Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(agnek @ 2009 03 29, 19:17)
Laba, jei kam reikia laikraštuko, padarau šią savaitę su 50proc. nuolaida  thumbup.gif  . Kreiptis į AŽ.

krize? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 03 20, 10:29)
wub.gif gal ir aš tokios norėčiau. Jei ką ar galėsiu pasiskolinti idėją ax.gif



tai zinoma kad galima jei netiuri kas tokia padarytu galiu pasiulyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2009 03 27, 13:19)
Sveikos smile.gif
ir mes jungiames prie krikstynu planavimo, svesim Birzelio 27d. kartu su 1 metuku gimtadieniu smile.gif jau susitarem su kunigu, uzsakem restorana, jau pradejau supirkineti visiems dovanas pamazu, ideju cia prisirinkau  thumbup.gif  va jau turiu dovaneles kriksto teveliams, imetu nuotrauka
user posted image
kvietimams atvirutes nusipirkau Pegaso knygyne ir uzrasem teksta i vidu  ax.gif  dar pasidarysim isakymus kriksto teveliams, keleta zaidimu, planuoju uzsakineti filmuka is nuotraukyciu per pacias krikstynas pasiziureti
toks klausimas, kur Vilniuje galima nusipirkti graziu kriksto zvakiu?


o kur toki grozi galima uzsisakyti? kokia kaina? g.gif
Musu irgi kirkstynos mazosios birzelio 27 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(P-e-r-l-i-u-k-e @ 2009 03 29, 21:54)
o kur toki grozi galima uzsisakyti? kokia kaina?  g.gif
Musu irgi kirkstynos mazosios birzelio 27  mirksiukas.gif


turbūt UAB URTĖ iš Šiaulių www.urtestekstile.lt (jei tiksliai pamenu)
Atsakyti
QUOTE(vilmūska @ 2009 03 28, 16:54)
laba, susidomėjau šia tema, nes laukia ne visai tradicinės krikštynos. Mano busimam krikštasuniui jau 23metai. norėčiau gauti patarimų. Nieko internete neradau apie suaugusio žmogaus krikštynas. Kaip turi atrodyti krikšto rūbas?

aš savo sūnų krikštyja 10 metų kartu su dukryte, tai jis buvo su kostiumu, o tas krikšto drabužis tada dedasi ant rankos arna ant peties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiniuke @ 2009 03 09, 15:30)
Na jo pas mane kriksto mama buvo super nuo dovaneliu sveciams ir ivairiu zaidimu, akciju atrakciju 4u.gif ....



Labukas,

gal gali papasakoti kaip ir ka krikstamote dare, kad taip patiko? 4u.gif Su MB esame pakviesti geguzės mėnesiuką būti krikštatėviais labai mielai mergytei 1 metukų laiko. Niekad neesu buvus krikštamote, nežinau nuo ko pradėti ir kokios mano pareigos šventės organizavime. Gal galite patarti?
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2009 03 30, 09:42)
Labukas,

gal gali papasakoti kaip ir ka krikstamote dare, kad taip patiko? 4u.gif  Su MB esame pakviesti geguzės mėnesiuką būti krikštatėviais labai mielai mergytei 1 metukų laiko. Niekad neesu buvus krikštamote, nežinau nuo ko pradėti ir kokios mano pareigos šventės organizavime. Gal galite patarti?


Paieškokite temelėse "Krikštynų scenarijus".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 30 kovo 2009 - 10:27
QUOTE(Onelė @ 2009 03 30, 10:23)



Aciukas, bet man atidaro tik pagrindini puslapi siose nuorodose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2009 03 30, 11:26)
Aciukas, bet man atidaro tik pagrindini puslapi siose nuorodose  blush2.gif

turbūt nė vienai čia neatidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 03 30, 12:01)
turbūt nė vienai čia neatidaro  mirksiukas.gif


na ir sitoj temutej yra daug geru patarimu,... tesiog nereikia tingeti , truputuka perversti keleta psl atgal.
ir va CIA SI TA RASIT
o iejus per google, tai ismeta daug ivairiu nuoroda, is kuriu didzioji dauguma veda i SM foruma mirksiukas.gif
ir cia viena kita ideja yra cia
niu zodziu tik gerai "pasiknist" po interneta tereiia ir visa ko cia rasit mirksiukas.gif tereikia tik atsirinkti, kas tinka ir patinka jums
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 03 30, 12:01)
turbūt nė vienai čia neatidaro  mirksiukas.gif

verysad.gif Nežinau, kodėl čia taip gaunasi... Kažkodėl dubliuojasi puslapiai... Mergytės, kam reikia scenarijų, juos rasite paspaudusios Ligitos 33 nuorodėlę. Tik teks truputį daugiau pasiskaitinėti, bet darbas vertas rezultatų. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 29, 13:47)
o sakykit kokios dabar vidutines kainos kavineje vienam zmogui svest krikstynas? g.gif kai dabar krize tai net nenutuokiu ant kiek kaina pakilus... g.gif



Situacija Kaune del kainu (praeitos savaites naujienos:

Restoranas "GRALIS" - nuo 100 - 150 Lt zmogui;
Restoranas "Carlstonas" - nuo 100 - 150 Lt zmogui;
Restoranas "Europa" - nuo 120 Lt zmogui;
Restoranas "PORTOFINO" - nuo 140 Lt zmogui;
Viesbutis - restoranas "SFINKSAS" - nuo 100 Lt zmogui - labiausiai patiko interjeras, o ir kaina padori, bet musu datai jau jis uzimtas.
Kavine "Pas Pranciska" - nuo 85 Lt zmogui (esam cia ne karta svente: maistas skanus, salyte grazi, tik ta gal kur apacioj, tai tokia maziau erdvesne, nei ta kur virsuje)

Pas visus gerimu iskaiciuota labai maza dalis, tai gerimams reiketu dar papildomai numatyti biudzete.
Atsakyti