Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(Eligint @ 2009 04 09, 11:27)
Nesakiau, kad negalima kritikuoti, bet galėtumėt tą padaryti taktiškiau

taktiskiau, tai tipo..."oi, kokie grazus kvietimai, bet negaliu i juos ziuret" lotuliukas.gif
Atsakyti
Na tai šiandien man pasisekė gerai padirbėti. Keliu nuotraukytes savo kvietimėlių:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Popierių naudojau tokį faktūrinį su blizgesu šampano spalvos. Viduje plonesnis su vandens ženklais dramblio kaulo spalvos. Visų kvietimų viršeliai skirtingi, skirtingais šriftais užrašyta. Tikiuosi labai stipriai nesukritkuosite blush2.gif
Atsakyti
Tyra_Situacija, man tai labai gražu mirksiukas.gif Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Dar ieškau tokių žodelių, na kur subalansuota tėvams bet tinka ir vaikams, ar kažkaip panašiai, ten juoko forma tokia. Man labai patiko... Gal kuri turite išsisaugojusi?

Ačiū už pagyrimus... blush2.gif
Atsakyti
Tyra_Situacija liuks darbelis bigsmile.gif thumbup.gif as jau visai aptingau daryt pakvietimus kazkodel ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migeil: 10 balandžio 2009 - 09:03
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 10, 00:00)

Popierių naudojau tokį faktūrinį su blizgesu šampano spalvos. Viduje plonesnis su vandens ženklais dramblio kaulo spalvos. Visų kvietimų viršeliai skirtingi, skirtingais šriftais užrašyta. Tikiuosi labai stipriai nesukritkuosite  blush2.gif

o tai tau koks grožis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif o paveiksliukus spausdinai?
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 10, 00:00)

saunuole tu, labai labai grazu bigsmile.gif , tu cia viska rankom? ir piesinukas?
na tikrai labai originalus darbas thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi labai grazus Tyros Situacijos pakvietimai, kazkaip buvau atsisakiusi tu kvietimu, bet dabar manau kad persigalvojau, darysiu ir as. biggrin.gif Gal taip ir nesigaus bet kazka mielo ir isimintino sukurti pajegsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 10, 10:42)
o tai tau koks grožis  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  o paveiksliukus spausdinai?



QUOTE(VANDA-panda @ 2009 04 10, 11:36)
saunuole tu, labai labai grazu  bigsmile.gif , tu cia viska rankom? ir piesinukas?
na tikrai labai originalus darbas  thumbup.gif

Na vienu žodžiu taip, tai žinokite kad čia nėra jau tiek daug darbo kaip atrodo pažiūrėjus į tuos kvietimukus smile.gif Piešinukai surasti interneto platybėje, šiek tiek apdoroti, suderintos užrašo ir paveiksliuko spalvos (pati darau su Corel programa), šriftai taip pat surasti. Įmesiu parodyti kaip jie visi atrodo, nes visi šiek tiek skirtingi.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 10, 15:02)
Na vienu žodžiu taip, tai žinokite kad čia nėra jau tiek daug darbo kaip atrodo pažiūrėjus į tuos kvietimukus smile.gif Piešinukai surasti interneto platybėje, šiek tiek apdoroti, suderintos užrašo ir paveiksliuko spalvos (pati darau su Corel programa), šriftai taip pat surasti. Įmesiu parodyti kaip jie visi atrodo, nes visi šiek tiek skirtingi.

user posted image

na kaip idomei cia tu bigsmile.gif , na tikrai gavosi labai grazus pakvietimai thumbup.gif
O per kur cia ieskojai tu paveiksleliu, nes nemaciau niekur tokiu dar. Corelio programa yra geris thumbup.gif , gaila, kad namie neturiu jos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 04 10, 14:40)
na kaip idomei cia tu  bigsmile.gif , na tikrai gavosi labai grazus pakvietimai  thumbup.gif
O per kur cia ieskojai tu paveiksleliu, nes nemaciau niekur tokiu dar. Corelio programa yra geris  thumbup.gif , gaila, kad namie neturiu jos  rolleyes.gif

Uždavinėjau googlėje įvairiai apie angelus. Ten ir radau smile.gif O Coreliu su kaunietėmis galėčiau pasidalinti... smile.gif
Atsakyti
Tyra_Situacija labai grazu wub.gif
Atsakyti