Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(Vaidux @ 2009 03 30, 16:30)
Situacija Kaune del kainu (praeitos savaites naujienos:

Restoranas "GRALIS" - nuo 100 - 150 Lt zmogui;
Restoranas "Carlstonas" - nuo 100 - 150 Lt zmogui;
Restoranas "Europa" - nuo 120 Lt zmogui;
Restoranas "PORTOFINO" - nuo 140 Lt zmogui;
Viesbutis - restoranas "SFINKSAS" - nuo 100 Lt zmogui - labiausiai patiko interjeras, o ir kaina padori, bet musu datai jau jis uzimtas.
Kavine "Pas Pranciska" - nuo 85 Lt zmogui (esam cia ne karta svente: maistas skanus, salyte grazi, tik ta gal kur apacioj, tai tokia maziau erdvesne, nei ta kur virsuje)

Pas visus gerimu iskaiciuota labai maza dalis, tai gerimams reiketu dar papildomai numatyti biudzete.

o nesidomejot kokios kainos Prie svarstykliu blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 03 31, 10:41)
o nesidomejot kokios kainos Prie svarstykliu  blush2.gif ?



Nea sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidux: 31 kovo 2009 - 09:54
skristinute, ačiū už pasiūlymą, et mums močiutė numezgs suknytę, vakar nusipirkom siūlus tai jau ir pradės daruotis ta linkme mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei jau prakalbom apie restoranus Kaune, tai mums labai patiko Babilonas, jau kaip atsventem ten vestuves tai dabar visi musu baliai ten. Maistas puikus ir gerimai i kaina iskaiciuojami (vynas, alus) stipresniu galima atsinesti patiems ir siaip viskas labai lanksciai derinama. O ir pats restoranas zaliakalnyje, tai nereikia galvoti kaip namo paskui parsibelsti.
Tikrai neblogas variantas, tik dabartinem kainom kol kas dar nesidomejau blush2.gif
Atsakyti
o kas zinot apie vilniaus kainas? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, na dabar jau tvirtai atejau pas jus 4u.gif . Priestai su vyru tik aptarem data krikstynu, o dabar tikslei zinau diena valanda, o siandiena ir sutariau vieta kur bus pratesta si grazi vaiko svente wink.gif Siandiena sesiu daryti kvietimus, taip pat visacenariju bandysiu talpinti ant poperiaus lapo umn.gif
Atsakyti
SIŪLAU VISĄ KRIKŠTYNOMS SKIRTĄ KOMPLEKTĄ ŠTAI TOKĮ UŽ PUIKIĄ
KAINĄ, TAM KAD JŪSŲ ŠVENTĖ BŪTŲ RYŠKI IR NEPAKARTOJAMA, ĮSIMINTINA IR ŽAISMINGA
Atsakyti
Sveikos,
aš jau kuris laikas tyliai skaičiau Jūsų pokalbius. Nutarėme ir mes savo mažąjį berniuką pakrikštyti, aišku ne toks jau jis ir mažas, dauguma krikštysite dar lėliukus, o mano krikštynų dieną jau bus pilni 18 mėn. Tačiau, kadangi nesame labai jau propoguojantys katalikai, tiek kad pakrikštyti abu, nutarėme pradžioje su krikštynomis neskubėti. O dabar reikalas jau pribrendom, jau turime ir datą ir laiką. Krikštysimės Jėzaus Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje birželio pradžioje. Krikšto tėveliais pasirinkome vyro brolio šeimą. Jie labai tinka, nes ir susituokę bažnyčioje ir ten visus tuos "privalumus" bažnytinius turi. Šventės didelės nedarysime, nes krikšto tėvelių vaikeliui bus vos mėnuo, tai niekur toli nuo namų ir nevažiuosim. Suskaičiuoju apie 15 žmonių kurie galėtų dalyvauti, vaikučių bus 3-4. Dabar ieškau kur Kaune įsigyti popieriaus (man reikia kad lapais pardavinėtų, nes buvau radusi Office parduotuvėje labai gržios šampaninės spalvos, bet visas pokas kainuoja 35 lt, o man reikia daugiausiai 5 lapų) pakvietimams. Drabužėlį sūneliui neriu pati, prisiminimui kaip nerti pradėjau nuo kepuraitės, tai visai neblogai gavosi, jeigu atsiųstumėte fotki duomenis, įmesčiau parodyti. Taigi kol kas tiek...
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 01, 15:18)
Sveikos,
aš jau kuris laikas tyliai skaičiau Jūsų pokalbius. Nutarėme ir mes savo mažąjį berniuką pakrikštyti, aišku ne toks jau jis ir mažas, dauguma krikštysite dar lėliukus, o mano krikštynų dieną jau bus pilni 18 mėn. Tačiau, kadangi nesame labai jau propoguojantys katalikai, tiek kad pakrikštyti abu, nutarėme pradžioje su krikštynomis neskubėti. O dabar reikalas jau pribrendom, jau turime ir datą ir laiką. Krikštysimės Jėzaus Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje birželio pradžioje. Krikšto tėveliais pasirinkome vyro brolio šeimą. Jie labai tinka, nes ir susituokę bažnyčioje ir ten visus tuos "privalumus" bažnytinius turi. Šventės didelės nedarysime, nes krikšto tėvelių vaikeliui bus vos mėnuo, tai niekur toli nuo namų ir nevažiuosim. Suskaičiuoju apie 15 žmonių kurie galėtų dalyvauti, vaikučių bus 3-4. Dabar ieškau kur Kaune įsigyti popieriaus (man reikia kad lapais pardavinėtų, nes buvau radusi Office parduotuvėje labai gržios šampaninės spalvos, bet visas pokas kainuoja 35 lt, o man reikia daugiausiai 5 lapų) pakvietimams. Drabužėlį sūneliui neriu pati, prisiminimui kaip nerti pradėjau nuo kepuraitės, tai visai neblogai gavosi, jeigu atsiųstumėte fotki duomenis, įmesčiau parodyti. Taigi kol kas tiek...



pora puslapiu atgal buvo nurodyta popieriaus parduotuve Kauno senamiestyje prie Silo paruotuves, pati dar ten nebuvau, todel tiksliau nelabai galiu ka ir pasakyti.
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal parasytumet kiek trunka apytiksliai kriksatas baznycioje, taip reikia viska susiderinti, todel prasau pasidalinkit ziniomis.Aciu. Tiesa krikstinsim viena vaikeli, penktadienis bus.
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 04 01, 16:18)
Dabar ieškau kur Kaune įsigyti popieriaus (man reikia kad lapais pardavinėtų, nes buvau radusi Office parduotuvėje labai gržios šampaninės spalvos, bet visas pokas kainuoja 35 lt, o man reikia daugiausiai 5 lapų) pakvietimams. Drabužėlį sūneliui neriu pati, prisiminimui kaip nerti pradėjau nuo kepuraitės, tai visai neblogai gavosi, jeigu atsiųstumėte fotki duomenis, įmesčiau parodyti. Taigi kol kas tiek...

kaip Rose rase yra senamiesti pop parde, ten ir uzsisakyt manau gali. Musu imone, kuri spausdina ten pirkdavo. pati irgi ieksosiu ten ko grazaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bertaxxx @ 2009 04 01, 20:56)
Sveikos mamytes, gal parasytumet kiek trunka apytiksliai kriksatas baznycioje, taip reikia viska susiderinti, todel prasau pasidalinkit ziniomis.Aciu. Tiesa krikstinsim viena vaikeli, penktadienis bus.

o čia priklauso nuo kunigo... ar kartu su mišiom, ar atskirai ir t.t.
Atsakyti