Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas

QUOTE(Skiva @ 2009 03 18, 08:16)
Ziuriu kad to skrikstynos vo sne kaip vestuves  doh.gif Ar tikjrai tiek visko reikia????????????????  g.gif  g.gif  g.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif

Va va, aš ir kai pradėjau domėtis, tai apstulbau kiek visko reikia blink.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif ,ieskosiu balionu su uodegelem lotuliukas.gif .

Kvietimu as nedarysiu,nes dalyvaus tik seimos nariai(10zmoniu viso),kurie jau zino data ir t.t..Noriu pati papuosti namus,padaryti saldainiu popieriukus,dovanas seneliams,krikstotevams ir tiek :ax:Tiesa,mes turesim vienus kriksto tevelius dvynukems-kuo laaaaabai dziaugiames drinks_cheers.gif ,ir kriksto mamyte pareiske nora pati aprengti pupas wub.gif -tai man atkrinta laaaabai didelis rupestis rolleyes.gif .Man atrodo,kad taip ir turi buti palei tradicijas,kad kriksto tevai rengia vaikus,nes tai ju diena,ar ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrius78: 18 kovo 2009 - 08:27
QUOTE(Emmy @ 2009 03 15, 21:15)
Dabar papasakosiu ką sužinojau balionų šalyje - nuoma oro pūtimo aparato (balionams) 36 lt dienai, užstatas 400 lt. Yra nemažai nuotraukų albume, tikrai gerų idėjų, o priedų galima nusipirkt kitur, pvz juostelės turguje gėlių, lipnios juostos ale kilimams - senukuose. Tai va nusipirkau balionų sodybos išorės puošimui ryt darysiu reidą juostelių paieškom,duosiu žinią  4u.gif

bigsmile.gif Emmy, o kaip Jūs žadate puošti sodybos išorę? Gal kokių nuotraukėlių iš katalogų turite? Gerai būtų žvilgtelti ir mums. sunglasses2.gif
doh.gif Mamytės, kurioms reikia krikšto drabužėlių, ar matėte, kokį grožį kuria Viliutee ? http://public.fotki....iuteee/vaikams/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 18 kovo 2009 - 08:31
QUOTE(indrius78 @ 2009 03 18, 09:24)
Aciu merginos 4u.gif ,ieskosiu balionu su uodegelem lotuliukas.gif .

Kvietimu as nedarysiu,nes dalyvaus tik seimos nariai(10zmoniu viso),kurie jau zino data ir t.t..Noriu pati papuosti namus,padaryti saldainiu popieriukus,dovanas seneliams,krikstotevams ir tiek :ax:Tiesa,mes turesim vienus kriksto tevelius dvynukems-kuo laaaaabai dziaugiames drinks_cheers.gif ,ir kriksto mamyte pareiske nora pati aprengti pupas wub.gif -tai man atkrinta laaaabai didelis rupestis rolleyes.gif .Man atrodo,kad taip ir turi buti palei tradicijas,kad kriksto tevai rengia vaikus,nes tai ju diena,ar ne  g.gif

pas mane irgi krikstomama sake kad butinai tik ji aprengs mazuti o as rengsiu jos lelyte nes kaip minejau bus dvigubos krikstynos smile.gif sesuo krikstys mano maziu o mes su mb jos dukryte ta pacia diena biggrin.gif ir kadangi sesuo gyvena londone ir dar ten rupesteliu turi tai dviguba svente rupinsiuos as... doh.gif nors dar tolokai iki liepos men bet po truputi jau supirkineju dovaneles ir semiuosi ideju thumbup.gif pas viena mamyte kuri nuostabiai degina darbelius uzsakiau degintus saukstelius mociutems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 03 18, 10:25)
bigsmile.gif  Emmy, o kaip Jūs žadate puošti sodybos išorę? Gal kokių nuotraukėlių iš katalogų turite? Gerai būtų žvilgtelti ir mums.  sunglasses2.gif
  doh.gif  Mamytės, kurioms reikia krikšto drabužėlių, ar matėte, kokį grožį kuria Viliutee ? http://public.fotki....iuteee/vaikams/

nelabai turiu pavyzdžio, bet pas mus prieš įėjimą yra toks kaip balkonėlis - tai balionų šaly nužiūrėjau kad šią sodybą puošė tarpais ant turėklų balionų kamuoliais iš 12 balionų tokie apvalūs tai maišysiu ružavą su balta spalva ir nuleisiu sugarbanotas juosteles, tad 3 burbulus pakabinsiu ant 2 aukšto balkono.
sodyba
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 03 17, 22:53)
Jum labai tiktų lininis variantas jei rumšiškėse krikštysit, turiu omeny buities muziejų. O šiaip tai "Kotryna" sakė kovo gale turės naują kolekciją, aišku kainos ten didelės, bet gal ir mažesniuose taškuose bus pigesnių variantų pvz. vaikų mieste.


