Įkraunama...
Įkraunama...

Tuštinimosi problemos

QUOTE(tora @ 2006 10 12, 19:02)
dekui mums pobiski tvarkosi su duphalaku jau gryze is darzo pastoviai sodinu ant tuoleto ir pavyksta thumbup.gif tik bijau jei nutrauksim vaistus kad neprasidetu  isnaujo ta pati  wub.gif problemel



OI IR MES TURIM SIA PROBLEMA doh.gif Viskas prasidejo sia vasara, iki tol vaikas kakodavo be problemu, o dabar kieteja viduriukai...jei nenueina nors viena diena pasitustinti, tai poto buna... doh.gif Geriam Duphalaka, bet vistiek ...
Atsakyti
QUOTE(Dziuges @ 2006 10 10, 17:21)
Maniskiui dabar jau 4,taip vargstam jau 1,5metu.Ir jokio pasikeitimo.Per diena buna pasikeiciam iki 9 kelnyciu.Kai matau pribresta reikaliukas,begam i toleta.Kai pasodinu iskart susitraukia visi raumenys ir noras dingsta.Svarbiausia,kad kai viduriukai nekieti-vistiek tas pats.

Mano dičkis irgi tokio amžiaus,kankinamės praktiškai nuo gimimo.Būvo pagerėjimų ir vėl tas pats.Išbandę viską ką esat čia minėję,tik laisvinančių vaistų privengiu(nors kartą išgėręs laisvinančių vaistų nedarė dvi savaites blink.gif ).Dabar tiesiog laukiu kada ta diena ateis,kai viskas bus ok :bigsmile:Dabar etapas toks,kad daqžnai teplioja triusikėlius.Dėl to nevedu į darželį,nes kartais per dieną 5-8kartus reik valyt šiknutę,tai abejoju ar rasiu auklėtoją kuri sutiktų jį taip prižiūrėt.
Atsakyti
Mano nuomone, tai daugumai mamyčių tenka susidurti su šia problema verysad.gif

Mano sūnelis labai anksti pradėjo daryti ant puoduko, bet sulaukus keturių metukų kažkas atsitiko: nori ir nesako, kenčia, tai atsisėda ir sėdi, nes nemalonu ir vaikščioti, žaisti, kai norisi kakuuu...bet žinoma, aš tai pamatydavau iš jo elgsenos, kai pasakydavau, gal nori, tai lėkdavam ant puodo..o triusikėliai jau pateplioti..pažadėdavo, kad sakys ir vėl tas pats..
o kai pradėjom lankyt darželį rudenį, tai išvis atsirado didžiulė problema, aisku, gal vieną sykį atsitiko nelaimė darže, bet tas noras ir nedarymas davedė iki to, kad užkietėjo viduriai, tai vaistinėj nupirkau lašiukų, bet gal porą sykių pagėrėm, ir pradėjom kas kart grižę ir daržo daryti reguliariai...jei pamiršta, tai aš jam primenu ir taip mums abiems ramu, kad darže nereikia daryt ir triusikėliai švarūs... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviga @ 2006 10 27, 20:21)
Mano dičkis irgi tokio amžiaus,kankinamės praktiškai nuo gimimo.Būvo pagerėjimų ir vėl tas pats.Išbandę viską ką esat čia minėję,tik laisvinančių vaistų privengiu(nors kartą išgėręs laisvinančių vaistų nedarė dvi savaites blink.gif ).Dabar tiesiog laukiu kada ta diena ateis,kai viskas bus ok :bigsmile:Dabar etapas toks,kad daqžnai teplioja triusikėlius.Dėl to nevedu į darželį,nes kartais per dieną 5-8kartus reik valyt šiknutę,tai abejoju ar rasiu auklėtoją kuri sutiktų jį taip prižiūrėt.



