Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(spiglys @ 2009 03 03, 11:51)
Tešlai
1 st miltų
1/2 st cukraus

Kremui
1,5 st cukraus pudros

Man visada tokiuose receptuose kyla klausimas (čia jau recepto autorei): kokio dydžio stiklinė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2009 03 04, 11:12)
Man visada tokiuose receptuose kyla klausimas (čia jau recepto autorei): kokio dydžio stiklinė? g.gif

Gal 200 ml
O recepto autorei reik pasiūlyt atsidaryt savo temą sm su receptais mirksiukas.gif 4u.gif Nėr čia ko rusų forume sėdet hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 04 kovo 2009 - 11:16
QUOTE(Pasaulė @ 2009 03 04, 11:12)
Man visada tokiuose receptuose kyla klausimas (čia jau recepto autorei): kokio dydžio stiklinė? g.gif

kad lyg 200ml standrartinė stiklinė...
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 03 04, 11:16)
kad lyg 200ml standrartinė stiklinė...

Bet nebūtinai, pas kitus 250 būna standartinė. lotuliukas.gif Tai va, noriu pasitikslinti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2009 03 04, 12:18)
Bet nebūtinai, pas kitus 250 būna standartinė. lotuliukas.gif Tai va, noriu pasitikslinti. ax.gif

man atrodo nesvarbu kokio dydzio stikline... svarbu kad visus ingridientus matuotumet su ta pacia mirksiukas.gif
Atsakyti
200 ml standartinė stiklinė.

Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 03 04, 12:48)
man atrodo nesvarbu kokio dydzio stikline... svarbu kad visus ingridientus matuotumet su ta pacia  mirksiukas.gif

Na taip, jei visi ingridientai būtų surašyti stiklinėmis...
Papildyta:
QUOTE(Ulitka @ 2009 03 04, 14:23)
200 ml standartinė stiklinė.

Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2009 03 04, 16:14)
Na taip, jei visi ingridientai būtų surašyti stiklinėmis...
Papildyta:

Ačiū. 4u.gif

acha lotuliukas.gif apie tai nepagalvojau.... bet pries tai duotas receptas buvo vien stiklinemis matuojamas blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės, ačiū už receptukus, ką nors kepsim su anūkyte, jau nusikopinau į Wordą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 04, 09:56)
o ta juoda lentutė nepersipjaus nuo peilio ašmenų, kažkaip man čia nesuprantama, įsivaizduoju, kaip kokią klijuotę, tipo padėklą tešlos ruošimui  g.gif .
Visai nesinorėtų savo naujos virtuvinės spintelės stalviršį supjaustyti  g.gif

As per vakareli ant tokios pjausciau,tik buvo kita spalva,bet nieks nesusipjauste bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Likka @ 2009 03 04, 10:25)
Lentutė daug storesnė, negu padėklas tešlos ruošimui  mirksiukas.gif ir storesnė už ankstesniąsias lentutes  smile.gif

O,sito nezinojau g.gif .
Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2009 03 04, 10:45)
drinks_cheers.gif  storesnė, tik nedaug tėra. Galvoju, kad neliks  unsure.gif

Na joo,lentuciu tiokrai mazokai prigamino verysad.gif
Atsakyti
gal galit parašyti kokie yra kvadratinės geltonos tortinės kur buvo sausį užsidirbimui išmatavimai? 4u.gif
Atsakyti
apciupinejau baltaja lentele su jauciais-labai smagi thumbup.gif Storis iki 1 cm, bet tokia lanksti. Jei iki 12 sav neispirksit-reiks ciupti sau. Man ir prie interjero juoda deretu ax.gif
Atsakyti