Įkraunama...
Įkraunama...

Tuštinimosi problemos

QUOTE(Odetux @ 2006 10 01, 23:16)
doh.gif jergau, kaip viskas iki ziaurumo pazystama.... Cia jau tikrai tas uzburtas ratas is kurio gana sunku iseit... Ta baime vaikui dar ilgai liks.. Svarbiausiai nepadaryt klaidos- nesusinervinti paciai . nono.gif .. Nes tas baisus vaiko uzsispyrimas nedaryti ir uzsikentejimas, kuris tik dar labiau pablogina visus reikalus, tiesiog veda i nevilti!  mega_shok.gif  Vienzo, vaikas geria liuosuojancius, o mama - uspakajoncus  biggrin.gif 
Jei nuo uzsikentejimo viduriai dar nera ziauriai sukieteje, tai uztenka siaip pavalgyti ko nors truputi minkstinancio vidurius (kazkam padeda kivi, o mums juoda rupi rugine duona ala "mociutes", visokie gefilus jogurtai, vitC). Nereikia laukt, kol vaikas visai uzsikentes, kakus virs plyta ir reiks duot liuosuojanciu.
Net neisivaizduoju, kada mano vyriukas be baimes ses ant puodo, nes sis procesas pas mus vyksta taip: as butinai turiu but salia jo ir laikyt uz rankos, o kartais net apsikabine kartu stenam.. doh.gif

taip jau mano nervai nebelaiko doh.gif ,vakar klinikose buvom pastate klyzma tai vaikas kaip isnaujo gimes bigsmile.gif ,o siandian vel rekia nenoriu doh.gif Sededavom ir mes kartu ,paskui pradejo varyt mane tipo jis pats savarankiskai bigsmile.gif ,bet kelios dienos nepadaro ir tada dainuojam daineles doh.gif .Vakar prisipirkom kivi slyvu visokiu velniu nezinau kaip toliau bus
Atsakyti
QUOTE(tora @ 2006 10 03, 18:10)
taip jau mano nervai nebelaiko doh.gif ,vakar klinikose buvom pastate klyzma tai vaikas kaip isnaujo gimes bigsmile.gif ,o siandian vel rekia nenoriu doh.gif Sededavom ir mes kartu ,paskui pradejo varyt mane tipo jis pats savarankiskai bigsmile.gif ,bet kelios dienos nepadaro ir tada dainuojam daineles doh.gif .Vakar prisipirkom kivi slyvu visokiu velniu nezinau kaip toliau bus


Laikykites console.gif . Dar zinau padeda ne tik slyvu, bet ir pomidoru sultys. Dar citrina padeda (bent pora lasiuku). Dar pakepinti obuoliai tvarko vidurius. Ir jokiu saldumynu+sokoladu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odetux: 03 spalio 2006 - 18:31
QUOTE(Odetux @ 2006 10 03, 20:28)
Laikykites console.gif  . Dar zinau padeda ne tik slyvu, bet ir pomidoru sultys. Dar citrina padeda (bent pora lasiuku). Dar pakepinti obuoliai tvarko vidurius. Ir jokiu saldumynu+sokoladu!

zinau kad saldumynu ne,bet parduotuvei siandien uz surelio uz kiausinio ir dar i saldainius akys ivestos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tora @ 2006 10 03, 19:52)
zinau kad saldumynu ne,bet parduotuvei siandien uz surelio uz kiausinio ir dar i saldainius akys ivestos  doh.gif



doh.gif Ir zinoma nesileidzia i derybas, t.y. alternatyvas, a-nia? As dar kartais issideru vietoj sokoladiniu skanumynu nupirkti tuos miusli batonelius su dziovintais vaisiais..
Atsakyti
QUOTE(Odetux @ 2006 10 04, 13:30)
doh.gif Ir zinoma nesileidzia i derybas, t.y. alternatyvas, a-nia? As dar kartais issideru vietoj sokoladiniu skanumynu nupirkti tuos miusli batonelius su dziovintais vaisiais..

ne pas mus jokiu derybu,tik nebent duodu issirinkti viena is dvieju visu neperku.Siandien seip netaip isireikalavau kad padarytu dideli reikala doh.gif ,o jis atsisedes rekia bijau ir viskas,tai teko ir biski piktuoju pakariaut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tora @ 2006 10 04, 19:01)
ne pas mus jokiu derybu,tik nebent duodu issirinkti viena is dvieju visu neperku.Siandien seip netaip isireikalavau kad padarytu dideli reikala doh.gif ,o jis atsisedes rekia bijau ir viskas,tai teko ir biski piktuoju pakariaut blush2.gif



