Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(Alatėja @ 2009 03 03, 15:44)
Kas galite pasakyti, kas per Juoda pjaustymo lentutė  esanti išpardavime? Ar čia kaip ir prieš tai buvusios su paveiksliukais, tokia minkštutė, ar ne?  4u.gif

Dydis toks pats, tik ji storesne, kaip tos trys panasiai 4u.gif
Atsakyti
10cm peiliuka rezervuoju lotuliukas.gif Nenupirkit visu triju iki 12 sav ax.gif

Ta juoda lentele indaploven galima kisti?
Atsakyti
Sveikutės, o gal kas norite mainyti popieriui laikiklį į indą įrankiams susidėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 03 03, 20:03)
Dydis toks pats, tik ji storesne, kaip tos trys panasiai 4u.gif

Kokia dar pjaustymo lentute ispardavime? unsure.gif
Ka as cia praleidau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2009 03 03, 20:52)
Kokia dar pjaustymo lentute ispardavime?  unsure.gif
Ka as cia praleidau?  g.gif

http://www.tvarkosli...nt01returnid=62
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 03 03, 21:26)

o ta juoda lentutė nepersipjaus nuo peilio ašmenų, kažkaip man čia nesuprantama, įsivaizduoju, kaip kokią klijuotę, tipo padėklą tešlos ruošimui g.gif .
Visai nesinorėtų savo naujos virtuvinės spintelės stalviršį supjaustyti g.gif
Atsakyti
Lentutė daug storesnė, negu padėklas tešlos ruošimui mirksiukas.gif ir storesnė už ankstesniąsias lentutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Likka @ 2009 03 04, 09:25)
Lentutė daug storesnė, negu padėklas tešlos ruošimui  mirksiukas.gif ir storesnė už ankstesniąsias lentutes  smile.gif

drinks_cheers.gif storesnė, tik nedaug tėra. Galvoju, kad neliks unsure.gif
Atsakyti
Panytės, gelbėkit, atėjo viena mano klientė ir sako, kad Tupperware yra lb geras kekso receptas iš manų kruopų, tipo burnoje tirpsta bigsmile.gif , dabar lb susirūpinau ar tikrai, jūs čia vos ne veteranės, gal jį žinot?
Penktadienį atvažiuoja anūkė, abi keptume ax.gif ir kitoms SM nepamaišytų receptukas 4u.gif Dar kol anūkė domisi, norisi išnaudoti brangų laiką.
Atsakyti
rosee, nebijok dėl lentelių mirksiukas.gif net per šitas lanksčias baltas stalviršio nesupjaustysi schmoll.gif aš ją jau naudoju senokai, ir stalviršis sveikas... Tik kadangi pas mane stalviršis baltokas, tai ta lentelė visad ir guli ant jo kaip nematoma, apart ženklų... Apčiupinėjau juodą,ale ji tokia ir lanksti, bet skirtinga nuo tų baltų, ji tokia tvirtesnė visa bigsmile.gif

O pyragą žinau tik vieną su manais, jis kepamas su obuoliais ir berods nereikia miltų, toks labai trupininis gaunas, vieniems jis žiauriai patinka, o kitiems - žiauriai nepatinka... Siūlau paieškot saldumynų temoj, prie obuolių pyragų mirksiukas.gif

bandyk čia žiūrėt, pasirodo miltų reikia ir pabandyk surast Cipciuko receptą mirksiukas.gif pas ją sluoksniuojas šitas pyragas, sako keli sluoksniai turi būt...
http://www.supermama...?...3873&st=420
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 04 kovo 2009 - 10:18
Man tai labai patinka tas su manais ax.gif ankščiau manai užsistovėdavo, o dabar tik nuperku ir nebėr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 04, 09:17)
Panytės, gelbėkit,

Keksas su kriaušėmis ir šokoladu

Be manų, galbūt ne tokio iškojai recepto, bet super keksas thumbup.gif
Tik reikia palaukt kol atšals, nors nevisada pas mane pasiseka išlaukti tongue.gif
Papildyta:
user posted image

Foto iš rusų forumo. Labai mažas aprašymas sad.gif Uodega su krabo lazdelėmis, o galva su bulvių įdaru

Тесто:
250 мл. теплой воды (250 ml šilto vandens)
1 ст.ложка сахара ( 1 valg š. cukraus)
25 гр. дрожжей ( 25 gr mielių )
3 ст.ложки майонеза ( 3 valg.š majonezo )
0.5 чн.ложки соли ( 0,5 arb. š druskos )
0.5 кг муки ( 0,5 kg miltų )
3 ст.ложки раст.масла ( 3 valg š. aliejaus )

Kepti apie 20 min 180 -200 C

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 04 kovo 2009 - 11:06