Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

tas octenisept reikalas tai man keistai isrodo. nusipirkau as ji, bet nieko ten nepadejo, siaip pasipurskalioju kai vyras rankas nusidauzo g.gif
o mano skrandis tai puikiai, jokio diskomforto nepajutau, ir maziukas visai nesureagavo, kad nustotu valgyt ar blogai valgytu... ir pats pagijo dar, matyt per pienuka gavo, bet kadangi tai tabletes tai gal skonio ir nepakeite.. ax.gif
Atsakyti
pasiskaičiau temą ir nebežinau kame reikalas doh.gif ar čia man kaip med studentams - visi simptomai tinka ar kaip... nes vaiko liežuvėlis pabalęs, bet dantenos lyg ne, užpakaliukas nepabertas, tik vat su speneliais neaišku, toks dilgčiojimas yra, nudiegia, tikrai nemalonu, ar čia dėl pienligės ar dėl pieno gamybos kokios g.gif įklotai erzina, graužia, speneliai ružavi... visą dieną sudėtinga gaudyt oro vonias, pienas bėga, be to, neišeina po namus plikais vaikščiot doh.gif kas čia galėtų nustatyt g.gif ar pas vaiko gyd eiti ar pas šeimos... ar aš čia iš viso išsigalvoju... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lydute @ 2009 06 14, 05:55)
pasiskaičiau temą ir nebežinau kame reikalas  doh.gif  ar čia man kaip med studentams - visi simptomai tinka ar kaip... nes vaiko liežuvėlis pabalęs, bet dantenos lyg ne, užpakaliukas nepabertas, tik vat su speneliais neaišku, toks dilgčiojimas yra, nudiegia, tikrai nemalonu, ar čia dėl pienligės ar dėl pieno gamybos kokios  g.gif  įklotai erzina, graužia, speneliai ružavi... visą dieną sudėtinga gaudyt oro vonias, pienas bėga, be to, neišeina po namus plikais vaikščiot  doh.gif  kas čia galėtų nustatyt g.gif ar pas vaiko gyd eiti ar pas šeimos... ar aš čia iš viso išsigalvoju...  doh.gif

Siaip galiu pasakyti, kad spenesliu dilgciojimas (papu dilgciojimas) tai tikrai nuo pieno gamybos....bent jau pas mane taip, kad sudilgcioja, ir net gali matyti kaip is spenelio pienas begti pradeda....gaminasi pienukas smile.gif arba man tik uztenka apie vaika pagalvoti ir vel pienas bega... lotuliukas.gif siaubelis lotuliukas.gif iklotai kazkaip manes neerzina...gal kokius prastus naudoji?? g.gif man tai labai tinka Avent ir Chicco iklociukai thumbup.gif ir dar pabandyk kompresiukus Multimam irgi thumbup.gif dalykas! Visus ruzavumus nuo speneliu nuims 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 06 14, 08:22)
Siaip galiu pasakyti, kad spenesliu dilgciojimas (papu dilgciojimas) tai tikrai nuo pieno gamybos....bent jau pas mane taip, kad sudilgcioja, ir net gali matyti kaip is spenelio pienas begti pradeda....gaminasi pienukas smile.gif arba man tik uztenka apie vaika pagalvoti ir vel pienas bega... lotuliukas.gif  siaubelis  lotuliukas.gif  iklotai kazkaip manes neerzina...gal kokius prastus naudoji?? g.gif  man tai labai tinka Avent ir Chicco iklociukai  thumbup.gif  ir dar pabandyk kompresiukus Multimam irgi  thumbup.gif  dalykas! Visus ruzavumus nuo speneliu nuims  4u.gif

ačiuks, n u bandysiu. naudojau garmastan, ale galvoju kiek galima... ikloteliai gal ir prasti, anksciau chicco naudojau daba vaistinej buvo belekokie, tai gal jie suerzino...
Atsakyti
o as manau kad reiketu susirupinti del pienliges. nes mano maziukui irgi tik liezuviukas baltas buvo, o jeigu speneliai ruzavi ir skaudena, tai tikrai ne del pieno gamybos. del pieno gamybos kitoks skausmelis buna. sakyciau pabandyt sodos tirpaliuka bent jau ar kazka...nes kai sita liga isisiauteja tai vajej... doh.gif
Atsakyti
Mus taip pat pienlige kankina doh.gif valeme burnyte su sodos tirpalu, atrodo kelias dienas buvo pradinge, bet..... vel tas pats ir soda nepadejo, pirkome Daktarina, jau savaitele kaip naudojame, bet dar nepagyjame verysad.gif
Naudoju daugkartinius liemeneles iklotus, manau jie ne i nauda, nes gal juose taip pat gyvena "pienlige" doh.gif Bandau buti be iklotu, bet pienukas liejasi laisvai tongue.gif reikes vienkartinius nusipirkti. Tepu Daktarinu ir spennelius bigsmile.gif Ciulptuka nuplikome verdanciu vandeniu rolleyes.gif
Tikiuoosi atsikratysime tos pienliges, nes nebezinau ko dar imtis, kad ja isvaryti. Gavau viena patarima, burnyte patepti Saltalankio aliejumi, bet be gydytojos bijau imtis iniciatyvos, o gyd. ir sesute siuo metu atostogauja doh.gif
Atsakyti
aš šendien ejau pas daktarę del nelemtos pienliges. poliklinikoj sutikau seną akušerę, ta pradejo klausinet kaip sekasi ir pnš. aš sakau nu negaliu maitint kaip skauda, pienlige apstojo. o ta taip į mane pažiūrėjo blink.gif blink.gif blink.gif sako : nesupratau? ant papų pienligė??? kaip čia taip gali būt??? blink.gif blink.gif blink.gif
žodžiu išdurnino mane kad čia nesąmonė... vat ir surask žmogau,pagalbą...
Atsakyti
Mamytes, reik mazint cukraus, pienisku patiekalu ir mieliniu skanumynu vartojima, pienlige turetu pasitraukt mirksiukas.gif
Atsakyti
buvom pas gydytoją, pienligė... Daktarinp te[alas, bet sakė tik keletą dienų tepti, liežuviuką... o gleivinė pati išsiteps nuo liežuvio g.gif praėjo tos kelios dienos, bet nepaėjo, nebežianu ar tepti.. g.gif vaikui su soda sudėtinga tepti doh.gif spenelius plaunu soda, nežianu ar gerėja.. nebent visą dieną plikais būčiau doh.gif

