Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(VANDA-panda @ 2009 04 03, 16:59)
pas mane taip pat viskas bus minimaliai, viska darysiu pati. Pati svente bus Rumsiskese, pratesimas Moletuose  bigsmile.gif , gamtoje, bus isnuomoti nameliukai mazi... Man atrodo svarbu gera nuotaika atsinesti i svente ir viskas bus gerai  4u.gif

rumsiskese su visa programa? mes ir norejom, bet persigalvojau ax.gif o moletuose su nakvyne? bigsmile.gif oi kaip smagu!!! O mes pas tevus pakaunej darysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migeil @ 2009 04 03, 18:16)
rumsiskese su visa programa? mes ir norejom, bet persigalvojau ax.gif  o moletuose su nakvyne? bigsmile.gif  oi kaip smagu!!!  O mes pas tevus pakaunej darysim smile.gif

Del tos programos ilgai galvojom, bet nusprendem padaryti, nes ie patiems idomu kaip senovei viskas buvo, taip pat tikiuos bus idomu ir kitiems sveciams smile.gif
Moletai su nakvyne thumbup.gif, kazkada esam buve, gamta labai grazi, ezeriukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnek @ 2009 04 02, 12:18)
neeeeeeeee, šiaip šovė į galvą  lotuliukas.gif
Papildyta:

mažulę savo kaip krikštijom tai buvo kokia 10vaikų, tai kol atėjo mūsų eilė  lotuliukas.gif tai pavėlavom ir pas fotografą  doh.gif

thumbup.gif

o mes uzsisakem valanda, kad kriksytu tik mus mirksiukas.gif manau kiekvienoje baznycioje galimas toks variantas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 04 03, 19:41)
Del tos programos ilgai galvojom, bet nusprendem padaryti, nes ie patiems idomu kaip senovei viskas buvo, taip pat tikiuos bus idomu ir kitiems sveciams  smile.gif
Moletai su nakvyne  thumbup.gif, kazkada esam buve, gamta labai grazi, ezeriukas  thumbup.gif


gal galima moletu nuoroda?
Atsakyti
Mes tai svesim pas senelius sodyboje smile.gif Tik va del baznycios negaliu apsispresti doh.gif Esam uzsirase dvejose, nes niekaip negaliu apsispresti, kita savaite kazkurioje atsauksiu blush2.gif Buvau siandien Kacergineje, apziureti koplycia, tai lyg ir viskas puiku, bet per daug ramu, man ten truksta triuksmo, surmulio, zmoniu biggrin.gif Nors parodziau nuotraukas savo mamai, vyrui, jiems patiko...Nors man gal labiau noretusi Vytauto baznycioje, man ji begalo grazi wub.gif Tai vat, tokia dilema pas mus smile.gif Tiesa, Vytauto baznycios klebonas liepe praeit kursus, nes musu santuoka tik civiline blush2.gif kitaip nekristys.
Atsakyti
QUOTE(Teira @ 2009 04 03, 21:27)
Mes tai svesim pas senelius sodyboje smile.gif Tik va del baznycios negaliu apsispresti  doh.gif Esam uzsirase dvejose, nes niekaip negaliu apsispresti, kita savaite kazkurioje atsauksiu blush2.gif Buvau siandien Kacergineje, apziureti koplycia, tai lyg ir viskas puiku, bet per daug ramu, man ten truksta triuksmo, surmulio, zmoniu biggrin.gif Nors parodziau nuotraukas savo mamai, vyrui, jiems patiko...Nors man gal labiau noretusi Vytauto baznycioje, man ji begalo grazi wub.gif Tai vat, tokia dilema pas mus smile.gif Tiesa, Vytauto baznycios klebonas liepe praeit kursus, nes musu santuoka tik civiline blush2.gif kitaip nekristys.

