Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(-zuvedra- @ 2009 03 21, 12:40)
lyg vienas lapas 1.7 spalvotas.

Papildyta:

bijau pameluoti, zvake rupinasi kriksto mama tai ji man pasakojo apie tas zvakes, bet adresa neklausiau tikslaus, manau nete turetu buti.

yra gi nuorodose mirksiukas.gif www.candles.lt
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 03 21, 15:12)
yra gi nuorodose  mirksiukas.gif  www.candles.lt


aciu uz nuoroda
Atsakyti
O kaip ten su tomis žvakėmis? Ar atlieka individualius užsakymus, ar siunčia į kitus miestus? Nes mačiau kad kauniečiai jie. Gal kas domėjosi?
Ačiū už info..
Atsakyti
Sveikos krikstynu planuotojos 4u.gif

gal kuri matet kokioje popieriaus krautuveleje ar kur knygyne, mazu vokeliu, geriau butu spalvotu, be atviruku.

Aciu ir sekmes planavime 4u.gif
Atsakyti
labutes 4u.gif
labai noreciau krikstynoms balionu, kad i virsu kiltu...bet kiek zinau, tai jie pildomi helio dujomis...o is kur man ju gaut?
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 03 20, 20:15)
o zvake noriu uzsisakyti savanoriu g.kaune. ten padaro su vardu ir data  ax.gif

ogo, kokia puiki idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 03 22, 14:14)
labutes  4u.gif
labai noreciau krikstynoms balionu, kad i virsu kiltu...bet kiek zinau, tai jie pildomi helio dujomis...o is kur man ju gaut?

yra kiekvienoje balionu parduotuveje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 22, 15:14)
yra kiekvienoje balionu parduotuveje mirksiukas.gif

bigsmile.gif Jeigu pirkti daug balionų toje parduotuvėje, tai brangiai gausis. Emmy šioje temoje rašė, kad galima išsinuomoti helio dujų aparatą. Ir dar: šiame forume kažkuri mamytė siūlė nupirkti vieną balioną, pripūstą helio, o kitus paprastus. Juos visus surišti ir paleisti. Sakė, kad iškyla. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 03 22, 14:14)
labutes  4u.gif
labai noreciau krikstynoms balionu, kad i virsu kiltu...bet kiek zinau, tai jie pildomi helio dujomis...o is kur man ju gaut?



Labas,

As jau siandien apie tai galvojau. tik dar iki galo nesugalvojau, ar cia mums is siauliu teks veztis, bet kad daug irgi neatsivesi. dar paziuresim.
Atsakyti
QUOTE(plienine_magnolija @ 2009 03 22, 17:39)
Labas,

As jau siandien apie tai galvojau. tik dar iki galo nesugalvojau, ar cia mums is siauliu teks veztis, bet kad daug irgi neatsivesi. dar paziuresim.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes, as ir buvau akropolio baliunu pardei.paprastas balionelis pripildytas helio 5. o sventiskas, grazesnis 8 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 03 22, 18:19)
sveikutes, as ir buvau akropolio baliunu pardei.paprastas balionelis pripildytas helio 5. o sventiskas, grazesnis 8  blink.gif


nu cia nesamone visiska pirkt papuosimui jau pripustus balionus doh.gif ir kaip man juos parsivezt? gal krovinine masina uzsisakyt??? beto, kiek zinau, kad geriausiai ji kabo pirmaja diena...
Atsakyti