Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(Emmy @ 2009 03 25, 22:56)
o man va ką parašė (dėl siuntimo į Vilnių):
Laba diena,

siuntimas i Vilniu kainuoja 12 Lt, zvake krikstynoms - 5,99Lt, plius 1,50Lt uz vardo uzrasyma.
Perkant musu parduotuveje, kainos tokios pacios, o ant issirinktos zvakes varda uzrasome per 10-15 min.
+ dar skystį reikia pirkti kad helis neišeitų tai dar +60 lt minimaliai (be siuntimo).  be jo laikosi helis apie 8 valandas.... vėliau rasit balionus ant žemės...

Nieko sau blink.gif ko cia jie mane suignoravo taip???I koki e-pasta raset??
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 03 26, 13:50)
thumbup.gif šaunuolė, vis vienas pliusiukas prie darbų sąrašo
dėl helio balionų, man atrodo kad paprasčiau ir pigiau bus šventės ryte nulėkti ir nusipirkti g.gif


Balionai tai grazu... bet nera is pigiuju variantu praskaidrint svente..
As prie tu taupanciu busiu, tai gal kokius laivelius geriau islankstysiu blush2.gif

Beje, mes vestuvems leidom helio balionus su ugnelem - nakti vaizdas buvo superinis wub.gif , visi aikciojo.. net geriau negu fejerverkai thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Migeil,2009 03 26, 13:58]

Kaune pirkt yra senamiesti, prie silo (einant link senamieccio) popieriaus parde, ten visokiu dlaykeliu rasi mirksiukas.gif


aciu, zinau ta parde butinai apsilankysiu thumbup.gif Siandien skambinau i Balionu centra, tai jie turi pigesniu balioneliu su heliu ir labai lanksciai su kiekiu, spalvom, uzrasais ir panasiai. Dar labai apsviete visokiu zibintu klausimais, taip draugiskai, be jokiu tikslu parduoti kuo daugiau ir kuo brangiau thumbup.gif thumbup.gif Labai gera ispudi paliko is ten ir uzsakinesiu pries svente. Tiesa, jie priima is anksto uzsakymus ir savaitgaliais nedirba tai balionus ir visa kita reikia atsiimti penktadieni.
Atsakyti
Mes vestuvems tai is DEKOBALIO uzsakinejom balionus, atveze i vieta!! Ir dar atkreipkit demesi,kurios uzsakinetu kartais su deganciom ugnelem, kad kitos imones labai trumpas virtuves prie balionu palieka ir uzdejus tas ugneles - jos nespeja sudegt ir baliona susprogdina... Dar girdejau bajeriu,kad nepadaro ugnelems uzrisimu, tipo kaip norit taip ir prisikabinkit doh.gif
Atsakyti
Sveikos, visos besiruosiancios krikstynoms mamytes, 4u.gif
gal ir as jums kazkiek pagelbesiu ax.gif : mezgu originalius, stilingus kriksto rubelius.
user posted image

Ideju kaip papuosti Jusu vaikuti turiu daug mirksiukas.gif , jei ka sudomins kreipkites i az ar el. pastu kuri rasite cia: http://public.fotki....yn-drabuliai-m/ taip pat cia rasite ir daugiau nuotraukyciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=ROSE,2009 03 26, 16:19]
Siandien skambinau i Balionu centra, tai jie turi pigesniu balioneliu su heliu ir labai lanksciai su kiekiu, spalvom, uzrasais ir panasiai. Dar labai apsviete visokiu zibintu klausimais, taip draugiskai, be jokiu tikslu parduoti kuo daugiau ir kuo brangiau thumbup.gif thumbup.gif Labai gera ispudi paliko is ten ir uzsakinesiu pries svente.
sunglasses2.gif O gal galima konkrečiau sužinoti, kiek ten kainuoja pigesni balionėliai ir žibintai? mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Blue_rose,2009 03 26, 12:32]
Pasigirsiu,kad jau turim issirinke krikstynoms diena ir jau uzsakiau fotografe clap.gif
DAbar reikia toliau planuot svente.. ax.gif
[/quote]

prašom pasisakyt kokią išsirinkot fotografę ax.gif

[quote=Atigiliux,2009 03 26, 17:05]
Nieko sau blink.gif ko cia jie mane suignoravo taip???I koki e-pasta raset??
[/quote]

jakelis@takas.lt
[quote=ROSE,2009 03 26, 17:19]
[quote=Migeil,2009 03 26, 13:58]

Kaune pirkt yra senamiesti, prie silo (einant link senamieccio) popieriaus parde, ten visokiu dlaykeliu rasi mirksiukas.gif
aciu, zinau ta parde butinai apsilankysiu thumbup.gif Siandien skambinau i Balionu centra, tai jie turi pigesniu balioneliu su heliu ir labai lanksciai su kiekiu, spalvom, uzrasais ir panasiai. Dar labai apsviete visokiu zibintu klausimais, taip draugiskai, be jokiu tikslu parduoti kuo daugiau ir kuo brangiau thumbup.gif thumbup.gif Labai gera ispudi paliko is ten ir uzsakinesiu pries svente. Tiesa, jie priima is anksto uzsakymus ir savaitgaliais nedirba tai balionus ir visa kita reikia atsiimti penktadieni.
[/quote]
Aš šiandien išmaišiau Kauną ax.gif BALIONŲ CENTRAS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super vyrukas buvo mum ir vežimus užnešė ir balionus atrinko thumbup.gif nusipirkau balionų 100 vnt po 29 Lt kreminių ir ružavų, tada prigriebiau skysčio helio balionams thumbup.gif sakė jo net 500 vnt gali užtekt daug pilt nereikia. 500 ml thumbup.gif ir pigu ir viską gavau thumbup.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 26 kovo 2009 - 18:32
Laba diena,noreciau paprasyti pagalbos,niekur nerandu isakymu parasytu lenkiskai,kazkada buvau radusi bet dabar jau neberandu nors perziurejau temas.Mat kriksto mama bus lenke,tai nezinau kaip parasyti teisingai kriksto mamos pasizadejimus kriksto sunui,jei galetu mamyte zinanti kalba isversti ir parasyti zodzius lenku kalba,buciau dekinga,be to gal ir kitom mamytem kada praverstu.Aciu uz pagalba...
Atsakyti
Mes issirinkom PhotoStory.lt
Atsakyti
dar buvau žvakių fabrikėlyje Savanorių pr. 206 www.candles.lt tai nupirkau žvakes dekorui 3,89 lt ir krikštui su vardu 5,99+1,50 lt


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 26 kovo 2009 - 21:00
Emmy va cia mintis del dekoro.. kazkaip nebuvau pagalvojus, manau reiktu tokios bent vienos namie prisiminimui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2009 03 26, 19:54)
Mes issirinkom PhotoStory.lt

O kokios ten kainos? mirksiukas.gif
Atsakyti