Įkraunama...
Įkraunama...

Tuštinimosi problemos

QUOTE(vasare106 @ 2009 03 02, 13:46)
Valgiau slyvas, stengiausi vengti tokio maisto, kuris kietina vidurius, bet nelabai padėjo. jei vaikas ramus, linksmas - tai jis tiesiog suvirškina pienelį.  smile.gif

Man ir taspats buvo.....paskui su laiku susitvarkė
Atsakyti
o man tai plaukai šiaušias ir tiek sad.gif be to, juk tai pirmas mažius smile.gif ir viskas nauja...
Atsakyti
QUOTE(bjolla @ 2009 03 03, 12:21)
o man tai plaukai šiaušias ir tiek sad.gif be to, juk tai pirmas mažius smile.gif ir viskas nauja...



mano vaikui tuštinimosi bėdos ir pilvo diegliai jau praėjo daugiau nei mėnesį. pamenu kaip nerimavau, nervinausi. o dabar kai viskas praėjo, tai net juokas ima. Viskas praėjo, užsimiršo ir atrodo vargo nebuvo. Oi, kad tik tokios visos bėdos būtų. Mes turime vieną rimtesnę bėda (nors irgi kitiems neatrodytų tokia jau baisi), tad viskas prieš ją nublanksta. sakau tuos dieglius ar nesituštinimus ar bemieges naktis dar metus kęsčiau, kad viskas gerai būtų.
Atsakyti
QUOTE(vasare106 @ 2009 03 03, 16:40)
mano vaikui tuštinimosi bėdos ir pilvo diegliai jau praėjo daugiau nei mėnesį. pamenu kaip nerimavau, nervinausi. o dabar kai viskas praėjo, tai net juokas ima. Viskas praėjo, užsimiršo ir atrodo vargo nebuvo. Oi, kad tik tokios visos bėdos būtų. Mes turime vieną rimtesnę bėda (nors irgi kitiems neatrodytų tokia jau baisi), tad viskas prieš ją nublanksta. sakau tuos dieglius ar nesituštinimus ar bemieges naktis dar metus kęsčiau, kad viskas gerai būtų.


kas per bėdos?
Atsakyti
QUOTE(bjolla @ 2009 03 04, 10:51)
kas per bėdos?


turime krūtinės įdubą. tai niekm netrukdo, tačiau vizualiai negražu. pastebėjome tik prieš mėnesį. tai nuo tos dienos nerandu sau vietos. tai pataisoma. bet be operacijos neapsieisime. žiauriausia tai, kad operacija daroma tik nuo 7 metų. tad tiek metų nežinios.
Atsakyti
QUOTE(vasare106 @ 2009 03 04, 12:32)
turime krūtinės įdubą. tai niekm netrukdo, tačiau vizualiai negražu. pastebėjome tik prieš mėnesį. tai nuo tos dienos nerandu sau vietos. tai pataisoma. bet be operacijos neapsieisime. žiauriausia tai, kad operacija daroma tik nuo 7 metų. tad tiek metų nežinios.


jeigu pataisoma, viskas gerai.
Atsakyti
Mes irgi turejome tokia bedele. Nesitustino. Kadangi maitinu pati, bandziau reguliuoti maista - valgiau daugiau lastelienos turinciu produktu: kosiu, darzoviu. Sintetines maksimoj pirktos dziovintos slyvos nepadejo schmoll.gif
Labai gerai veikia grudu selenos (buna pardose prie kruopu), kai kasdien dabar jas valgau (dedu i koses, i jogurta), tai mazes pilvo reikalai kaip ir susitvarke.
4u.gif
Atsakyti
mums irgi tabeda yra,bet pastebejau kad nuo Hemofer tai kad krauja pakeltum,ot slikstyne,bet dabar pora dienu kaip ir gerai viskas smile.gif
Atsakyti
mano maziuke tustindavosi beveik po kiekvieno valgymo, bet siandien jau valge penkis kartus, o nesitustino nei karto.man labai neramu verysad.gif gal ir mums prasides viduriu uzkietejimo problemos g.gif
Atsakyti
Na va ir mums buvo kazkas panasaus,kai tik gime mazylis tustindavosi ko ne po kiekvieno maitinimo beje valgome MP ,bet viena diena eme ir nepasitustino,na pagalvojau palauksiu po to kita diena iki vakaro vel nepasitustina,tada padariau esmine klaida,pasinaudojau termometru ir taip pripratinau savo maziuka tustintis jo pagalba,ir be jo jis isvis nestenedavo tiek kiek reikia,priprato.Labai sunkiai pradejo tustintis ir vel pats,be pagalbos.
Atsakyti
sveikos 4u.gif

mus irgi bedeles kamuoja verysad.gif maitinu misinukais, bet mazoji tustinasi kazkur kas 4dienas ir visai nekietai g.gif nesuprantu, kas yra, kodel taip retai unsure.gif
Atsakyti
Mus irgi tokios bedos kamavo , kai mums buvo 3-4 men. Net iki 10 dienu nesitustino , bet gyditoja patare dažniau krutį pasiulyti ir man meniu pakoregoti , tai padejo Activija
Atsakyti