Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikai moka saugoti paslaptis?

QUOTE(jolita.martyna @ 2006 12 22, 17:58)
Mes irgi su sunumi turime paslapciu,tai prie svetimu zmoniu snekames kodais,na pzv "karsta vanile"

Na, kai vaikučiai truputį paauga, galima jau ir tartis drinks_cheers.gif
Atsakyti
hihihi.gif irnesakyk.gif vos tik tėtis ar kokia močiutė pasako, tai griūdama atskuodžia "mamaaaaaa......." lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vega @ 2004 04 18, 20:05)
Mano  sunus  bet  kokia  paslapti  parduodu  uzh 2 litus. Jis  jau nuo  keturiu  metu  verslininkas... biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif



Na mes turejom paslapti nuo tevelio (kuri veliau,aisku,paaiskejo pati), tai neprasitare. Bet tai ir buvo - musu paslaptis, o ne - niekam nesakyk biggrin.gif . Bet jau santazuodavo mane... doh.gif
Atsakyti
Mes tai paslapčių saugoti nemokam: mamą buvo sustabdžiusi policija, teko abiems policijos mašinoj pasėdėt blush2.gif paskui buvo tartasi, kad tėtei nepasakosim, kad čia bus mūsų paslaptis (kad tėtė mamos nebartų už nemokėjimą vairuot rolleyes.gif ). Bet vos įžengus pro duris visas įvykis buvo kuo smulkiausiai nupasakotas doh.gif biggrin.gif o paskui dar ir seneliai buvo informuoti, ir darželis...
Atsakyti
Su paslapčių saugojimu sunkoka. Iš tiesų namuose neturim paslapčių, o tai ko nereikia vaikui žinoti kalbamės vieni, bet iš darželio būna, kad parsineša paslaptį, kurią aišku pasako smile.gif
Atsakyti
Kartais moka, kartais ne. Pasakėm, kad turėsileliuką, tai kaimynas tą pačią dieną sužinojo blush2.gif , o daržely jau į dekretą išeidinėjau dar pasakęs nebuvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Matyt vyrai jam patikimesni lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis visiskai nemoka saugoti paslapciu verysad.gif Vis knieti jam ta paslapti isduoti, o jeigu tik supyksta ko nors iskart paslapti isduoga doh.gif
Atsakyti
Maniškis tai jau nemoka paslapčių saugot kol kas.Nuvažiavom močiutės su gimtadieniu pasveikint anksčiau,sakom padarysim staigmena.Vos tik įžengėm pro duris,dar net dovanos nebuvom paruošė,o jis jau šaukia "močiutę,mes tau dovanų su gimtadieniu atvežėm"...Neišlaiko jis ,iškart reikia visas naujienas ,žinias pasakyt visims
Atsakyti
oj kaip nesiseka,nupirkom vienam žmogui dovaną,sakau nesalyk jam,tegu būna paslaptis,ji apsidžiaugė,sakė nesakysiu,bet kai tik jis tavažiavo nuėjo ir paskė į ausį lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamos. Man reikalinga Jusu pagalba. As esu psichologe magistrante ir rasau siuo metu savo kursini darba, kuriame atlikineju tyrima kaip tevai itakoja vaiku mirties sampratos vystymasi. Ma labai reiketu kad mamos, turincios vaiku, o ypac tos, kuriu vaikai susidure su artimo zmogaus netektimi, uzpildytu anonimine anketa. Jei Jus galetumete man padeti ir uzpildyti mano anketa, parasykite man i AZ ir as jums atsiusiu ankteta. Buciau Jums labai labai dekinga.
Atsakyti
Maniškiai - 4 ir 5 m. - kol kas nemoka patylėti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2004 03 22, 17:54)
Butent, kai pasakai, kad tai paslaptis - tai ir lieka paslaptimi. Vaikai moka paslaptis saugoti.... O jei dar pasakytum, kad tai seimos geda ir kad apie tai nekalbama - tai is viso kaip zeme tyletu net ir per tardymus (psichologo ar soc. darbuotojo).


Na mano septynmetis dar nemoka paslapciu saugoti ir jokie psichologai to nepakeis lotuliukas.gif Bet va meluoti tai sugeba nemirksedamas lotuliukas.gif
O trimetis net nesuvokia kas ta paslaptis mirksiukas.gif
Atsakyti