Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

Planuotojos, noriu pasakyti, kad jeigu dar jusu krikstynos dar ne greit tai dangaus, vandens zibintu galima pigiai parsisiusdinti is ebay, tikrai pigiau gaunasi negu pirkti Lietuvos parduotuvese mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zavinga1* @ 2009 03 07, 20:35)
Labai aktuali tema thumbup.gif

Galiu ikelti keleta is savo padarytu kvietimu pvz
user posted image

user posted image

Daugiau pvz galite rasti CIA


gal ir ne eksperte, bet tai yra patys neskoningiausi kvietimai mano kada nors matyti.. blink.gif doh.gif
pati planuoju sunaus krikstynas, viskuom domiuos ir prisijungiu prie planuojanciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deborah: 08 balandžio 2009 - 22:12
QUOTE(ROSE @ 2009 04 08, 21:16)
Planuotojos, noriu pasakyti, kad jeigu dar jusu krikstynos dar ne greit tai dangaus, vandens zibintu galima pigiai parsisiusdinti is ebay, tikrai pigiau gaunasi negu pirkti Lietuvos parduotuvese  mirksiukas.gif

o po kiek gaunasi ten? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 04 08, 23:13)
o po kiek gaunasi ten? g.gif

Aga, man irgi kilo toks klausimas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2009 04 08, 23:11)
gal ir ne eksperte, bet tai yra patys neskoningiausi kvietimai mano kada nors matyti.. blink.gif  doh.gif

Dėl skonio nesiginčijama mirksiukas.gif Aš ir esu mačius gražesnių, bet nepuolu aiškinti, kad šitie be skonio ar negražūs ir t.t. Gal taio mamytei jie kaip tik labai patinka
Atsakyti
QUOTE(Eligint @ 2009 04 09, 06:53)
Dėl skonio nesiginčijama mirksiukas.gif Aš ir esu mačius gražesnių, bet nepuolu aiškinti, kad šitie be skonio ar negražūs ir t.t. Gal taio mamytei jie kaip tik labai patinka

nuo kada negalima issakyt nuomones?
gal kaip tik vertetu priimti kritika, o ne tylet ir didziuotis pigiu kicu doh.gif
tai mamytei maketuojanciai tokio tipo kvietimus vertetu susimastyt ir "pasitempt" 4u.gif as gi ne is blogos valios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eligint @ 2009 04 09, 06:53)
Dėl skonio nesiginčijama mirksiukas.gif Aš ir esu mačius gražesnių, bet nepuolu aiškinti, kad šitie be skonio ar negražūs ir t.t. Gal taio mamytei jie kaip tik labai patinka

Kritikos tobulina zmogu biggrin.gif Kiekvienam pagal skoni,todel ir daromi kiekvienam individualiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Nemanau, kad verta diskutuoti dėl darbelių schmoll.gif Kičas ne kičas, nepatinka neperki ir viskas mirksiukas.gif Žmonės skirtingi, kas nepatinka vienam - tas patiks kitam. O pasirinkimas SMe ne toks ir mažas mirksiukas.gif
Tik pasakykit vieną dalyką, pvz; kai gauni įsakymus krikštatėviams, kaip juos atsispaudinti ant paprasto popieriaus ar kaip nuotrauką? blush2.gif Noriu kad įrėminti atrodytų puikiai g.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 04 09, 09:15)
Tik pasakykit vieną dalyką, pvz; kai gauni įsakymus krikštatėviams, kaip juos atsispaudinti ant paprasto popieriaus ar kaip nuotrauką? blush2.gif Noriu kad įrėminti atrodytų puikiai  g.gif

as pvz darysiu kriksto tevam isakymu ant geles. Pati bandysiu daryt, jei idomu galesiu veliau nufotkint ir idet. esme tokia, kad gele bus is dvieju daliu. Piesiu ant medziagos ir priklijuosiu prie kartono, padarysiu koteli ir ji atsivers su isakymais ax.gif smile.gif jauciu kai nufotkinsiu bus aiskiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 09, 09:43)
as pvz darysiu kriksto tevam isakymu ant geles. Pati bandysiu daryt, jei idomu galesiu veliau nufotkint ir idet. esme tokia, kad gele bus is dvieju daliu. Piesiu ant medziagos ir priklijuosiu prie kartono, padarysiu koteli ir ji atsivers su isakymais ax.gif  smile.gif  jauciu kai nufotkinsiu bus aiskiau doh.gif

wajei...čia reikia kruopštumo daug doh.gif ne man deja...aš kai padaryčiau tai niekam negalėčiau nei rodyti biggrin.gif Mintis tai labai wub.gif Būtinai pasirodyk, tikiuosi tau viskas pavyks puikiai mirksiukas.gif
Aš tai turbūt sakysiuos kokius iš kurios nors mamytės, tik dar neišsirenku iš kurios blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tauridė": 09 balandžio 2009 - 08:47
QUOTE("Tauridė" @ 2009 04 09, 09:46)
wajei...čia reikia kruopštumo daug doh.gif ne man deja...aš kai padaryčiau tai niekam negalėčiau nei rodyti biggrin.gif  Mintis tai labai  wub.gif Būtinai pasirodyk, tikiuosi tau viskas pavyks puikiai  mirksiukas.gif
Aš tai turbūt sakysiuos kokius iš kurios nors mamytės, tik dar neišsirenku iš kurios  blush2.gif

siaip zinok turiu kai pvz pries akis, tai viska spaprasciau atrodo, tik bijau kad kai pradesiu daryt bus sakes doh.gif bet butinai pasirodysiu, gal kas sugalvos pasidaryt.. nors kai maze pasonej ir tiek demesio reikalauja lengviau butu uzsisakyt ax.gif kai issirinksi irgi prasom pasirodyt bigsmile.gif
Atsakyti
o keliu men jus krikstyjat savo kinderius? ax.gif
Atsakyti