Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(ligita33 @ 2009 03 19, 14:56)
labutes  4u.gif
BEJE, SIOKS TOKS PATAISYMAS:
13. Dovanos
Pinigėliai sidabriniai - Kaune bazėje sendaikčių parduotuvėje.
Siuvinėti rankšluoščiai UAB URTĖ Šiauliai

dėkui už pataisymą aciuks.gif
Atsakyti
Gal kuriai pravers, aš į kvietimą įrašysiu eilėraštuką:

Mažas vaikeli, miegoki ramiai
Krikšto žvakutė Tau švies taip gražiai.
Tau angeliukas sapnelį atsiųs,
Krikšto tėveliai lopšinę niūniuos.

Šią didžią dieną rūbeliais baltais
Tu pasipuošus lyg vyšnių žiedais.
Džiaugsis tėveliai, sveikins seneliai,
Maža VARDAS jau Dievo dukrytė.


O po eilėraštuku kvietimo tekstas.

ax.gif
Atsakyti
asedita wub.gif labai graži suknytė. aš modeliuką kol kas dar renkuos
Atsakyti
sveikos mamytes. na ir mes jau po biski ruosiames krikstinom liepos 18. planuojam kukliai atsvest, uzsakem fotografa ir lauko kavinej Belmonte staliuka. planuoju daryt pakvetimus, gal kurios mamytes paslaugomis pasinauduosiu. kriksto teveliams jau nupirkau dovaneles, bet negaliu sakyt kolkaska, gali kriksto mama cia lankytis rolleyes.gif .o suknele tai uzprasiau drauges gal numegstuuser posted image
Atsakyti
sveikutes mes ir ruosiames krikstynom . jas zadam daryti rugpjucio men . ax.gif svente bus kukli apie 10-12 zmoniu . suknute bus nerta va stai tokia taip pat ruzava tongue.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 03 19, 16:54)
sveikos mamytes. na ir mes jau po biski ruosiames krikstinom liepos 18. planuojam kukliai atsvest, uzsakem fotografa ir lauko kavinej Belmonte staliuka. planuoju daryt pakvetimus, gal kurios mamytes paslaugomis pasinauduosiu. kriksto teveliams jau nupirkau dovaneles, bet negaliu sakyt kolkaska, gali kriksto mama cia lankytis  rolleyes.gif .o suknele tai uzprasiau drauges gal numegstuuser posted image


laaaabai grazi suknyte wub.gif tikrai kokiu graziu rubiuku mergaitems yra... bet va berniukams tai nera is ko pasirinkti schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos 4u.gif
Turbut dabar pats ikarstis krikstynu planavimo...
As dar nenustaciau savo pipiro krikstynu datos, nes musu kriksto mamos suneliui dar tik 3 savaites rolleyes.gif , bet jau sukinejuosi ieskodama ko nors grazaus ax.gifO jau mergaitisku apdaru kiek graziu wub.gif
Atsakyti
o mes savo suneli krikstysim liepos 25d.bus 18 zmoniu.ir kas kebliausia tai bus dvigubos krikstynos doh.gif suku galva kaip cia ka paruosus kad visiems butu smagu.. g.gif na dar ir del to galvele reikia pasukti kad vyro gimine lenkai o mano lietuviai doh.gif na zinot lenkai labai prietaringi ir jei kas bus ne taip tai paskui ir pletkins per visa gimine doh.gif antras angelelis kuri krikstysim tai bus mano sesers dukryte, mes su vyru busim krikstateviais...na tai vyro gimine nelabai ir pazista mano sese nes ji gyvena londone tai reiks kazka mastyt tokio su tais zaidimais ir dovanelem kad nieks neliktu nuskriaustas... doh.gif kol kas dovaneles sugalvojau tokias:
musu maziaus krikstateviams - issiuvineti ranksluosciai ir isakymai
mociutems - isdeginti sausteliai ir stiklainiai su manu kruopom ir cukrum kad kose skaniai nepamirstu isvirti
seneliui - muilo, kad anuka ir anuke ismokintu svaros ir pieno stiklini buteliuka ismarginta karvemis, kad anukai visada butu pagirdyti
proseneliams - albumeliai su anuko nuotraukomis ir graziais zodziais
kitai prosenelei - albumiukas su anuko ir kitas albumiukas su anukes nuotraukomis ir graziais zodziais
visiems sveciams lauktuviu padarysiu 'Dominyko' ir 'Lijanos' kriksto vardinius sokoladus ir laikrastuka
na o is kitos puses jau statuso krikstateviai krikstodukros mamai dovanosim isakymus ir angeliuka, o krikstadukrai auksine grandinele su auksiniu medaljonu ir kitoj pusej isgraviruosiu inicialus ir dar kol kas nezinau ar krikstynu data ar gimimo data ir svori su ugiu? g.gif na dar dviratuka jai dovanosim ir beabejo siusiu jai suknyte wub.gif
kol kas tiek smile.gif jei kas nors daugiau zinot apie lenku paprocius gal galetumet parasyt kad neliktu isizeidus vyrro puse nes jau jo mociute tikinti tai oi oi oi doh.gif
Atsakyti
Visos pradėjot rodyti, sukneles, tai ir aš parodysiu modeliuką kokį išsirinkau 6 mėn. pupai ax.gif

user posted image

Atsakyti
Donata87 - na ir apgalvota viskas iki smulkmenu, nezinau ka cia ir bepridurt.
Mes irgi galvojam apie liepos pabaiga, nes vyro 30-metis liepos 31, tai gal dubliuot visai nieko butu rolleyes.gif
LT - suknyte fantastiska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skristinute @ 2009 03 19, 16:09)
sveikutes  mes ir ruosiames krikstynom  . jas zadam daryti rugpjucio men . ax.gif  svente bus kukli apie 10-12 zmoniu  .  suknute bus nerta  va stai tokia taip pat ruzava


wub.gif gal ir aš tokios norėčiau. Jei ką ar galėsiu pasiskolinti idėją ax.gif
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 19, 16:55)
o mes savo suneli krikstysim liepos 25d.bus 18 zmoniu.

tu bandyk savo vyro klausit, juk jis turėtų kažkiek žinoti papročius. o šiaip tai viskas labai liuksiškai sugalvota 4u.gif

aš galvoju ką krikšto tėvams padovanoti. Visai patiko ta idėja apie siuvinėtus rankšluosčius su įsakymais
Atsakyti
Gal zinot kokios spalvos turi buti kriksto zvake? butinai balta ar gali buti ir kitokia? maciau labai faina rausva ax.gif
Atsakyti