Įkraunama...
Įkraunama...

Angelėlis Kevinukas

Gabrieliuk, o su kuo jus ligoninej kai buvot kalbejot? nes nevisi darbuotojai turi access i visus pacientus, tai dar priklauso nuo to su kuo kalbejotes. Taip pat galima siusti laiska (tik paziuret i kur toj ligoninej) nes visi ligoniai turi teise pamatyti savo ligos istorija ir buna spec vieta kur kreiptis kad tau duotu kopijas. Nezinau apie ta ligonine, bet siaip NHS kompu sistema taip padaryta kad negaletai panaikinti irasu.... ir jie turi tureti popierinias notes taip pat. tik nenuleiskit ranku! kad vienas kazkas nerado dar nereiskia kad ju jau nera, nepasiduokit! mes su jumis ir jus palaikom! 4u.gif
Atsakyti
As buvau PALS ofise,ten jie turi turet,o as maciau kai ji kompe ziurejo nieko nera nieko verysad.gif Bet jau informavau advokatai ryt ryte jau bus lygoninej,taip pat zurnalistei prisiskambinom,ji buvo susisiekus su ligonine,viskas labai keista jai,ji sako labai neiprastas ivykis.Zodziu mes nepasiduosim tikrai,darysim viska ka reikia,skambinsim per visur po tiek kiek reikia verysad.gif Nors bus labai nelengva,manau,kad jie tai lengvabudiskai ziuri,kad mes emigrantai,nesuprantu verysad.gif
Atsakyti
Tai, tik irodo, kad jie kalti del Kevinuko mirties. Kitu atveju, kam reiketu viska naikinti g.gif
Atsakyti
Bet nesuprantu kam jie taip daro,juk jiems blogiau bus,nes prisijungs dar kriminalistai verysad.gif Zodziu ryt jau advokatai bus ten nuo ryto,jeigu jie neras tu rekordu bus dar blogiau verysad.gif
Arba jie nori mus moraliskai palausti,dar mazai skausmo mums sukele verysad.gif
Ir dar kai buvau toj ligoninej ir uzkalbinau kazkoki daktara einanti sone,paklausiau kaip rasti Medical rekords ar PALS ofisa,jis paklause kam man ,as jam viska papasakojau ir jis mane lydedamas sake,tai Jus turit viska aiskintis ir Jus turit pilna teise prasyti visko ko jums reikia,aisku pareiske uzuojauta ir labai nuosirdziai kalbejosi su manim
Atsakyti
Dieve, kaip baisu verysad.gif , tik nepasiduokite, stiprybes Jums kovoti.
Atsakyti
gabrieliuk, užuojauta Jūsų šeimai ir stiprybės.
Atsakyti
gerai kad advokatai rupinasi, nes jie faktas jau ir iki siol su ligoniniu bajeriais susidure, tai zinos ka daryt ir kur kreiptis. Siaip as irgi pastebejus kad i zmones nevienodai ziuro, siaip jiem nusispjaut, bet kai jau supranta kad turi legalu uznugari ir kad esi su kazkuo kas zino tavo teises tada pasikeicia kalba ir elgesys.... Daug sekmes jums rytojuj! 4u.gif

Ir negalvok apie tai kaip bus sunku ateityj, geriau po viena zingsneli eiti, va dabar reik sitos informacijos, tai ir susitelkit ties situ, tada kai jau gausit bus kitas zingsniukas kuri turesit zengti console.gif
Atsakyti
Siaubas, Gabrieliuk, laikykis..... Kaip jie taip gali?!!!! Cia jau visai nuzmogejimas! O jei ir greitosios iskvietimas pas juos bus "dinges", juk, manau, galima ir jusu telef.isklotines gauti, kam skambinot ta diena.... Nepasiduok,sirdele, tikrai jie neissisuks gun_bandana.gif
Atsakyti
Jetus, Gabrieliuk, stiprybes jums 4u.gif . Gal advokatai zinos kaip su jais kalbet, ras informacija 4u.gif Laikykites 4u.gif
Atsakyti
vajei, laikykites...gal tikrai bando viska naikinti... g.gif Kad ir kaip butu, sekmes jums, laikykites...Tikrai ar telefu isklotines turit?...jeigu telefu rysiai ne kontraktiniai, o kokie t-mobile pay as u go, tada nueikit i to tinklo saita, susikurkit savo account, ten galima, kad butu galima inetu pildytis saskaita ir tada ismes paskutiniu savaiciu visus numerius, net zinutes...ir visus tekstus kam ka raset...t-mobile taip yra...
O gal be visu dirbusiu, yra kokiu liudininku kurie jus mate su kevinuku ligoninej?..zodziu laikykis, gabriele, sekmes, mes su tavimi.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu del ambulance,jie tikrai nepanaikins jokiu duomenu,nes jie visiskai nesuristi su ligonone,jie visai kita parapija,kaip sakoma,o bt bila irgi gausim jeigu ka.As vakar buvau pas savo GP jam viska papasakojau,jis sake,kad jeigu reikes kokios pagalbos skambinti jam,jis kiek gales pades.Mane uzrase pas psihologe,reikes i sav viena karta eiti,manau bus lengviau kai snekesiu,sake ji labai gera psihologe.Ir mano GP tikrai neblogas ,kiek lankiausi jis man pasirode isimokines daktaras tikrai.Tai va ir mastau juk yra ir geru daktaru,juk ne visi tokie kaip mums pasitaike verysad.gif Aisku mes tikrai nenuleisim ranku,nes man baisu pagalvoti,kad jeigu Kevinuka Mano Turta pradetu gydyti nuo ryto,jis liktu gyvas cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif Negaliu as man kas dien vis sunkiau,kaip man jo reikia,as jo taip pasiilgau cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Laikykis Mazute heart.gif
Tikekimes, kad viskas paaiskes- svarbu, kad advokatas bus ten ir aiskinsis. Stiprybes dar ir dar karta Jums visiems wub.gif
Atsakyti