Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(vilte66 @ 2009 04 09, 10:44)
o keliu men jus krikstyjat savo kinderius? ax.gif

musiskei bus 7 men... mazaja bet kad kitaip neina, ne skriksto teveliai uzsieni gyvena smile.gif derinom prie ju, plius svente dar viena musu seimoj bus: 5 metai kai vede bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2009 04 09, 08:28)
nuo kada negalima issakyt nuomones?
gal kaip tik vertetu priimti kritika, o ne tylet ir didziuotis pigiu kicu doh.gif
tai mamytei maketuojanciai tokio tipo kvietimus vertetu susimastyt ir "pasitempt" 4u.gif as gi ne is blogos valios mirksiukas.gif

Nesakiau, kad negalima kritikuoti, bet galėtumėt tą padaryti taktiškiau
Atsakyti
Gustui dabar 16 mėn, kai vyks krikštynos bus 18 mėn. Taigi jau nevisai mažas. Ir šiaip krikštyjam praktiškai tik dėl to, kad močiutė mano baisi katalikė ir tiesiog reikalauja to (na, jai tai be proto svarbu), o kadangi jai jau ne 50 toli gražu, noriu, kad kol yra sveika ir gali atvažiuoti, kad sudalyvautų tokioje jos laukiamoje šventėje.
Atsakyti

KRIKŠTYNŲ PLANAS


1. Svečių sąrašas
2. Svečių kvietimai
Mylida-popieriaus pasaulis - gražus popierius pakvietimams
elstera
zavinga1
orient
invitation shop
kvietimai
brush
CD kvietimai
Dizaino galerija
3. Stalo kortelės
Mylida-popieriaus pasaulis, grežus popierius kortelėms
elstera
4. Krikštynų data
5. Bažnyčia
Bažnyčių sąrašas
6. Šventės vieta
Stirnių malūnas
Namija Trakų raj.
Sodybų paieška
Riviera
Viešbutis Naujasis Vilnius stiklo salė
Restoranas Dalia
7. Salės, bažnyčios papuošimai
DITĖ
Baliomanija
DEideja
Vilbalas
Balionų šalis
DABA
Dekobalis
Drakonita
Pramogu gama
balionų centras
x decor
8. Apranga (tėvų)
9. Apranga krikštuko (rūbai, skraistė, batai, žvakė)
drabužėliai
nerti rūbeliai
SM auksarankių kurti rūbeliai
Krikšto rūbai
Muminukas krikšto rūbai
Žvakės (sakė raižo vardus ir datas)
10. Žaidimai
Viskas krikštynoms žaidimai

SM žaidimų tema
Tindi rindi krikštynų žaidimų tema
Žavinga1 atributika žaidimams

11. Fejerverkai, dangaus žibintai, vandens žibintai.
e-bay pigūs
Helio dujos
Laivelis
Specefektai
Ramios bitės
Baliomanija
Balionų šalis
Balionu šalis nuomoja aparatą pūsti balionams oru.
PIRO LT vandens žibintai
dangaus žibintai
didysis vestuvių katalogas dangaus žibintai
vandens žibintai
Hestia fejerverkai, žibintai
dovana lt vandens žibintai
Balionų centras - dangaus žibintai
santuoka.lt dangaus žibintai
švęskime.lt dangaus ir vandens žibintai
superprekės dangaus žibintai
balti balandžiai, vandens, dangaus žibintai
12. Laikraštukas, įsakymai ir pan.
DEŠIMT (jūsų vaiko vardas) ĮSAKYMŲ TĖVAMS:
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs su mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip pat reikia "atostogų" be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.

Laiškas tėveliams, sesutei, broliukui, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta.Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviesta, širdimi ir sąžine palaiminta, Jūsų raukšlėm išsaugota, šypsena pakylėta... Auginkit mane! Auginkit mane tokią, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingą auginkit. Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu. O jei neužaugsiu - auginkit dar kartą.

une art
13. Dovanos
Fotofabrikas - idėjos dovanoms
Pinigėliai sidabriniai - Kaune bazėje sendaikčių parduotuvėje.
Siuvinėti rankšluoščiai UAB URTĖ Šiauliai
Valgoma nuotrauka
t idėjos užrašai ant marškinėlių
foto ant daiktų
printshop - foto ant puodelių
vitaliux siuviniai
C&D style
3D stikle
Jolanta deginti šaukštai
suvenyrai su nuotraukom
užrašai ant marškinėlių
užrašams frazės
Muiliukai su užrašais ir nuotraukom
14. Širšių medus, košelės ir pan.
ŠIRŠIŲ MEDUS
5 tryniai
stiklinė cukraus pudros
kondensuoto pienelio indelis
100gr spirito/brendžio, likerio
15. Papročiai
supermama
Senieji papročiai
papročiai
16. Scenarijus
SM tema
17. Tortas, saldainiai
valgoma nuotrauka
BIJOLA
Maxima LT
alkava
mažoji ragainė
18. Foto, video
andrius grigaliunas
Fotojūra
nuotraukos ir fotografai
yeahva iš sm ieva 862796738
fotostudija
Eva Miliūnienė
sviecia iš sm Kaunas
skėtis fotografavimui
foto
fotografė Greta
Felikso studija
DEideja

