Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikai moka saugoti paslaptis?

Mes su dukrom turim kelias bendras paslaptis nuo vyro rolleyes.gif ir jis su mano vyresnėle turi paslaptį (bet aš ją žinau tongue.gif , tik apsimetu, kad nežinau biggrin.gif ), žiūriu, šias paslaptis vaikai saugo, bet jei pasaki "niekam nesakyk" tai būna, kad pasako, o jei pasakai "paslaptis"-nesako, bent jau kol kas rolleyes.gif
Ar turit su vaikais savų paslapčių, kaip jiems sekasi jas saugot rolleyes.gif ?
Atsakyti
Butent, kai pasakai, kad tai paslaptis - tai ir lieka paslaptimi. Vaikai moka paslaptis saugoti.... O jei dar pasakytum, kad tai seimos geda ir kad apie tai nekalbama - tai is viso kaip zeme tyletu net ir per tardymus (psichologo ar soc. darbuotojo).

O jei "niekam nesakyk" - kas tas "niekas", kuriam reikia nesakyti? wink.gif

Mes dar neturim paslapciu, dar per mazi, nes as cia tik netycia i sita skyreli isokau wink.gif
Atsakyti
niekada kazkaip neprireike tureti paslapciu, niekad net nesusimasciau, mes kaip tik sakom, kad mumis, tevais, jis turi ypac pasitiketi ir nieko neslepti nei geru nei blogu minciu, darbu.
Atsakyti
Na, Dovydas stengiasi išsaugoti, bet kartais pats užsimiršta ir niekieno neprašomas papasakoja biggrin.gif . Tokių kaip paslapčių mes neturim, paprasčiau abu su tėvu prigalvojam ir tikrinam vaiką tongue.gif. Labiau esam sunerimę dėl tokių dalykų, kaip durų kodas ir t.t. Nes šią info jis mielai paskleistų wink.gif
Atsakyti
Ir aš pastebėjau, kad paslaptis vaikui, tai ir reiškia paslaptis rolleyes.gif

Pas mus daržely auklėtojos tokios smalsios, kad vaikui apie ką nors užsiminus jau iki smulkmenų išklausinėja, o po to dar man atėjus pasitikslina ar vaikas teisybę sakė. Labai jau joms rūpi mūsų šeimyna g.gif

Tai dabar jau kai namie aptarinėjam ką nors, ko darželiui visai nebūtina žinoti, Kristupui sakom, kad čia mūsų paslaptis. Ir iš tiesų tai lieka paslaptimi thumbup.gif
Atsakyti
Kažkaip dar nėra tų paslapčių, bet vyas sako, kad mūsų berniukas yra tikras geniukas- na, jam dar tik trys, o tokie dar pasakoja viską, ką žino ir ką matė.
Atsakyti
Mano sunus bet kokia paslapti parduodu uzh 2 litus. Jis jau nuo keturiu metu verslininkas... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Vega @ 2004 04 18, 17:05)
Mano sunus bet kokia paslapti parduodu uzh 2 litus. Jis jau nuo keturiu metu verslininkas... biggrin.gif

Dideles paslaptys daugiau kainuoja tongue.gif
Atsakyti
Ir pas mus - "niekam nesakyk" reiskia sakyk visiems smile.gif
Atsakyti
LA, ir pas mus tas pats: jei tik sakau tik nesakyk tetei, tai tik pamates iskarto sako viska ka zino ir nezino...
vaikaui bus penkeri...sad.gif
Papildyta @ [mergetime]1084216047[/mergetime]
pridursiu : manau kad reiksme tikrai supranta,nes jei papraso tetei palikto skanumyno sako: mes tetei nesakysime?
ir as nesakau, kad buvome ka nors palike,nes vistiek jau nebeliko... smile.gif)
Atsakyti
as su savo dukryte turim viena "labai didele" paslapti thumbup.gif manau vaikai moka saugoti paslaptis,bet tos paslaptys turetu but ne labai rimtos rolleyes.gif
Atsakyti
O mano vyresnėlis tikras plepalius. Jam reikia visiems viską pasakoti: nusipirkau naujas šlepetes - darželio auklėtojos sako "kokios gražios šlepetės", nusipirkusi naują rankinuką ateinu pasiimti iš darželio, o Mykolas "Aldute (auklėtoja), o mamos naujas rankinukas..." ir taip daug daug sykių... blink.gif
Na, žinoma, čia ne paslaptys, bet vistiek... smile.gif
Atsakyti