Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

manau kad galima ir rausvą. mes tai parsivežėm iš Jeruzalės žvakę tai su ja ir krikštysim mažylę, o jinai irgi yra su raudonu užrašu
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 03 20, 11:29)
wub.gif gal ir aš tokios norėčiau. Jei ką ar galėsiu pasiskolinti idėją ax.gif

tu bandyk savo vyro klausit, juk jis turėtų kažkiek žinoti papročius. o šiaip tai viskas labai liuksiškai sugalvota 4u.gif

aš galvoju ką krikšto tėvams padovanoti. Visai patiko ta idėja apie siuvinėtus rankšluosčius su įsakymais

tai kad mes i jaunesniu teveliu ir jis toks pas mane kad nieko nezino... ax.gif nelabai jam ten rupi tie paprociai... blush2.gif o kur galima nusipirkti grazia zvake krikstynoms vilniuje? g.gif ziurejau baznycioje ten toks kioskelis yra nu tai nieko tokio bet noreciau ko nors grazesnio... ax.gif gal per velykas reiks paziuret prie baznyciu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 20, 16:07)
tai kad mes i jaunesniu teveliu ir jis toks pas mane kad nieko nezino... ax.gif  nelabai jam ten rupi tie paprociai... blush2.gif o kur galima nusipirkti grazia zvake krikstynoms vilniuje? g.gif ziurejau baznycioje ten toks kioskelis yra nu tai nieko tokio bet noreciau ko nors grazesnio... ax.gif gal per velykas reiks paziuret prie baznyciu? g.gif


o kam reikia kazkokios ypatingos/grazios zvakes??? padaryk ispudinga papuosima zvakei ir bus super thumbup.gif nors aisku grazi zvake irgi grazuū, bet jei zadi deti tai zvakei "sijonuka" tai kazi ar besimatys tos zvakes grozis g.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

gal kuri mamyte is Kauno zada uzsisakyti zvake is www.muminukas.lt? galetume koperuotis tai pigiau siuntimas atsieitu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 03 20, 18:03)
o kam reikia kazkokios ypatingos/grazios zvakes??? padaryk ispudinga papuosima zvakei ir bus super  thumbup.gif nors aisku grazi zvake irgi grazuū, bet jei zadi deti tai zvakei "sijonuka" tai kazi ar besimatys tos zvakes grozis  g.gif

as butent noriu ypatingos grazios zvakes...man paprastos zvakes papuostos sijonukais nera grazu.... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
O gal žinot kur kokiškai atspausdintų Vilniuj tuos laikraštukus, saldainių popierėlius, nes SM tik maketuoja ir atsiunčia failus. ??? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atigiliux @ 2009 03 20, 18:38)
Sveikos,
O gal žinot kur kokiškai atspausdintų Vilniuj tuos laikraštukus, saldainių popierėlius, nes SM tik maketuoja ir atsiunčia failus. ??? g.gif  g.gif  g.gif

pabandyk copy1 atsispausddinti arba gal kas is pazitamu pas tave turi spalvota printeri...
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 20, 18:29)
pabandyk copy1 atsispausddinti arba gal kas is pazitamu pas tave turi spalvota printeri...

as ir o copy1 leksiu atsispauzdinti, tik bisky brangokai gausis.
o zvake noriu uzsisakyti savanoriu g.kaune. ten padaro su vardu ir data ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 03 20, 21:15)
as ir o copy1 leksiu atsispauzdinti, tik bisky brangokai gausis.
o zvake noriu uzsisakyti savanoriu g.kaune. ten padaro su vardu ir data  ax.gif

o kode; brangokai? g.gif kokios ten kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 03 20, 21:15)
as ir o copy1 leksiu atsispauzdinti, tik bisky brangokai gausis.
o zvake noriu uzsisakyti savanoriu g.kaune. ten padaro su vardu ir data  ax.gif

GERA IDEJA thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 03 20, 21:15)
as ir o copy1 leksiu atsispauzdinti, tik bisky brangokai gausis.
o zvake noriu uzsisakyti savanoriu g.kaune. ten padaro su vardu ir data  ax.gif

g.gif O kurioje vietoje jas gamina? Gal "Žvakių fabrike", ten, kur anksčiau buvo naktinis klubas "Laukinis arklys"? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 20, 20:55)
o kode; brangokai? g.gif kokios ten kainos? g.gif

lyg vienas lapas 1.7 spalvotas.

Papildyta:
QUOTE(Onelė @ 2009 03 20, 23:26)
g.gif O kurioje vietoje jas gamina? Gal "Žvakių fabrike", ten, kur anksčiau buvo naktinis klubas "Laukinis arklys"?  ax.gif

bijau pameluoti, zvake rupinasi kriksto mama tai ji man pasakojo apie tas zvakes, bet adresa neklausiau tikslaus, manau nete turetu buti.
Atsakyti