Įkraunama...
Įkraunama...

Įrankiai sode, darže, gėlyne

QUOTE(jediara @ 2009 11 23, 21:18)
Aš visas gėlės, rožes su juo karpau, o vaismedžiams turiu "genėtuvą"  ax.gif

mano vaismedžiai dar jauni-3 metų, tai dar sekatorius "ima". O mažas kauptukas pas tave kokio ilgio? Nesusimąsčiau, kad toks būtų naudingas. Kuo jis geresnis už ilgą kauptuką?
Atsakyti
Mano kauptukas tik apie 6 cm pločio ir kotas gal apie 30 cm, toks miniatiūrinis, bet gėlynuose labai patogus thumbup.gif (su dideliais nemoku gėlyne dirbti blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 11 23, 21:36)
Mano kauptukas tik apie 6 cm pločio ir kotas gal apie 30 cm, toks miniatiūrinis, bet gėlynuose labai patogus  thumbup.gif (su dideliais nemoku gėlyne dirbti blush2.gif )

Aišku mirksiukas.gif man mažo purentuvo prireikė rudenį, reikės ir apie mažą kauptuką pagalvoti.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 24, 01:55)
Aišku mirksiukas.gif man mažo purentuvo prireikė rudenį, reikės ir apie mažą kauptuką pagalvoti.

Daug patogiau, nes su dideliu netyčia ir gėles galima iškaupti ax.gif
Atsakyti
Turiu ir aš mylimiausią kauptuką - mažas, su trimis dantimis, bet labai patogus ir purenimui, ir ravėjimui thumbup.gif
Dar sode pagrindiniai kaip visur - kastuvas, grėblys ir vėjapjovė.
Atsakyti
keliu temą į viršų ax.gif

gal yra čia žinovų,renkamės trimerį šiuo metu.kokios firmos patikimesni? kol kas Stihl žiūrinėjam.kažkokie MTD,Shindaiwa,Alpina,Stiga,Solo yra,kažin kaip jie? g.gif tiesą pasakius,pirmą kartą juos girdžiu ax.gif

pas mus sklype pieva apaugusi žole,ta žole seniai bepjauta,išgulusi,visa kaip guzais...tai vat pavasarį reiks kažkaip nuskusti...ir krūmokšnių priaugę visokiausių prie upelio.reiks ir juos pjaut,paskui raut...

kol sniegas nenutirpęs,turim laiko išsirinkti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2010 02 28, 23:32)
keliu temą į viršų ax.gif

gal yra čia žinovų,renkamės trimerį šiuo metu.kokios firmos patikimesni? kol kas Stihl žiūrinėjam.kažkokie MTD,Shindaiwa,Alpina,Stiga,Solo yra,kažin kaip jie? g.gif tiesą pasakius,pirmą kartą juos girdžiu ax.gif

pas mus sklype pieva apaugusi žole,ta žole seniai bepjauta,išgulusi,visa kaip guzais...tai vat pavasarį reiks kažkaip nuskusti...ir krūmokšnių priaugę visokiausių prie upelio.reiks ir juos pjaut,paskui raut...

kol sniegas nenutirpęs,turim laiko išsirinkti cool.gif

is kokio miesto esi? parasyk į AZ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mokinuks: 28 vasario 2010 - 22:41
QUOTE(kamzelka @ 2010 02 28, 23:32)
renkamės trimerį šiuo metu.

pirkčiau žinomos firmos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 01, 09:53)
pirkčiau žinomos firmos smile.gif

pvz smile.gif kad ir tu zinomu daug:stihl,husqvarna,viking...
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2010 03 01, 10:39)
pvz smile.gif kad ir tu zinomu daug:stihl,husqvarna,viking...

Iš šitų ir rinkčiausi. O Partnier yra?
Atsakyti
Stihl turim ir nesiskundziam tongue.gif Tik su visokiais kauptukais o ypac grebliais, problema pastovi, vis nerandam kad butu patvarus ir lengvas doh.gif Kazkada turejom bambukini grebli, tai toookie patenkinti buvom, kol per daug metu nesuluzo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 03 17, 20:34)
Tik su visokiais kauptukais o ypac grebliais, problema pastovi, vis nerandam kad butu patvarus ir lengvas doh.gif

Fiskars labai geri. Turi ir grėblį, ir kauptuką biggrin.gif
Atsakyti