Įkraunama...
Įkraunama...

Įrankiai sode, darže, gėlyne

QUOTE(diasaja @ 2010 03 17, 20:38)
Fiskars labai geri. Turi ir grėblį, ir kauptuką biggrin.gif

Kazin kokia kainike ju? g.gif Beje, cia truputi ne i tema blush2.gif Jus atsiklaupe ar pritupe ravit?
Papildyta:
Del ko klausiu, kai as atsiklaupiu, man baisiai nuspaudzia kelienius. Pritupus negaliu, nes prasideda baisiniai stuburo skausmai. Tai gal yra pirkt tokiu kaip kilimeliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 03 17, 20:57)
Kazin kokia kainike ju?  g.gif Beje, cia truputi ne i tema blush2.gif Jus atsiklaupe ar pritupe ravit?
Papildyta:
Del ko klausiu, kai as atsiklaupiu, man baisiai nuspaudzia kelienius. Pritupus negaliu, nes prasideda baisiniai stuburo skausmai. Tai gal yra pirkt tokiu kaip kilimeliu ax.gif

tiksliai neatsimenu, pasižiūrėk www.ginalas.lt
atsiklaupus neraviu, nes sąnarius skauda doh.gif , pritūpus taip pat neraviu, o žemę mulčiuoju, kad nereikėtų ravėti.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 17, 21:04)
tiksliai neatsimenu, pasižiūrėk www.ginalas.lt
atsiklaupus neraviu, nes sąnarius skauda doh.gif , pritūpus taip pat neraviu, o žemę mulčiuoju, kad nereikėtų ravėti.

Gera mintis, bet noretusi mulco grazaus, kaip buna is akmenuku. Ir siaip mano sunys megsta kaulus uzkasinet mano gelynuose (pasitaiko ir siltnamy doh.gif ) tai kad to mulco mazai beliktu biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas turit tokį? Ar verta?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 26, 10:38)
Ar kas turit tokį? Ar verta?


taip smile.gif mes naudojam toki. ilgas lengvas kotas, geras kampas. mes valom samanas ir zemes is trinkeliu tarpu - nereikia lankstytis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 23, 13:19)
Pasidalinkime patirtimi, kokius naudojate įrankius dirbdami sode, darže ir gėlyne 4u.gif
Papildyta:
man nepamainomos štai tokios Fiskars žirklės (naudoju ir gėlyne, ir darže, ir genėti mažoms šakoms):


va kokias nusipirkome FISKARS žirkles - sekatorių http://www.irankiuce...p;product_id=80 cool.gif labai patogus įrankis kai reikia aukščiau arba krūmo viduj kirpti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 26, 12:38)
Ar kas turit tokį? Ar verta ?


aš taip pat tokį įsigijau tik trumpu kotu ,tai ne tik iš plytelių ,, iškrapštau,,žoles ,bet ir vejos kraštą apipjaustau smile.gif
Atsakyti
Sveiki, perskaičiau visą temukę, nes ieškojau info apie Fiskars. Kaip supratau, visi patenkinti visais Fiskars produktais, išskyrus kirvius. Užsisakiau jų teleskopinį kastuvą ir ilgas genėjimo žirkles iš manoirankiai.lt. Vilniuj veža nemokamai. Kai panaudosiu, parašysiu ir savo nuomonę.
Atsakyti
Ieškojau, kur pigiau nusipirkt Fiskars įrankių, tai iki balandžio 30 d. yra 25 proc. nuolaida jiems saite www.viskassodybai.lt. Tik reikia tapti šio saito fanu facebooke.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 01, 14:10)
Iš šitų ir rinkčiausi. O Partnier yra?


