu (vardas) išmokyti tapyti, na jeigu ištraukė teptuką, jeigu ištraukia automobiliuką: pasižada išmoyti vairuoti... Na ir taip toliau. Daiktelių turėtų būti tiek kiek svečių, o jeigu jų labai daug tada galima duoti šeimomis traukti... na kažkaip taip.


O šiuos pasižadėjimus dar galima surašyti į albumą, pas mus svečiai traukė daiktelius ir savo pasižadėjimus surašė į nuotraukų albumą. Maximoj tokį fainą pirkau, kad yra ir užrašams vietos ir nuotraukoms, tai po krikštynų padarėm nuotraukas ir sudėjom jas į tą albumą. Tai dabar turim krikštynų nuotraukų albumą su visais pasižadėjimais.
O daiktų buvo visokių: parkeris-išmokys rašyti, knygutė-skaityti, taupyklė-pinigus taupyti, samtis-valgyti daryti, na ir dar visokių, reik peržiūrėti albumą nebeatmenu ax.gif .
Dabar sūnų krikštysim, tai reikia kažką naujo sugalvoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sirdeles @ 2009 04 05, 09:01)
eisit i Vytauto,turesit praeiti dar ir kursus,jei i Kacergine, nereikes jokiu kursu  biggrin.gif Nuspresti neturetu buti sunku ax.gif


Na bet kaip įdomu, mes gegužės mėnesiui į Vytauto bažnyčią užsirašėm, ir niekas apie kursus nieko nesakė g.gif Gal todėl kad ne pirmą vaiką krikštinam g.gif
Atsakyti