Zinok, as irgi netekus kantrybes galiausiai piktuoju versdavau, bet cia yra didziausia klaida schmoll.gif ... Del to ir sakau, kad reikia nesinervuot paciai.. Musu pediatre sake, jog grieztai nevalia vaiko per prievarta sodinti ant puodo, pykti ant jo, burnoti ir t.t. nes tuomet bus tik dar blogiau, vaikas isivarys tokia kakojimo fobija, kad istisai klizmuoti teks... doh.gif Patare atsargiai, zaidimo forma, nukalbinant sodint vaika daryt kaku.. na kaip tik imanoma be piktumu unsure.gif Ir kazkaip mums pavyko po truputi iveikti ta paniska baime rolleyes.gif Piktumais nieko nepasieksi 4u.gif
Atsakyti
Tora, o tu nebandei Dufalacą dirdyti? mano Ugnei prieš kokius metus kokį mėnesį taip buvo. Kakoti nori bet kenčia ant puodo nesėda ir baigta. Visokius bobučių receptus išbandžiau ir galu gale ėmiau girdyti kiekvieną dieną Duphalacą tai po kokių 5 dienų pradėjo pati tuštintis nes noras tuštintis toks didelis būdavo, kad jinai nebeišlaikydavo ir kuo greičiau ant puodo ar nat klozeto jau buvo nebesvarbu. Mata Duphalacas didina išmatų apimti jas purina ir didėja žarnyno peristaltika ir tokiu būdu skatinamas tuštinimasis ir neduodama užkiektėti vidurikukams, susidaryti kamščiui. Sėkmės ir kantrybės didelės didelės tau. tik nebark savo vaikučio, negąsdink pabandyk švelniai tikrai daugiau pasikesi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 10 05, 12:13)
Tora, o tu nebandei Dufalacą dirdyti? mano Ugnei prieš kokius metus kokį mėnesį taip buvo. Kakoti nori bet kenčia ant puodo nesėda ir baigta. Visokius bobučių receptus išbandžiau ir galu gale ėmiau girdyti kiekvieną dieną Duphalacą tai po kokių 5 dienų pradėjo pati tuštintis nes noras tuštintis toks didelis būdavo, kad jinai nebeišlaikydavo ir kuo greičiau ant puodo ar nat klozeto jau buvo nebesvarbu. Mata Duphalacas didina išmatų apimti jas purina ir didėja žarnyno peristaltika ir tokiu būdu skatinamas tuštinimasis ir neduodama užkiektėti vidurikukams, susidaryti kamščiui. Sėkmės ir kantrybės didelės didelės tau. tik nebark savo vaikučio, negąsdink pabandyk švelniai tikrai daugiau pasikesi. smile.gif

na gi duodu jau ryt penkta diena bus,o nusnekint jo niekaip nepavyks nes ka sakai jam kad darytu tai jis NENORI,o kai sakai kad nedarytu tai visalaika NORI . doh.gif jis kazkoks atvirkstinis pasidare as jau nebezinau nei kaip ji kalbint nei ka jam sakyti cray.gif
Atsakyti
QUOTE(tora @ 2006 10 05, 19:32)
na gi duodu jau ryt penkta diena bus,o nusnekint jo niekaip nepavyks nes ka sakai jam kad darytu tai jis NENORI,o kai sakai kad nedarytu tai visalaika NORI . doh.gif jis kazkoks atvirkstinis pasidare as jau nebezinau nei kaip ji kalbint nei ka jam sakyti cray.gif



Uzjauciu labai, labai console.gif Nu gal pagaliau tas duphalacas pramus, nors ne visiems jis padeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2006 10 05, 22:28)
Uzjauciu labai, labai  console.gif Nu gal pagaliau tas duphalacas pramus, nors ne visiems jis padeda  g.gif

vakar pasodinau kaip visada i isterija jis as dar labiau ant manes vyras su uosvene tai vaisai kosmaras doh.gif bandysim vel siandien verysad.gif,beje vakar ir ricinos alieju daviau ir tas nepramuse schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tora: 06 spalio 2006 - 14:01
QUOTE(tora @ 2006 10 06, 15:02)
vakar pasodinau kaip visada i isterija jis as dar labiau ant manes vyras su uosvene tai vaisai kosmaras doh.gif  bandysim vel siandien  verysad.gif,beje vakar ir ricinos alieju daviau ir tas nepramuse schmoll.gif

Na matai, jeigu jau kelios dienos nesituštinęs, tai ko gero bus susidaręs kamštis ir be Microlax klizmutės ko gero neapsieisite. O tu pabandyk vaikučio nesodinti nei ant puodo nei ant klozeto, o tik pastatyti puodą matomoje vietoje ir nieko jam nesakyti, nekreipti dėmesio. Gali labai būti, kad jisai užsinorėjęs tuštintis bet niekieno neraginamas, nevaromas pats atsisės ir susitvarkys. mano Ugnytė taip pat atvirkštukė ir jeigu jai sakia taip tai jinai būtinai padarys kitaip, ir rengiasi taip kaip jai patinka, o ne kaip man atrodo reikėtų ir dar laabai daug ką daro savaip. Tai aš kartais specialiai ko nors prašau padaryti ne taip kaip reikėtų, tai jinai darydama atvirkščiai pasielgia teisingai. O gal pabandyk pas vaikų psichologą apsilankyti?
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 10 06, 17:03)
Na matai, jeigu jau kelios dienos nesituštinęs, tai ko gero bus susidaręs kamštis ir be Microlax klizmutės ko gero neapsieisite. O tu pabandyk vaikučio nesodinti nei ant puodo nei ant klozeto, o tik pastatyti puodą matomoje vietoje ir nieko jam nesakyti, nekreipti dėmesio. Gali labai būti, kad jisai užsinorėjęs tuštintis bet niekieno neraginamas, nevaromas pats atsisės ir susitvarkys. mano Ugnytė taip pat atvirkštukė ir jeigu jai sakia taip tai jinai būtinai padarys kitaip, ir rengiasi taip kaip jai patinka, o ne kaip man atrodo reikėtų ir dar laabai daug ką daro savaip. Tai aš kartais specialiai ko nors prašau padaryti ne taip kaip reikėtų, tai jinai darydama atvirkščiai pasielgia teisingai. O gal pabandyk pas vaikų psichologą apsilankyti?

tai gal ateity reiks ir pas psichologa nuvest,nes man taip ir atrodo kad cia psichologiskai susije.Va gryzom is darzo tai graziuoju susitarem ir padare ant tuoleto thumbup.gif ,dabar teks vaziuot masina pirkti ax.gif Vat nuejau specialiai pasimt anksciau ir kai pasaliniu namie nebuvo tai ir nervuotis nei jam nei man nereikejo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tora: 06 spalio 2006 - 15:53