Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(vataipva @ 2009 03 03, 12:52)
ačiū už atsakymus, bet taip ir liko neaišku - tame filmuke kuri sūrinė? nes man va TOKIO dydžio norėtųsi  biggrin.gif

Spygly, man tikrai atrodė, kad tel lyg ne ta mažiausia, ne mini  g.gif

kas galit pasakyt?..  ax.gif

Filmuke mažoji sūrinė, jos dydis (pagal mano klienčių atsiliepimus) pats optimaliausias: nei mažytė, nei didelė.Ilgis 21 cm, plotis 20,4 cm, aukštis 9,8 cm. Tik kad jai akcijos tai nepamenu kad kada būtų buvę...
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 03 03, 11:51)

oho, dekui, greit nusirasysiu kad nepasimestu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 03 03, 12:03)
oho, dekui, greit nusirasysiu kad nepasimestu smile.gif

Persikopijuok į Word ir atsispausdink mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū, merginos! tai visgi mažoji sūrinė, ne mini 4u.gif

iš katalogo nelabai aišku realus dydis, o filmuke labai proporcijos gerai matosi (su žmogaus ranka biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2009 03 03, 09:52)
o galit pasakyt kokio dydžio ten ta sūrinė  smile.gif vidutinė? g.gif


Tikrai ne mini schmoll.gif greičiausiai mažoji sūrinė (pagal kataloginius dydžius, tai vidutinė) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 03 03, 00:12)
Čia viskas tavo ? Ot slapukė bigsmile.gif
My Webpage

Mano) aciu labai uz vertima!! birthday.gif
Papildyta:
QUOTE(Dolli_ @ 2009 03 03, 12:46)
na as turiu ta pacia didziausia surine nekatalogine, nu man ji super, neperdidele nei trupucio, viska talpinu ir desreles sudedu ir desryte ir suri viskas vienoj vietoj, ir svarbiausia ne taip greit genda  thumbup.gif

SUTINKU!!! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 03 03, 11:46)
na as turiu ta pacia didziausia surine nekatalogine, nu man ji super, neperdidele nei trupucio, viska talpinu ir desreles sudedu ir desryte ir suri viskas vienoj vietoj, ir svarbiausia ne taip greit genda  thumbup.gif

o man ta pati didžiausia per didelė blush2.gif pas mane ji šaldytuve užiima per daug vietos... nusipirkau ir dabar stovi net neišpakuota.... vis žiūrinėju tą vidutinę, nes mažutė tai thumbup.gif daiktas, tik kad kartais per maža būna ax.gif (gal kam reikia, galiu perleisti nebrangiai.. gaila daikto stovinčio be darbo 4u.gif )
Atsakyti
O man ta didžiausia sūrinė perdidelė.... Mažoji (bet ne mini) tai thumbup.gif būtų, bet laukiu nuolaidos smile.gif , nes ji man nėra pats būtiniausias daiktas iš trūkstamų TW ax.gif
Atsakyti
smile.gif ir aš laukiu nuolaidos mažajai surinei mirksiukas.gif
Atsakyti
nu va kaip nevienodai visoms tie daigtai reikalingi, as ir tai katais aukstais dedu i ta surine kad tik tilptu, ( cia savaidgaliais buna po uzsipirkimo valgyt biggrin.gif ) su tom mazesnem nzn kaip prasisukciau nebent keliu reiktu...

O paciai maziausiai suriniai juk jau buvo nuolaida. tik jau nepamenu kuria savaite bet pradzioj apie sausio menesi smile.gif
Papildyta:
na ka vilnelei vel ispardavimas naujas imestas, visai neblogu pasiulymu yra smile.gif
Atsakyti
Kas galite pasakyti, kas per Juoda pjaustymo lentutė esanti išpardavime? Ar čia kaip ir prieš tai buvusios su paveiksliukais, tokia minkštutė, ar ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja @ 2009 03 03, 16:44)
Kas galite pasakyti, kas per Juoda pjaustymo lentutė  esanti išpardavime? Ar čia kaip ir prieš tai buvusios su paveiksliukais, tokia minkštutė, ar ne?  4u.gif

Tokia jinai kietesnė, negalima suvynioti ax.gif O dydis kažkur kaip A3 formato lapas: gal truputį mažesnė, kokį: 25 x35 apytiksliai 4u.gif
Atsakyti