verysad.gif
mano maziui irgi panasiai, sitos bedos prasidejo praktiskai nuogimimo, visos mamos sako, kad kiek kartu vallgo (kudikis) tiek kartu vos ne ir turi pasi***
tai galvoju kas cia mano tam vaikui nutiko, ir ilgai galvojau kad tik mano vaikui tokios bedos, dabar jam tuo bus 4 m , ir vis dar ta beda turim, mama sako kad tas vaikas keistas, kiti sako kad cia jam oziai, o as galvoju kaip ir daugelis cia pasisakiusiu mamyciu - maziukai musu tiesiog bijo ir nesupranta kad tai visai malonus procesas biggrin.gif
mes irgi geria duphilak, duodu po obuoli sugrauzti, reik kosiu valgyt ir sriubu...bent mums kai pradejom darzelis eiti tai labiau viskas susitvarke, nes ten ji ir misrainiu privercia bent jau truputi pavalgyt ir gal bijo aukletoju, tai kai jau pasodina visus ant puodu tai ir kauti daro kolektyviskai biggrin.gif:D:D:D
tikiuosi kad susitvarkys viskas galutinai laikui begant
ir teisingai sakot, kad reikia labai sekti, nes kuo daugiau dienu nekakoja, tuo nuotaika prastesne
sekmes
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2006 11 08, 13:56)
verysad.gif
mano maziui irgi panasiai, sitos bedos prasidejo praktiskai nuogimimo, visos mamos sako, kad kiek kartu vallgo (kudikis) tiek kartu vos ne ir turi pasi***
tai galvoju kas cia mano tam vaikui nutiko, ir ilgai galvojau kad tik mano vaikui tokios bedos, dabar jam tuo bus 4 m , ir vis dar ta beda turim, mama sako kad tas vaikas keistas, kiti sako kad cia jam oziai, o as galvoju kaip ir daugelis cia pasisakiusiu mamyciu - maziukai musu tiesiog bijo ir nesupranta kad tai visai malonus procesas biggrin.gif
mes irgi geria duphilak, duodu po obuoli sugrauzti, reik kosiu valgyt ir sriubu...bent mums kai pradejom darzelis eiti tai labiau viskas susitvarke, nes ten ji ir misrainiu privercia bent jau truputi pavalgyt ir gal bijo aukletoju, tai kai jau pasodina visus ant puodu tai ir kauti daro kolektyviskai biggrin.gif:D:D:D
tikiuosi kad susitvarkys viskas galutinai laikui begant
ir teisingai sakot, kad reikia labai sekti, nes kuo daugiau dienu nekakoja, tuo nuotaika prastesne
sekmes

na tai saunu drinks_cheers.gif

siandien maniskis kai gryzomsake kad dare darzeli kaku ,tai reiks pasiklausti rytoi ar tikrai taip buvo thumbup.gif
Atsakyti
as, aisku, atsiprasau, gal ka ir ne taip supratau, bet vis delto, ar priezasciu apart psichologiniu neieskojot?
mano maziukui 2 metai ir 7 menesiai, tai keleta paskutiniu dienu siek tiek uzkietejo viduriukai. ir atrodo, ir geria skysciu, ir valgo vaisiu ir pan, ir darzely sriuba kasdien valgo, bet kazkas yra, kad neprakakoja. ir kaimyne uzsimine, kad gali buti nuo kazko labai riebaus. is pradziu galvojau, kad visiska nesamone, o paskui prisiminiau, kad jis geria Lysi taukus, ir is tikruju jo kakutis kai iseina toksai kietas kietas visas atrodo blizgantis, riebus. dabar kelinta diena nebeduodu tu tauku, duodu gerti frolax miltuku ir manau, kad susitvarkys, nes jau ir vakara, ir siandien lengviau padare.
gal kam taip buvo su tais zuvu taukais?
pasidalinkit patirtim
labai butu idomu suzinoti ir siaip mamyciu nuomone, ar as teisi, ar nusisneku?
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2006 12 01, 20:31)
as, aisku, atsiprasau, gal ka ir ne taip supratau, bet vis delto, ar priezasciu apart psichologiniu neieskojot?
mano maziukui 2 metai ir 7 menesiai, tai keleta paskutiniu dienu siek tiek uzkietejo viduriukai. ir atrodo, ir geria skysciu, ir valgo vaisiu ir pan, ir darzely sriuba kasdien valgo, bet kazkas yra, kad neprakakoja. ir kaimyne uzsimine, kad gali buti nuo kazko labai riebaus. is pradziu galvojau, kad visiska nesamone, o paskui prisiminiau, kad jis geria Lysi taukus, ir is tikruju jo kakutis kai iseina toksai kietas kietas visas atrodo blizgantis, riebus. dabar kelinta diena nebeduodu tu tauku, duodu gerti frolax miltuku ir manau, kad susitvarkys, nes jau ir vakara, ir siandien lengviau padare.
gal kam taip buvo su tais zuvu taukais?
pasidalinkit patirtim
labai butu idomu suzinoti ir siaip mamyciu nuomone, ar as teisi, ar nusisneku?