Pats krikštas šiais metais Rumšiškių bažnyčioje, o prieš krikštą tos apeigėlės.
Dabar labai gundausi nertom suknelėm, šita labai graži, tik mūsų pupa krikštynų metu bus 6 mėn. tai dar tikrai nevaikščios lotuliukas.gif tai galvoju ar gražiai žiūrėsis ax.gif patiko, kad ji ilgom rankovėm, nes dar tikrai nebus taip šilta 05.09d.

user posted image

Kokia Jūsų nuomonė, patarkit? ax.gif

QUOTE(Donata87 @ 2009 03 18, 08:17)
o gal galima butu prisijungimo duomenis suzinoti fotki.com? ax.gif


Ir aš norėčiau slaptažodžio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 03 18, 10:52)
nelabai turiu pavyzdžio, bet pas mus prieš įėjimą yra toks kaip balkonėlis - tai balionų šaly nužiūrėjau kad šią sodybą puošė tarpais ant turėklų balionų kamuoliais iš 12 balionų tokie apvalūs tai maišysiu ružavą su balta spalva ir nuleisiu sugarbanotas juosteles, tad 3 burbulus pakabinsiu ant 2 aukšto balkono.
sodyba

o kokia kainyte nuomos sitos sodybos? g.gif

QUOTE(LT @ 2009 03 18, 11:44)
Pats krikštas šiais metais Rumšiškių bažnyčioje, o prieš krikštą tos apeigėlės.
Dabar labai gundausi nertom suknelėm, šita labai graži, tik mūsų pupa krikštynų metu bus 6 mėn. tai dar tikrai nevaikščios  lotuliukas.gif  tai galvoju ar gražiai žiūrėsis  ax.gif patiko, kad ji ilgom rankovėm, nes dar tikrai nebus taip šilta 05.09d.

user posted image

Kokia Jūsų nuomonė, patarkit?  ax.gif
Ir aš norėčiau slaptažodžio  ax.gif

super graziai atrodo thumbup.gif galima ir trumpesne nunerti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 18, 11:31)
o kokia kainyte nuomos sitos sodybos? g.gif
super graziai atrodo thumbup.gif galima ir trumpesne nunerti smile.gif


Reik dabar ieškot, kas pigiausiai nunertų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eligint @ 2009 03 18, 09:20)
Va va, aš ir kai pradėjau domėtis, tai apstulbau kiek visko reikia blink.gif

Nežinau ar visko reikia ištikrųjų. Čia manu per daug..Svarbiausia krikštas
Tie popierėliai visokie antram plane.
Mes po Velykų planuojam, tai užsakėm suknelę, laikraštuką, krikšto tėvams dovanėles ir įsakymus. na žinoma pati šventė-restoranas. Viskas. Man svarbu, kad Dievulis saugotų mano mažylę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atigiliux @ 2009 03 18, 14:18)
Nežinau ar visko reikia ištikrųjų. Čia manu per daug..Svarbiausia krikštas
Tie popierėliai visokie antram plane.
Mes po Velykų planuojam, tai užsakėm suknelę, laikraštuką, krikšto tėvams dovanėles ir įsakymus. na žinoma pati šventė-restoranas. Viskas. Man svarbu, kad Dievulis saugotų mano mažylę wub.gif


Prašom plačiau, kur ir kokią suknelę,kokį restoranėlį ax.gif
Manau visoms besiruošiant krikštynoms naudinga tokia info ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 18, 13:31)
o kokia kainyte nuomos sitos sodybos? g.gif
super graziai atrodo thumbup.gif galima ir trumpesne nunerti smile.gif

2500 - 30 žmonių, priklauso nuo žmonių skaičiaus, čia be maisto.
Atsakyti
QUOTE(Atigiliux @ 2009 03 18, 14:18)
Nežinau ar visko reikia ištikrųjų. Čia manu per daug..Svarbiausia krikštas
Tie popierėliai visokie antram plane.
Mes po Velykų planuojam, tai užsakėm suknelę, laikraštuką, krikšto tėvams dovanėles ir įsakymus. na žinoma pati šventė-restoranas. Viskas. Man svarbu, kad Dievulis saugotų mano mažylę wub.gif

as taip pat planuoju.
Atsakyti