Įkraunama...
Įkraunama...

Įrankiai sode, darže, gėlyne

Nauduju GARDENOS sekatorius, grėblį, kauptukus - labai super. Visų ilgų kotų pakeičiami antgaliai: t.y pavyzdžiui nereikia grėblio - prisisuku kauptuką ir atvirkščiai. Garantija gera thumbup.gif .
Taip pat ir fiskaro naudojame, tačiau tik kastuvus. Tai man sunkoki( MOTERIAI) schmoll.gif
Atsakyti
Užsimaniau pienių šaknų ravėtuvo iš Fiskars serijos http://www.ginalas.l...x.php/lt/43555/. Gal kas turit? Ar pasiteisino?
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2009 06 22, 14:20)
Užsimaniau pienių šaknų ravėtuvo iš Fiskars serijos http://www.ginalas.l...x.php/lt/43555/. Gal kas turit? Ar pasiteisino?

Turiu. Mažoms pienėms gerai, bet stambiems egzemplioriams man nepatiko. Ir kaina čia nesveika - Pramonės pr. yra parduotuvė, kur prekiauja Hurqvarna, Jonsered žoliapjovėm, taip pat ir Fiskars įrankiais. Ten kaina 85 lt, pasidėrėjau ir 80 užteko.
P.S. ten dvi parduotuvės netoli viena kitos, aš kalbu apie tą, kur visa ekspozicija 2 aukšte.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 06 22, 14:27)
Turiu. Mažoms pienėms gerai, bet stambiems egzemplioriams man nepatiko. Ir kaina čia nesveika - Pramonės pr. yra parduotuvė, kur prekiauja Hurqvarna, Jonsered žoliapjovėm, taip pat ir Fiskars įrankiais. Ten kaina 85 lt, pasidėrėjau ir 80 užteko.
P.S. ten dvi parduotuvės netoli viena kitos, aš kalbu apie tą, kur visa ekspozicija 2 aukšte.

Aha, žinau šitas parduotuves, ten dažniausiai ir perkam. Norėjau Maximoj, kai buvo 30 ar 40 proc. nuolaida nusispirkt, bet aišku nei vienoj Fiskars įrankių tada nebuvo, viską išėmė iš lentynų lotuliukas.gif
Tik svarstau ar vertas dėmesio daikčiukas, pas mane vejos netoli 20 arų doh.gif neleisiu labai išsibujot netinkamai augmenijai, tai gal visai ir tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2009 06 22, 14:42)
Aha, žinau šitas parduotuves, ten dažniausiai ir perkam. Norėjau Maximoj, kai buvo 30 ar 40 proc. nuolaida nusispirkt, bet aišku nei vienoj Fiskars įrankių tada nebuvo, viską išėmė iš lentynų lotuliukas.gif
Tik svarstau ar vertas dėmesio daikčiukas, pas mane vejos netoli 20 arų doh.gif neleisiu labai išsibujot netinkamai augmenijai, tai gal visai ir tiks g.gif

yra chemines priemones žymiai efektyvesnes, nei tas ravetumas. jei būtų plotas 1- 2 arai, tai sutinku, bet kai 20..
Atsakyti
QUOTE(mokinuks @ 2009 06 22, 17:48)
yra chemines priemones žymiai efektyvesnes, nei tas ravetumas. jei būtų plotas 1- 2 arai, tai sutinku, bet kai  20..

Chemija tai chemija, jos nesinorėtų naudoti nuolat, o tokios žolės kaip pienės ir usnys laiks nuo laiko užsisėja, visa laimė, kad ne masiškai ax.gif Dažnai naudoti chemijos nesinori, nes po tą pievą vaikai laksto, be to daržai visai netoliese mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinkime patirtimi, kokius naudojate įrankius dirbdami sode, darže ir gėlyne 4u.gif
Papildyta:
man nepamainomos štai tokios Fiskars žirklės (naudoju ir gėlyne, ir darže, ir genėti mažoms šakoms):
Atsakyti
O as turiu ir tokias zirkles tik vienas senesnes tai jos linavos , o tokias lygiai tai naudoju vaikui kirpt plaukam biggrin.gif , dar turiu tokias zirkles http://www.ginalas.lt/images/668/2675/ ir jau cia gal prie technikos tai vikingo zoliapjovę thumbup.gif
Atsakyti
Aš dar turiu Fiskars grėblį (žemei) ir kauptuką. Labai palengvina darbą thumbup.gif
Atsakyti
Tikriausiai negalėčiau savo gėlynų tvarkyti be "nagų" (keturažis purentuvėlis), mažo kauptuko ir sekatorių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 11 23, 21:13)
Tikriausiai negalėčiau savo gėlynų tvarkyti be "nagų" (keturažis purentuvėlis), mažo kauptuko ir sekatorių  ax.gif

aš sekatorių naudoju tik vaismedžiams ax.gif O tu kam konkrečiai?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 23, 21:16)
aš sekatorių naudoju tik vaismedžiams ax.gif O tu kam konkrečiai?

Aš visas gėlės, rožes su juo karpau, o vaismedžiams turiu "genėtuvą" ax.gif
Atsakyti