Įkraunama...
Įkraunama...

Angelėlis Kevinukas

QUOTE(gabrieliukas @ 2009 03 04, 20:45)
Viskas dingsta kas susije su Mazyliu,ligoninej kompe nieko neber,zurnaliste is laikrascio neprisiskambinam,zodziu nezinau kas darosi verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

doh.gif , nejaugi ikalciu slepimas verysad.gif Dieve tu mano, kaip baisu, ka jie dar sugalvos doh.gif . Bet lengva tikrai nebus, laikykities, mes jus palaikom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliukas @ 2009 03 05, 00:05)
As buvau PALS ofise,ten jie turi turet,o as maciau kai ji kompe ziurejo nieko nera nieko verysad.gif Bet jau informavau advokatai ryt ryte jau bus lygoninej,taip pat zurnalistei prisiskambinom,ji buvo susisiekus su ligonine,viskas labai keista jai,ji sako labai neiprastas ivykis.Zodziu mes nepasiduosim tikrai,darysim viska ka reikia,skambinsim per visur po tiek kiek reikia verysad.gif Nors bus labai nelengva,manau,kad jie tai lengvabudiskai ziuri,kad mes emigrantai,nesuprantu verysad.gif

Gabi, nenusleps. Perdaug itraukta ivairiu informacijos saltiniu. Susisiek vel su Lietuvos Rytu Londone. Tegul jie vel paraso straipsni apie GB medicinos subtilybes. Kadangi, kaip supratau, Britanijos laikrasciai ignoruoja, o tuo as net nesistebiu, tegu Lietuvos nors raso. Tai ir yra irodymai. Net sis forumas - irgi irodymas. Jei reikes, prisidesiu prie visu zinuciu vertimo i anglu kalba, kaip rastini irodyma...
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2009 03 05, 10:18)
Gabi, nenusleps. Perdaug itraukta ivairiu informacijos saltiniu. Susisiek vel su Lietuvos Rytu Londone. Tegul jie vel paraso straipsni apie GB medicinos subtilybes. Kadangi, kaip supratau, Britanijos laikrasciai ignoruoja, o tuo as net nesistebiu, tegu Lietuvos nors raso. Tai ir yra irodymai. Net sis forumas - irgi irodymas. Jei reikes, prisidesiu prie visu zinuciu vertimo i anglu kalba, kaip rastini irodyma...

Ne vakar susisiekem su Daily mirrow zurnaliste kuri buvo pas mus namuose,ji sake,kad si sekmadieni tikrai bus parasyta,jie pasirodo lauke musu kol grysim is lt.Ji taip pat buvo susisiekusi su ligonine ir jai pasirode labai keista,kad jie viska komentuoja,ko dazniausiai nebuna,pasake,kad dar vyksta investiceisenas.Ir sake,kad jeigu siandien neduos jums jokios informacijos ligonineje,skambinti is karto jai ir jie prisijungs prie musu.Bet advokatas pasake vakar ,kad mes daugiau nevaziuotumem i ligonine patys,bet vyras nejo i darba siandien sake vaziuos vis tiek verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliukas @ 2009 03 05, 11:24)
Ne vakar susisiekem su Daily mirrow zurnaliste kuri buvo pas mus namuose,ji sake,kad si sekmadieni tikrai bus parasyta,jie pasirodo lauke musu kol grysim is lt.Ji taip pat buvo susisiekusi su ligonine ir jai pasirode labai keista,kad jie viska komentuoja,ko dazniausiai nebuna,pasake,kad dar vyksta investiceisenas.Ir sake,kad jeigu siandien neduos jums jokios informacijos ligonineje,skambinti is karto jai ir jie prisijungs prie musu.Bet advokatas pasake vakar ,kad mes daugiau nevaziuotumem i ligonine patys,bet vyras nejo i darba siandien sake vaziuos vis tiek verysad.gif

Nors tiek gerai 4u.gif Kad nors kas pradejo dometis
Atsakyti
Gabrieliuk stiprybes Jum dabar ieskant tiesos console.gif console.gif console.gif
Atsakyti
Gabrieliuk, teisybė yra......... tik kartais jos labai ilgai tenka ieškoti, stiprybės jūsų šeimai
Atsakyti
Na saunuoliai Jus, kovokite uz savo turto atminima ir semkites jegu toliau gyventi...Privalot ismokti is naujo dziaugtis, juoktis, kad ir kaip bus sunku. As visada su Jusu seime Gabriele.
Atsakyti
Gabrieliuk, esi lb stipri moteris, tikrai lenkiu galva pries tave ir manau, kad bus dar laimingu akimirku ir ne viena..

Aisku ne i tema pasakysiu, bet as dabar bijau gristi i Uk su vaiku..Kuo arciau birzelis tuo man baisiau darosi, kad ten taip nevertinama zmogaus, o tuo labiau mazo angeliuko gyvybe..

Lb noreciau su tavim susitikti, tik bijau, kad tau bus skaudu matyt mano sunu, nes jis lb panasus i tavaji angeliuka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2009 03 05, 20:56)
Gabrieliuk, esi lb stipri moteris, tikrai lenkiu galva pries tave ir manau, kad bus dar laimingu akimirku ir ne viena..

Aisku ne i tema pasakysiu, bet as dabar bijau gristi i Uk su vaiku..Kuo arciau birzelis tuo man baisiau darosi, kad ten taip nevertinama zmogaus, o tuo labiau mazo angeliuko gyvybe..

Lb noreciau su tavim susitikti, tik bijau, kad tau bus skaudu matyt mano sunu, nes jis lb panasus i tavaji angeliuka  verysad.gif

Nebijok,vakar buvau susitikus su mamyte su kuria gimdziau viena diena,tik ji mergyte as berniuka .Jeigu bus noro parasyk aisku
Atsakyti
Gabrieliuk, kaip jum sekesi siandien? ar rado tuos dokumentus? laikykites console.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astukas35: 05 kovo 2009 - 22:11
jo man irgi idomu, ar rado kanors? g.gif kazkas baisaus ir protu nesuvokiamo... unsure.gif
Atsakyti
Neradom,nes tie medikal rekords dabar isimti kol vyksta tyrimas,bet gavom aplikeisena ir uzsisakem,dabar tik laiko klausimas kada gi juos atsius
Aplamai man kazkaip nervai ima kai niekas neskambina ,niekas nieko nepasako.Nu aisku gal taip ir viskas turi buti,bet man norisi paciai viska suzinot,knist,ieskot.Labai idomu ir kas tai sundaktarei gresia ir ar ji dirba dar verysad.gif
Atsakyti