Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(Onelė @ 2009 03 28, 00:29)
bigsmile.gif Atsakymą jau radau kitoje temelėje ("Dovanėlė krikšto tėvams"): pigesnių rankšluostukų  kaina 21.50 Lt  (jie plonesni, 550 gr/m)
Storesni 42,90 Lt (600 gr/m). Šie neva prabangiau atrodo. Siuvinėjimas 10-15 lt.  Krikštynom turi įvairių gražių paveiksliukų.
Dar yra ir mažesnio išmatavimo rankšluoscių, bet kainų nežinau.  cool.gif


uz siuos du as sumokejau 72 Lt, jie turi ivairiu, as pasiskambinau ir susitariau kaip ir ko noreciau, tiesa, prasiau baltu, bet atveze tokius smelio spalvos, bet man patiko ir tokie smile.gif uzrasa galima deti koki nori, spalvas irgi galima rinktis ir piesinuku pasirinkimas yra, patys ranksluosciai yra storesni ir plonesni, ivairaus dydzio, mes dareme vonios ranksluoscius, siaip i pacia URTE pasiskambinus ten moteriske maloniai viska patars mirksiukas.gif
Papildyta:
del storumo, man telefonu atsiliepusi moteriske patare imti plonesnius ir labai gerai padariau nes tikrai normalus ranksluosciai, o tie storesni, kaip ji aiskino, tokie labai pukuoti, cia kaip kam patinka smile.gif
Atsakyti
laba, susidomėjau šia tema, nes laukia ne visai tradicinės krikštynos. Mano busimam krikštasuniui jau 23metai. norėčiau gauti patarimų. Nieko internete neradau apie suaugusio žmogaus krikštynas. Kaip turi atrodyti krikšto rūbas?
Atsakyti
QUOTE(vilmūska @ 2009 03 28, 17:54)
laba, susidomėjau šia tema, nes laukia ne visai tradicinės krikštynos. Mano busimam krikštasuniui jau 23metai. norėčiau gauti patarimų. Nieko internete neradau apie suaugusio žmogaus krikštynas. Kaip turi atrodyti krikšto rūbas?

g.gif Va čia tai problema... Įdomu, kaip atrodytų 23 m. vaikinas su krikšto skraiste... Bet gal mūsų auksarankės mamytės ką nors originalaus galėtų pasiūlyti... schmoll.gif
Pamėginkite užklausti temelėje "Auksarankių kurti rūbeliai krikštynoms" thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 28 kovo 2009 - 18:22
QUOTE(vilmūska @ 2009 03 28, 16:54)
laba, susidomėjau šia tema, nes laukia ne visai tradicinės krikštynos. Mano busimam krikštasuniui jau 23metai. norėčiau gauti patarimų. Nieko internete neradau apie suaugusio žmogaus krikštynas. Kaip turi atrodyti krikšto rūbas?

Siūlyčiau pirkti kostiumą mirksiukas.gif
Atsakyti
gal jau ir pasikartosiu...bet kai as cia renkuosi idejas, tai nemaciau tokio dalyko, tai idedu mirksiukas.gif gal kam prisireiks mirksiukas.gif
10 įsakymų tėvams. Krikštynų proga šiuos įsakymus turėtų rašyti krikštatėviai į sveikinimų knygutę vaikui, kurį krikštija.
DEŠIMT (jūsų vaiko vardas) ĮSAKYMŲ TĖVAMS:
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs su mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip pat reikia "atostogų" be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.

Laiškas tėveliams, sesutei, broliukui, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta.Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviesta, širdimi ir sąžine palaiminta, Jūsų raukšlėm išsaugota, šypsena pakylėta... Auginkit mane! Auginkit mane tokią, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingą auginkit. Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu. O jei neužaugsiu - auginkit dar kartą.


Papildyta:
ČIA rasite keleta graziu sveikinimo zodziu mirksiukas.gif
Atsakyti
o sakykit kokios dabar vidutines kainos kavineje vienam zmogui svest krikstynas? g.gif kai dabar krize tai net nenutuokiu ant kiek kaina pakilus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 29, 13:47)
o sakykit kokios dabar vidutines kainos kavineje vienam zmogui svest krikstynas? g.gif kai dabar krize tai net nenutuokiu ant kiek kaina pakilus... g.gif


neisivaizduoju, kiek didmiestyje, bet tokiam kaime, kaip Brzai, tai vienam zmogui ima kaip ir ne krizes laikais 60 lt uz maista, salikes nuoma 1500 lt, dar isnuomoja tokia sodyba, kur yra salike, kambariai miegojimui (ne labai geri, nes sustatyta po daug ovu i veina kamb), tai sodybos nuoma 2500 lt... jokios krizes jie nejaucia... zmones vsitiek sventes svencia
Atsakyti
na mes pvz vilniuje ir manem kad kokiam pvz BELMONTE kainos bus baisiai uzkeltos, bet nieko panasaus. me4s uzsisakem pvz lauko kavinei apskrita stala, nes krikstynos liepos 18, bus silta. tai karstu patekalu kainos vidutyniskai 22 lt. tai taip apskaiciavau, 15 zmoniu su karstais patekalais, kava, ledais ,alum, vynu, uzkandziais iseis apie 500 lt. manau kad nera labai daug
Atsakyti
kai krikstinom pirma dukryte 2003 metais, uzsakem 'berneliuose' salyte kaune senamiesty. Su visais patiekalais ir gerimais sumokejom apie 700lt, buvo apie 15 zmoniu. Dziaugiausi tokia kaina, dabar dar nieko neuzsisakem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 29, 14:47)
o sakykit kokios dabar vidutines kainos kavineje vienam zmogui svest krikstynas? g.gif kai dabar krize tai net nenutuokiu ant kiek kaina pakilus... g.gif

kiek girdėjau tai krizė neegzistuoja kaip buvo pakeltos taip liko ypač jei nori restorano tipo tai be 100-180 žmogui neišsisuksi
Atsakyti
isivaizdavau kad brangiau bus... smile.gif pas mus bus 18 zmoniu...tai darau jau islaidu sarasiuka nes kadangi krikstynos dvigubos tai puse saskaitos sesei nusiusiu biggrin.gif
Atsakyti
Laba, jei kam reikia laikraštuko, padarau šią savaitę su 50proc. nuolaida thumbup.gif . Kreiptis į AŽ.
Atsakyti