19. Žodžiai krikštynoms, tostai
žodžiai
Naudingos nuorodos:
Viskas krikštynoms
Krikštynų atributika
dekoravimas rojaus sodai
***Krikštynoms skirta atributika***
Šventinė atributika


Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 04 08, 22:13)
o po kiek gaunasi ten? g.gif



Vakar is UK uzsisakiau 20 zibintu, tai sumokejau 95 litus, cia jau su atsiuntimu, kas dazniau is ten perka tai moka ir nusidereti ir pigesniu variantu pagaudyti. Man zadejo atsiusti per dvi savaites ilgiausiai, bet kadangi krikstynos tik liepa tai laiko yra ir tikiuosi gauti laiku bigsmile.gif
Atsakyti
O tai čia tikrai nebloga kaina gaunasi. Reikės pasiieškoti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 04 09, 12:58)
Vakar is UK uzsisakiau 20 zibintu, tai sumokejau 95 litus, cia jau su atsiuntimu, kas dazniau is ten perka tai moka ir nusidereti ir pigesniu variantu pagaudyti. Man zadejo atsiusti per dvi savaites ilgiausiai, bet kadangi krikstynos tik liepa tai laiko yra ir tikiuosi gauti laiku  bigsmile.gif

gaila kad vandens žibintų neturi ax.gif
Atsakyti
As savo sunelio sventei uzsakiau 20 dangaus zibintu is tradeco.lt Siaip galima ten del kainu deretis, man pavyko uzsisakyti po 6 Lt/vnt. Manau labai pigu. Vyro gimtadieniui pirkau isbandymui iv. spalvu, ta vakara buvo vejas, tad geriausiai kilo baltos spalvos be jokiu piesinuku ant zibinto. Tad si karta apdrausdama save nuo streso , kad svente butu be jokiu nesamoniu, uzsakiau vien baltos spalvos. Beje is Vilniaus man juos pristatys uz aciu mirksiukas.gif. Kontaktavau siuo el. pastu: aurelija.garniene@tradeco.lt. Gal kam prireiks. Jei kilo klausimu klauskit. Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 09, 08:43)
as pvz darysiu kriksto tevam isakymu ant geles. Pati bandysiu daryt, jei idomu galesiu veliau nufotkint ir idet. esme tokia, kad gele bus is dvieju daliu. Piesiu ant medziagos ir priklijuosiu prie kartono, padarysiu koteli ir ji atsivers su isakymais ax.gif  smile.gif  jauciu kai nufotkinsiu bus aiskiau doh.gif


waul, labaismalsu butu pamatyti kaip atrodys blush2.gif as nesugalvoju kaip tuos isakymys idomiau padovanoti, gal tiesiog ireminsiu blush2.gif
QUOTE(vilte66 @ 2009 04 09, 09:44)
o keliu men jus krikstyjat savo kinderius? ax.gif

Kamiliui bus apie 1,3m.laukem kol prades vaikscioti, man foto buna grazesnes.
mastau kaip reikes issaugoti rubelius kad svarus butu tadiena biggrin.gif
Atsakyti
Jau kaip viliojat su tais zibintais bigsmile.gif gal ir mum reiktu... ax.gif

O va gelyte kam idomu idedu, tok foto nelabai kokybiska, bet esme matosi: ji sudaryta is dvieju daliu, (kur nulinke) tai viena dalis atsilenks ir ten bus surasyti isakymai. Tik dar kotelio nera ir isakymu parasytu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 09, 15:40)
Jau kaip viliojat su tais zibintais bigsmile.gif  gal ir mum reiktu... ax.gif 

O va gelyte kam idomu idedu, tok foto nelabai kokybiska, bet esme matosi: ji sudaryta is dvieju daliu, (kur nulinke) tai viena dalis atsilenks ir ten bus surasyti isakymai. Tik dar kotelio nera ir isakymu parasytu smile.gif
user posted image

Gražu, mintis nematyta. Aš šiandien jau gal padarysiu visus kvietimus, tai taip pat įdėsiu parodyti. Darau kvietimus, ir tokius vokelius kuriuose jie bus, o tada jau viską į rimtą voką ir siunčiam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 04 09, 12:29)
gaila kad vandens žibintų neturi  ax.gif


Gal ir turi g.gif Bet kiek jais domejausi, tai sake, kad turi buti idealios oro salygos, nei vejelio, o ir vandens pavirsius ramus ramutelis, nes jie nuo menkiausios bangeles virsta ir uzgesta, tai ir atsisakiau ju, uzteks ir dangaus zibintu rolleyes.gif
Atsakyti