eisit i Vytauto,turesit praeiti dar ir kursus,jei i Kacergine, nereikes jokiu kursu biggrin.gif Nuspresti neturetu buti sunku ax.gif
Atsakyti
sirdeles pirmiau nesupratau kas cia per visas temukes krikstynu prirase, ilindau i darbelius ogi ziuriu cia zavinga . varda pasikeitei, tik nesuprantu kam g.gif , dabar kaiptik bus sunkiau tave susirast
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 04 05, 10:44)
sirdeles pirmiau nesupratau kas cia per visas temukes krikstynu prirase, ilindau i darbelius ogi ziuriu cia zavinga . varda pasikeitei, tik nesuprantu kam  g.gif , dabar kaiptik bus sunkiau tave susirast

mane ieskokit per e-pasta biggrin.gif Zavingos nebebus,bus tik sirdeles biggrin.gif Pasikeite tik nikai,o darbai,e-pastai,skype viskas islieka 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, planuotojos, buvau palikus Jus, bet dabar atšventėm gimtadienius tai vėl grįžtu pas jus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 01, 16:18)
Sveikos,
aš jau kuris laikas tyliai skaičiau Jūsų pokalbius. Nutarėme ir mes savo mažąjį berniuką pakrikštyti, aišku ne toks jau jis ir mažas, dauguma krikštysite dar lėliukus, o mano krikštynų dieną jau bus pilni 18 mėn. Tačiau, kadangi nesame labai jau propoguojantys katalikai, tiek kad pakrikštyti abu, nutarėme pradžioje su krikštynomis neskubėti. O dabar reikalas jau pribrendom, jau turime ir datą ir laiką. Krikštysimės Jėzaus Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje birželio pradžioje. Krikšto tėveliais pasirinkome vyro brolio šeimą. Jie labai tinka, nes ir susituokę bažnyčioje ir ten visus tuos "privalumus" bažnytinius turi. Šventės didelės nedarysime, nes krikšto tėvelių vaikeliui bus vos mėnuo, tai niekur toli nuo namų ir nevažiuosim. Suskaičiuoju apie 15 žmonių kurie galėtų dalyvauti, vaikučių bus 3-4. Dabar ieškau kur Kaune įsigyti popieriaus (man reikia kad lapais pardavinėtų, nes buvau radusi Office parduotuvėje labai gržios šampaninės spalvos, bet visas pokas kainuoja 35 lt, o man reikia daugiausiai 5 lapų) pakvietimams. Drabužėlį sūneliui neriu pati, prisiminimui kaip nerti pradėjau nuo kepuraitės, tai visai neblogai gavosi, jeigu atsiųstumėte fotki duomenis, įmesčiau parodyti. Taigi kol kas tiek...


Sveiki smile.gif
Mes tap pat planuojame krikstyti vaikuti Kristaus Prisikelimo baznycioje, tad norejau paklausti ar ten tikrai butini kursai su kriksto tevais???Nes tarkim jei jie kitame mieste gyvena, tai kebloka.... g.gif Ir dar idomu pries kiek laiko reikia tartis pas kuniga del kriksto?Nes planuoju birzelio 20 diena....

Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Rami temele, visos matyt labai uzsieme planuoja g.gif Mes pagaliau apsisprendeme, kad kristinsime Kacergines koplyteleje, atkalbejo mus nuo Vytauto baznycios smile.gif Tai vat tokios naujienos, siandien bandysim apvaziuot parduotuves, paziuret krikstynu rubeliu, jei niekas musu nesudomins, uzsisakysime lininius pas viena forumiete thumbup.gif O tada jau ismsimes visu kitu darbu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teira: 07 balandžio 2009 - 08:03
QUOTE(ligita33 @ 2009 04 03, 21:47)
gal galima moletu nuoroda?

http://www.countryside.lt/mindunai sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurpod @ 2009 04 07, 07:24)
Sveiki smile.gif
Mes tap pat planuojame krikstyti vaikuti Kristaus Prisikelimo baznycioje, tad norejau paklausti ar ten tikrai butini kursai su kriksto tevais???Nes tarkim jei jie kitame mieste gyvena, tai kebloka.... g.gif Ir dar idomu pries kiek laiko reikia tartis pas kuniga del kriksto?Nes planuoju birzelio 20 diena....



Manau, kad po Velyku pats metas eiti, ms irgi panuojam po Velyku kunigeli aplankyti, nes noretume krikstyti liepos 5 diena, bet kadangi cia tas ilgas savaitgalis tai reikes paderinti, nes vasara tai ir vestuviu ir krikstynu mets. O apie kursus tai nieko negirdejau, bet manau, kad kunigelis viska jums ir pasakys smile.gif
Atsakyti