QUOTE(mafiene @ 2009 06 14, 21:40)
Mus taip pat pienlige kankina  doh.gif valeme burnyte su sodos tirpalu, atrodo kelias dienas buvo pradinge, bet..... vel tas pats ir soda nepadejo, pirkome Daktarina, jau savaitele kaip naudojame, bet dar nepagyjame  :verysad
Naudoju daugkartinius liemeneles iklotus, manau jie ne i nauda, nes gal juose taip pat gyvena "pienlige"  oh Bandau buti be iklotu, bet pienukas liejasi laisvai  tongue.gif reikes vienkartinius nusipirkti. Tepu Daktarinu ir spennelius  bigsmile: Ciulptuka nuplikome verdanciu vandeniu  rolleyes.gif
Tikiuoosi atsikratysime tos pienliges, nes nebezinau ko dar imtis, kad ja isvaryti. Gavau viena patarima, burnyte patepti Saltalankio aliejumi, bet be gydytojos bijau imtis iniciatyvos, o gyd. ir sesute siuo metu atostogauja  oh

hm, įdomu tas šaltalankio... šiaip jis labai gerai, kai yra stomatitas,o pienligė, sakė, yra tam tikros rūšies stomatitas g.gif

QUOTE(mergaiteISkaimo @ 2009 06 16, 17:24)
aš šendien ejau pas daktarę del nelemtos pienliges. poliklinikoj sutikau seną akušerę, ta pradejo klausinet kaip sekasi ir pnš. aš sakau nu negaliu maitint kaip skauda, pienlige apstojo. o ta taip į mane pažiūrėjo sako : nesupratau? ant papų pienligė??? kaip čia taip gali būt???
žodžiu išdurnino mane kad čia nesąmonė... vat ir surask žmogau,pagalbą...

tai va būtent kas SENĄ biggrin.gif

QUOTE(vakarine @ 2009 06 21, 20:24)
Mamytes, reik mazint cukraus, pienisku patiekalu ir mieliniu skanumynu vartojima, pienlige turetu pasitraukt mirksiukas.gif

va va ir man tokia mintis atėjo... reik mažint... jaučiu visai ant košių sėst, bus geriausia lotuliukas.gif
Atsakyti
na ka, mielosios, man ir leliukui ta pati beda.
ir labai vargina tas nuolatinis tepliojimasis su soda, su daktarinu, kurie nepadeda, ir apskritai, kazhkokia neviltis ima, kai pagalvoji, kiek maitinant vaika problemu..
tai krutys sprogsta, tai bijai, kad pieno neuztenka, tai pienlige, tai dar kas nors...

kazkaip visai depresija ima sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnele_n @ 2009 08 17, 20:38)
na ka, mielosios, man ir leliukui ta pati beda.
ir labai vargina tas nuolatinis tepliojimasis su soda, su daktarinu, kurie nepadeda, ir apskritai, kazhkokia neviltis ima, kai pagalvoji, kiek maitinant vaika problemu..
tai krutys sprogsta, tai bijai, kad pieno neuztenka, tai pienlige, tai dar kas nors...

kazkaip visai depresija ima sad.gif

Laikykis, turi būt stipri mirksiukas.gif o pienligė praeis.
Imunitetą stiprink mirksiukas.gif
Atsakyti
gal galit mergynos patart kaip spenelius isgydyt, pas maziuka burnoj baltos apnasos buvoo, kaip varske, pasitarus su gydytoja, naudojom Daktarin, apnasos dingo, profilaktiskai ir toliau tepam dar, bet speneliai ruzavi, nesti, vienas isvis skaudantis, plaunu su soda, kada cia man praeis, ar vaikiukas neuzsikres nuo ju vel? unsure.gif
Atsakyti