g.gif pirma kart girdziu, kad nuo zuvu tauku kietetu viduriukai.... blink.gif
labai labai abejoju schmoll.gif
Atsakyti
man kaimyne pasakojo, kad jos dukryte maza (metu kiek buvo neatsimena) suvalge koki kilograma pauksciu pieno saldainiu, tai nesitustino kelias dienas, i
tipo, riebalai sulipo. veze i klinikas, padare klizma su druskingu vandeniu ir siaip ne taip susitvarke. tai po sitos istorijos ir susimasciau g.gif g.gif g.gif
gal ir klystu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vyresneliui buvo tokia problema nuo pusantru metu.Labai sunkiai tustindavosi,tai kaskart atsisedes ant puodo verkdavo.Nors kraujo ir siaip jokiu pakimu nebuvo,tai kreipemes i gydytoja ir ji paaiskino kad tokiems vaikams buna zarna kazkaip uzlinkusi ir vaikui sunku tustintis,bet ji susitvarko ir viskas gerai buna.Na,tiksliai nebepamenu kaip ji ten sake,bet israse tokio skyscio "duphalac"...pagerem ir viskas po savites susitvarke,nebepamenu kiek mes ten laiko gerem,bet neperilgiausiai,ir viskas susitvarke,tai gal ir jum tokia pati problema buna...pasidalinau savo patirtimi...
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2006 12 02, 20:45)
man kaimyne pasakojo, kad jos dukryte maza (metu kiek buvo neatsimena) suvalge koki kilograma pauksciu pieno saldainiu, tai nesitustino kelias dienas, i
tipo, riebalai sulipo. veze i klinikas, padare klizma su druskingu vandeniu ir siaip ne taip susitvarke. tai po sitos istorijos ir susimasciau  g.gif  g.gif  g.gif
gal ir klystu mirksiukas.gif



Kad nuo sokolado ir saldumynu, kuriu sudetyje yra kakavos, kieteja viduriai - sena tiesa irnesakyk.gif Ypac, kai prisiryjama ju be saiko mirksiukas.gif Maniskiui vaikinui uztenka ir nedidelio kiekio sito gerio, kad ilgam "uzsitrauktu pilvas" doh.gif Na, o nuo vieno arbatinio saukstelio per diena zuvu tauku viduriai tikrai negali uzkietet, nerealu schmoll.gif Na nezinau mastau.gif , nebent puse butelio zt iskart ispliurptum, tai sulauktum nemalonaus efekto pvz. apsivemtum biggrin.gif , ar greiciau vidurius paleistu lotuliukas.gif nei uzkietetu blink.gif Be to dabar daznai zuvu tauku sudety yra vitamino C ( citrinos skonis) , kuris laisvina vidurius.
Manau neprakakojimo priezasciu reikia ieskoti kitur g.gif
Atsakyti
Mes taip pat turime problemų, jos kyla todėl, kad svetimoj vietoj ir darželyje, vaikas jei nori tuštintis kenčia ir neina g.gif , o tai kartais užsitęsia net kelias dienas verysad.gif . Po to būna jau sunku tuštintis blink.gif
Atsakyti
Prisijungiu prie jusu burio. Kaip kazkuri rase, pas mus jau ta stadija, kai vaikas geria laisvinancius, o mama - raminancius... Kankinames apie pora menesiu, bet intensyviai. Po laringito spali uzkietejo viduriai, teko sunkiai pasteneti ir to uzteko... Jaucia, kad jau nori, bet iesko kur atsisesti, sako, kad nori paguleti, svyruoja nuo kojos ant kojos, atsisedus ant puoduko vel strykteli kaip raketa - "nekakosiu". Namie neliko bandeliu, sausainiu, visi geriam kefyra, jogurtus, morku sultis, valgom kivius ir dziovintas slyvas - viduriai skysti, bet kiekvienas kakojimas ir para iki jo yra kancia ir liudesys. Is tos baimes uzlaikydavo nekakojus iki 5-6 dienu, tai pasitarus su daktare emiau duoti dufalaka - dabar verkiam kas 3 dienas. Mano mama pabuvus su Agne viena tokia diena vos nepasiuto - "darykit ka nors, priverskit". Jau isitikinau, kad su privertimu siuo atveju prastai - pora pirmu kartu pabandziau neleist stotis nuo puoduko, apsikabinus palaikyt,- tai paskui naktimis tokias isterijas dave, visu bijoti eme, is viso puoduko akyse matyti nenorejo, jau ir slapintis nenoriai eidavo... Dabar bandom graziuoju, bet mane tas ritmas - 2 dienas trypciojam ir verkiam, 2 - linksmi - jau varo is proto. Apverkiau visus draugus ir pazistamus, rimtai galvoju apie psichologa, nes kazkaip neramu, kad baime kakoti isedo giliai. Linkiu sau ir visoms jums kantrybes mirksiukas.gif
Beje, Tora, kaip sekasi jums? Ar tikrai kakoja jau ir darzelyje. Maniske tai gudrauja: teciui sako, kad pakakojo su mama, o man - atvirksciai. Ir is viso neigia nora kakoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaliaM: 06 gruodžio 2006 - 22:32