Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikai moka saugoti paslaptis?

Mano Domas tikrai saugo,nes kiek buvo ,kad nepasako biggrin.gif
Atsakyti
Su vyresniosiomis paslaptys ir yra paslaptys ,o jau mažoji, jei ką tokio išgirsta ,tai pas močiutę nuvažiavus tuoj viską išplepa.Ar ir daržely taip viską išpasakoja dar negirdėjau,dažniausiai iš darželio pasiima tėtis,tai jis su auklėtojomis mažai kalba.Gal dar per maži ,kad paslaptis saugotų? g.gif
Atsakyti
Maniškė jau moka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man dar neteko sunaus prasyti "tik niekam nesakyk", tad kol kas visus musu nuotykius suzino darzelio aukletojos, seneliai, sveciai biggrin.gif
Atsakyti
Nemoka. Liepiau saugoti paslaptyje- kad ant tėčio murzinos mašinos užrašėme "Murzius". Vos tik grįžo tėtis- jis sako "Tėti, aš nesakysiu , ką mes ant tavo mašinos parašėme"... doh.gif
Atsakyti
o mano dickis , tai darzelyje su tokia mergaite prisipaslapciavo, sako mama , mes siandien daug paslapciu sakem , o kai prasau, kad man pasakytu tai nesako, sakop tai musu paslaptis ir tetei neisdave. smile.gif
Atsakyti
na su dičkiu mes jau susitariame... lotuliukas.gif ruošėm siurprizą tėtukui,susitarėm,kad tėtukas turi nežinot-neišdavė thumbup.gif . nupirkom močiutei televizorių dovanų,paaiškinom,kad bus močiutei siurprizas,reik nieko nesakyt..tai tik prasitarė,kad mes turim paslaptį,močiutė bandė iškvost-neišdavė schmoll.gif ... sako-pati pamatysi,neklausinėk lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
taip ,kad manau moka...
o dar prieš metus,ant sūnaus krikštatėvio mašinos purvinos parašėm-"noriu praustis" ir susitarėm,kad nepasakysim...tai tik pamatė jį ir visa gerkle---- aš nesakysiu,kad mamytė užrašė......... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mūsu sūnus tai nemoka saugoti paslapčių. Jeigu paparašysi ko nors nesakyti tėčiui , tai būtinai nueis ir išpliurps. Pvz. nupirkom tečiui gimtadieniui dovana, paprašiau, akd iš anksto neprasitartu tečiui. Tai jis tik speja pro duris ižengti: "teti, o mes tau dovana nupirkom" doh.gif .
Nors manau, kad už kokiu meteliu jau mes tikrai mokėsime saugoti paslaptis.
Atsakyti
Oi, nemokam mes augot paslapčių, nemokam, nors dičkiui jau 5 m. lotuliukas.gif Va, grįžo vieną dieną iš darželio ir tuoj pat atraportavo, kad darė visi mamoms dovanėles Mamyčių šventei. Dar pats pridūrė, kad auklėtoja liepusi nesakyti, ką darė. Bet iš veidelio matėsi, kad jei tik paklausčiau, tuoj pat išpliurptų, kas ten per dovanėlės rolleyes.gif
Atsakyti
Visai nemoka schmoll.gif o jei paprasai nesakyti tai bitinai pasakys lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis jau moka saugoti paslaptis ir jau viska galima su juo susitarti. Jam jau ketveri. Jei ka nors nenori kad sakytu, susitariam kad tai tik musu paslaptis ir jis laikosi duoto zodzio.
Atsakyti
Maniske nemoka. Paprasem kad niekam dar nepasakotu kad bus maziukas broliukas ar sesute, tai kur tau nuvaziavo pas mociute ir ispasakojo. doh.gif
Atsakyti