Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikai moka saugoti paslaptis?

Tik niekam nesakyk, po minutes visi zino, bet nezino lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano keturmete, tai sakyciau moka, mokinomes teveliu dienai eilerastuka teciui, tai prasiau kad neisduotu, savaite laiko kantriai lauke kada galima bus padeklamuot biggrin.gif Ir mamyciu dienai ka ruose, ne mur mur man iki sventes, nors ir klausiau kokia sventine programa bus. smile.gif
Atsakyti
4 metu sunus jau moka paslapti saugot, jei pasakau nesakykim teciui kad filmuka ziurejom, tai kai tetis klausia, jis i mane ziuri ir sypsosi, bet nesako, o jau mazius 3 metu, tai viska ispliurps, ir kad filmuka ziurejom, ir guma kramtem , ir pietu nemiegojom doh.gif zodziu visas nuodemes biggrin.gif
Atsakyti
ir moka ir nelabai 4u.gif
Atsakyti
Esu kelis kartus dukrai pasakiusi paslaptį kokią vaikišką ir pasakiau kad nepasakotų niekam,tai greičiausiai kad užmiršo ir mūsų paslaptis liko išsaugota hihihi.gif
Atsakyti
Moka 4u.gif ir ypac jei naudinga jai paciai tongue.gif
Atsakyti
moka, kai labai graziai paprasai. maniskis buvo 4m, kai nuomuojamam bute turejom kaciuka, o seimininke to nezinojo, ir atejus jai uzdarem ji i kambari ir taip issaugojom musu paslapti blush2.gif nors apie ta kaciuka sakydavo visiems is eiles doh.gif
Atsakyti
4,5m kol kas nemoka biggrin.gif
Atsakyti
mano sesemete - nemoka
gaunasi taip:
- teti mama turi siurpriza bet sake nesakyti
arba
- mama kaiko sake tau nesakyti
na ir panasiaii doh.gif
Atsakyti
Nemoka doh.gif biggrin.gif Vyro jubiliejaus proga sugalvojau pripūsti 30 balionų, sakau Pupai,kad tai mūsų paslaptis. Vieša ji tapo max po 5 min lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano 4-metis nemoka schmoll.gif Jei pasakai, nesakyk teciui, tai tik teti pamato, spekit ka pirmiausia pasako? lotuliukas.gif
Atsakyti
mano 4m(greit bus) dukryte taip pat nemoka laikyti paslapciu...Pries kaledas nupirkau vyrui dovana, bet aisku jau pasimokius, kad siai princesei negalima parodyti, pasliepiau ja... Tada sakau jai, tik nesakyk teciui, kad jam nupirkau laikodi (zinoma jam buvo nupirkat kita dovana), tai tik vos gryzo vyras namo, ta didzioji paslapciu laikytoja pasitiko prie duru ir sako :"as tau negaliu sakyti, kad mama nupirko tau laikrodi... lotuliukas.gif ", gerai, kad buvau jau patyrusi jos paslapciu saugojimo tvirtuma, tai vyras butu pora savaiciu pries zinojas ka senelis saltis atnes..... lotuliukas.gif
Atsakyti