Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(Bulbulka. @ 2009 08 20, 19:25)

Persiskaityk tem nuo pradžių- rasi kuo mamos gydo, ką rekomenduoja mirksiukas.gif
Atsakyti
man rodos daugumai vaiku ji buna.
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 08 21, 11:20)
Persiskaityk tem nuo pradžių- rasi kuo mamos gydo, ką rekomenduoja  mirksiukas.gif

perskaiciau, su soda valau, daktarinu tepu, nezinau kaip gydyt dar, cia buvo mineta apie tabletes, kazkaip baisu gert, kad nepakenkt pienui unsure.gif as irgi nauduoju daugkartinius iklotus, gal del ju cia g.gif pas vaika tai burnyte jau svari, daktarinas greit jam padejo...
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2009 08 22, 00:50)
perskaiciau, su soda valau, daktarinu tepu, nezinau kaip gydyt dar, cia buvo mineta apie tabletes, kazkaip baisu gert, kad nepakenkt pienui unsure.gif  as irgi nauduoju daugkartinius iklotus, gal del ju cia g.gif  pas vaika tai burnyte jau svari, daktarinas greit jam padejo...

-tepti Daktarin gel oral burnos gleivine(priesgrybelinis preparatas) po
maitinimo ne maziau kaip 10-14 paru. (Dažnai) Pienligė "prakeliauja" visu žarnynu, tai nuotaikos vaikiuko gali būt nekokios.
-mamos spenelius tepti Klotrimazolio tepalu.
-keisti, virinti, lyginti kruties iklotus
Sveikit greičiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 23 rugpjūčio 2009 - 10:03
Pagalvojau - turiu nusipirkus Daktarino tepalo, kurio labai mažai sunaudojom (pasirodė kad visai ne pienligė buvo doh.gif ). O jis gan brangus, tai mest gaila smile.gif Jei kam Kaune reikia - galiu padovanot ax.gif (galioja iki 2011 metų, yra dėžutė, informacinis lapelis).
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 08 23, 12:02)
-tepti Daktarin gel oral burnos gleivine(priesgrybelinis preparatas) po
maitinimo ne maziau kaip 10-14 paru. (Dažnai) Pienligė "prakeliauja" visu žarnynu, tai nuotaikos vaikiuko gali būt nekokios.
-mamos  spenelius tepti Klotrimazolio tepalu.
-keisti, virinti, lyginti kruties iklotus
Sveikit greičiau  4u.gif

Aciu labai, 4u.gif nusipirksiu, tikiuosi pades, nes jau nevilty esu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2009 08 23, 11:46)
Pagalvojau - turiu nusipirkus Daktarino tepalo, kurio labai mažai sunaudojom (pasirodė kad visai ne pienligė buvo  doh.gif ). O jis gan brangus, tai mest gaila smile.gif Jei kam Kaune reikia - galiu padovanot  ax.gif  (galioja iki 2011 metų, yra dėžutė, informacinis lapelis).

Labukas,
pas maniski balta burnyte, o ir speneliai sutruke, matomai irgi pienlige... Manjana- tepaliuka paimtume 4u.gif - galiu ir sumoket kazkiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loral @ 2009 08 24, 07:17)
Labukas,
pas maniski balta burnyte, o ir speneliai sutruke, matomai irgi pienlige... Manjana- tepaliuka paimtume  4u.gif - galiu ir sumoket kazkiek  smile.gif


Balta burnytė - nebūtinai pienligė (aš jau šitaip apsigavau ir nusipirkau tą nereikalingą Daktariną smile.gif). Kai pienligė, tai burnytėje būna tokiais baltais lopinėliais, o jei tik liežuvis baltas - tai čia nieko tokio.
Tai jei tikrai pienligė, brūkštelėkit a.ž., sutarsim kur atiduosiu wink.gif
Atsakyti
gera tema. labai svarbi. radau atsakymus i savo klausimus... beje, sodos tirpale daznai plaunu ciulptuka, tai puiki dezinfekcine priemone... thumbup.gif dabar ir spenelius reiks profilaktiskai nuplauti,,
Atsakyti
Paneles, o sergant speneliu pienlige ar LABAI skauda? Nes man ir pamaudzia krutis, ir i buna persti, bet as tai siedavau su tuo kad atsiranda pienuko po to kai vaikas istustina kruti. Man siek tiek paskauda bet kenteti tikrai galima. Tai ir galvoju ar pas mane irgi toji liga doh.gif (tiesa, kaip gydotes nuo maksties pienliges blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2010 04 23, 08:06)
Paneles, o sergant speneliu pienlige ar LABAI skauda? Nes man ir pamaudzia krutis, ir i buna persti, bet as tai siedavau su tuo kad atsiranda pienuko po to kai vaikas istustina kruti. Man siek tiek paskauda bet kenteti tikrai galima. Tai ir galvoju ar pas mane irgi toji liga doh.gif (tiesa, kaip gydotes nuo maksties pienliges blush2.gif )


skauda ir persti spenelius ir pacias krutis is vidaus.
speneliai tokie ispampe buna, avietines spalvos, roziniai tokie, blizgantys, skausmingi.
pats kruties skausmas irgi daznas ir panasus i ta "pienuko atsiradimo" skausma, tik ilgainiui pradeda labai vargint ir stipreja. gali atsirast baltu apnaseliu ant speneliu.

del maksties pienliges patarciau krieptis i ginekologa, padarys tepineli ir pagal jo rezultatus paskirs gydyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurslan @ 2010 04 23, 13:18)


del maksties pienliges patarciau krieptis i ginekologa, padarys tepineli ir pagal jo rezultatus paskirs gydyma  4u.gif


nezinau ar lis ten ziureti, man dar kraujavimas nesibaige g.gif
Atsakyti