Ir padarytumėt klaidą, tiksliau - kelias smile.gif
Didžiausia - pirkti tik "žinomos firmos". "Žinoma firma" Lietuvoje tereiškia reklamai išleistus pinigus, kurie atsiimami per išpūstas kainas. Be to, "žinoma firma" gali būti ir gaminanti tikrą šlamštą, tik išreklamuotą. Viena iš Jūsų paminėtų ir yra iš tokių... nesakau kuri, nes pardavėjai gali užpulti:)
O ką pirkti... Kaip pavyzdį paimkim du iš paminėtų gamintojų - Stihl ir Shindaiwa. Abu gamina puikią techniką. Puikią! Bet mano manymu, Shindaiwa yra geresnė. Gali būti, kad vienas modelis geriau pavyksta vienam gamintojui, kitas - kitam. Nesiginčiju. Be to, labai sveika renkantis bet kokią prekę paieškos laukely įrašyti "A vs B". Mūsų atveju "shindaiwa or stihl", labai dažnai užsieniniuose forumuose tema jau būna nagrinėta ( http://www.lawnforum...hl-or-Shindaiwa ).
Bet Stihl yra didelis gamintojas, daug pinigų išleidžiantis reklamai ir t.t. Dar blogiau - tai pas mus "išpūsta markė". Didelė kaina (būtent pas mus, Lietuvoj - tai labai lengva patikrint įrašius konkretaus modelio kainą paieškoj). O štai Shindaiwa dar tik pradėta "stumti", ir kaina yra normali, ne "sulietuvinta".
Viską, ką pasakiau, labai lengva patikrinti Google, arba Yahoo, arba Bing, arba Ask (ieškant irgi verta paieškoti alternatyvųsmile.gif)


Atsakyti
QUOTE(DzonisBravo @ 2010 04 27, 19:05)
Ir padarytumėt klaidą, tiksliau - kelias smile.gif
Didžiausia - pirkti tik "žinomos firmos". "Žinoma firma" Lietuvoje tereiškia reklamai išleistus pinigus, kurie atsiimami per išpūstas kainas. Be to, "žinoma firma" gali būti ir gaminanti tikrą šlamštą, tik išreklamuotą. Viena iš Jūsų paminėtų ir yra iš tokių... nesakau kuri, nes pardavėjai gali užpulti:)
O ką pirkti... Kaip pavyzdį  paimkim du iš paminėtų gamintojų - Stihl ir Shindaiwa. Abu gamina puikią techniką. Puikią! Bet mano manymu, Shindaiwa yra geresnė. Gali būti, kad vienas modelis geriau pavyksta vienam gamintojui, kitas - kitam. Nesiginčiju. Be to, labai sveika renkantis bet kokią prekę paieškos laukely įrašyti "A vs B". Mūsų atveju "shindaiwa or stihl", labai dažnai užsieniniuose forumuose tema jau būna nagrinėta ( http://www.lawnforum...hl-or-Shindaiwa ).
Bet Stihl yra didelis gamintojas, daug pinigų išleidžiantis reklamai ir t.t. Dar blogiau - tai pas mus "išpūsta markė". Didelė kaina (būtent pas mus, Lietuvoj - tai labai lengva patikrint įrašius konkretaus modelio kainą paieškoj). O štai Shindaiwa dar tik pradėta "stumti", ir kaina yra normali, ne "sulietuvinta".
Viską, ką pasakiau, labai lengva patikrinti Google, arba Yahoo, arba Bing, arba Ask (ieškant irgi verta paieškoti alternatyvųsmile.gif)

oi perskaite, ka tu cia parasei, tave pardavejai suvalgys...be duonos tiesiog, nes atskleidei baisia tiesa...
o pridedant prie to, kas pasakyt, sstihl....su savo reklama NR1 PASAULYJE..
viso labo tik su reklama, bet ne produktais. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(izidee @ 2010 04 26, 09:55)
va kokias nusipirkome FISKARS žirkles - sekatorių http://www.irankiuce...p;product_id=80  cool.gif  labai patogus įrankis kai reikia aukščiau arba krūmo viduj kirpti  biggrin.gif


O as stai naudoju akumuliatorini sekatoriu Bosch ir esu laabai patenkintas - karpyti roziu krumus, vaismedziu sakeles vienas malonumas thumbup.gif

http://www.bosch-ira...goryName=C50119


Atsakyti